Z wędkami na Śląsku - relacje wędkarskie

/ 7685 odpowiedzi / 692 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

kucus22


Darku u mnie karasie się trą teraz, ładne klocki udało mi się zaobserwować dzisiaj:) Z braniami kiepsko ale jeden spaślaczek wyjechał dzisiaj ;) (2015/04/26 17:46)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

mariospin


Gratulacje SZWAGRO! (2015/04/26 18:13)

kucus22


Danke Maryś ;) (2015/04/26 18:33)

daro22


Witam, sezon 2015 oficjalnie uważam za otwarty;-)

(2015/04/27 18:44)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Timur2148


No no ale połów. Pewno komercja. Gratulacje. (2015/04/27 20:00)

daro22


No no ale połów. Pewno komercja. Gratulacje.

Nie kolego, żadna komercja.Zwyczajne łowisko PZW, a dokładniej mówiąc jak wielu wędkarzy twierdzi ''bezrybne'' Czechowice albo Bezchlebie jak kto woli......pozdrawiam (2015/04/28 04:25)

Zionbel


No no ale połów. Pewno komercja. Gratulacje.

Nie kolego, żadna komercja.Zwyczajne łowisko PZW, a dokładniej mówiąc jak wielu wędkarzy twierdzi ''bezrybne'' Czechowice albo Bezchlebie jak kto woli......pozdrawiam

Ojciec ale ty na te ryby 2 lata czekales :)Hehehehehehe (2015/04/28 18:20)

daro22


No no ale połów. Pewno komercja. Gratulacje.

Nie kolego, żadna komercja.Zwyczajne łowisko PZW, a dokładniej mówiąc jak wielu wędkarzy twierdzi ''bezrybne'' Czechowice albo Bezchlebie jak kto woli......pozdrawiam

Ojciec ale ty na te ryby 2 lata czekales :)Hehehehehehe

Racje prawisz Synu....Poczekaj, skopie Wam dupska w tym sezonie ;-) (2015/04/28 19:15)

Zionbel


No no ale połów. Pewno komercja. Gratulacje.

Nie kolego, żadna komercja.Zwyczajne łowisko PZW, a dokładniej mówiąc jak wielu wędkarzy twierdzi ''bezrybne'' Czechowice albo Bezchlebie jak kto woli......pozdrawiam

Ojciec ale ty na te ryby 2 lata czekales :)Hehehehehehe

Racje prawisz Synu....Poczekaj, skopie Wam dupska w tym sezonie ;-)

Stary wystarczająco mnie Maciek z Mariuszem deprymuja wiec Ty mnie nie dobijaj.W robocie przejelem mnóstwo tematów po koledze i maj taka rzeźnie ze to bajka.Dodatkowo zaczynam budować osiedle domów w Gliwicach.Byłem kilka razy na krótkich wypadach ale bez wyników.Zeeeeeeeero czasu na wędkowanie. (2015/04/28 19:54)

sawe89


Dzisiejszy wypad na 2h na zbiornik pzw i efekt 1 karp i 3 brania nie zacieta jak na taka pogode ti i tak fajnie (2015/04/28 20:25)

hudzik


Gratulacje "Daro 22" , u mnie  same maluchy gryzą .:( (2015/04/28 20:39)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kucus22


No no ale połów. Pewno komercja. Gratulacje.

Nie kolego, żadna komercja.Zwyczajne łowisko PZW, a dokładniej mówiąc jak wielu wędkarzy twierdzi ''bezrybne'' Czechowice albo Bezchlebie jak kto woli......pozdrawiam

Ojciec ale ty na te ryby 2 lata czekales :)Hehehehehehe

Racje prawisz Synu....Poczekaj, skopie Wam dupska w tym sezonie ;-)

Stary wystarczająco mnie Maciek z Mariuszem deprymuja wiec Ty mnie nie dobijaj.W robocie przejelem mnóstwo tematów po koledze i maj taka rzeźnie ze to bajka.Dodatkowo zaczynam budować osiedle domów w Gliwicach.Byłem kilka razy na krótkich wypadach ale bez wyników.Zeeeeeeeero czasu na wędkowanie.

Zionek jestem z Tobą, wiem jak się czuję wędkarz nie mający czasu na łowy...kaszana i kupa g.... Sam marzę o jakimś 2-3 wypadzie nad wodę a muszę się zadowolić maks 3, 4 nockami w roku...oj jak se pomyślę ilu znajomych już ma majówkę nad wodą...a ty człowieku tyraj w robocie... (2015/04/28 21:24)

Ikdols


Czytając Was robi się człowiekowi trochę lżej. Przynajmniej nie jestem sam w tej niemocy. Obowiązki, dom, praca, rodzina i na rybki czasu ni ma :)
Tyle dobrze, że chociaż 1 maja uda mi się wstępnie wyskoczyć na dniówkę :)
Ktoś będzie gdzieś w okolicy Gliwic? (2015/04/29 18:02)

matpol7


Jak dla mnie to na śląsku dobrze. Ostatnio na Sosinie (Jaworzno) poszedłem sobie połowić jakieś maciupki rybki i dobrze było wzięły:sandacz,okoń 2 płocie i ryba nieznana. O większą rybkę trzeba się postarać ale też biorą. Na grajdołku (Jaworzno) też dla osób którzy łowią sobie małe rybki będzie dobrze. (2015/04/29 18:22)

Zionbel


Czytając Was robi się człowiekowi trochę lżej. Przynajmniej nie jestem sam w tej niemocy. Obowiązki, dom, praca, rodzina i na rybki czasu ni ma :)
Tyle dobrze, że chociaż 1 maja uda mi się wstępnie wyskoczyć na dniówkę :)
Ktoś będzie gdzieś w okolicy Gliwic?

Choćby siekiery i kostka brukowa podała to cisnę na dniówkę ...Wkoncu jest czas. (2015/04/29 21:36)

mariospin


Choćby siekiery i kostka brukowa podała to cisnę na dniówkę ...
Wkoncu jest czas.

A po wyprawie proszę wkleić zdjęcie z jakimś fajnym rybiszonem. Połamania:)


(2015/04/29 21:52)

daro22


Czytając Was robi się człowiekowi trochę lżej. Przynajmniej nie jestem sam w tej niemocy. Obowiązki, dom, praca, rodzina i na rybki czasu ni ma :)
Tyle dobrze, że chociaż 1 maja uda mi się wstępnie wyskoczyć na dniówkę :)
Ktoś będzie gdzieś w okolicy Gliwic?

Znam ten ból....mam w domu synka trochę ponad 4 lata i córke 14 miesięcy, pracuje na 3 zmiany i w dodatku do lipca szykują się soboty..Wypad na ryby w moim wypadku to teraz luksus na który mogę sobie pozwolić tylko wtedy jak nie padam na ryj...Planuje nocke z piątku na sobote na Czechowicach, ale co z tego będzie nie wiem.Jak się nie uda to kilka godz.ze spinnem w jakiś dzień ,reszte czasu pochłonie rodzinka a od poniedziałku ciukam Astry dalej abyście na ryby mieli czym jeździć....Zycie;-) (2015/04/29 22:31)

patryk-kociemba


Czytając Was robi się człowiekowi trochę lżej. Przynajmniej nie jestem sam w tej niemocy. Obowiązki, dom, praca, rodzina i na rybki czasu ni ma :)
Tyle dobrze, że chociaż 1 maja uda mi się wstępnie wyskoczyć na dniówkę :)
Ktoś będzie gdzieś w okolicy Gliwic?

Jutro od rana do południa okupować będę Kanał:)  (2015/04/30 08:02)

perwer


Czytając Was robi się człowiekowi trochę lżej. Przynajmniej nie jestem sam w tej niemocy. Obowiązki, dom, praca, rodzina i na rybki czasu ni ma :)
Tyle dobrze, że chociaż 1 maja uda mi się wstępnie wyskoczyć na dniówkę :)
Ktoś będzie gdzieś w okolicy Gliwic?

Znam ten ból....mam w domu synka trochę ponad 4 lata i córke 14 miesięcy, pracuje na 3 zmiany i w dodatku do lipca szykują się soboty..Wypad na ryby w moim wypadku to teraz luksus na który mogę sobie pozwolić tylko wtedy jak nie padam na ryj...Planuje nocke z piątku na sobote na Czechowicach, ale co z tego będzie nie wiem.Jak się nie uda to kilka godz.ze spinnem w jakiś dzień ,reszte czasu pochłonie rodzinka a od poniedziałku ciukam Astry dalej abyście na ryby mieli czym jeździć....Zycie;-)



Daro,Łukasz- wiekszość z nas ma ten sam problem ..niestety. U mnie dochodzi jeszcze fakt że wiekszosc naszych znajomych nie ma nic wspólnego z chytaniem rybek ,a każdy chce sie spotkać co wekend ,zaprasza na glilla itd...teraz weź non stop odmawiaj ,bo jesteś umówiony na nocka na ryby -raz że kobita łazi zła ,dwa sam tez mam poczucie że trzeba jakos to podzielić.Do tego dochodzi opieka nad dzieciakami ,obowiązki itd..
Jak by tego było mało to- dołażą w soboty ,lub niedziele szychty czasami-to te łowienie to rarytas..na to wychodzi..heheh
 Czasami zabieram jakies ekipe nad wode z nocką - ale  mimo tego że wedki sa wciepnięte -to o łowieniu  nie ma mowy...Ale takie życie i nie ma co narzekać -jak tak fest człowieka ciśnie na ta nocka za sandaczem ,karpiem ,lub wegorzem -to zawsze coś wymyśli . (2015/04/30 19:54)

MATCH 2000


Witam wszystkich.Środa 29.kwietnia.Ok. 25szt. płotek i leszczyków z Poraja. (2015/05/01 11:42)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

aal82


Tak to jest z brakiem czasu,ale tak jak Darek pisze jest jeszcze zawsze noc :) (2015/05/01 13:04)

bonek18


podpowiecie gdzie lepiej za szczupakiem z łodzi? pogoria 1 czy 3? (2015/05/01 17:27)

Reo


Dzisiaj rogoźnik 2 i wpadły 2 szczupłe po 40cm, oczywiście dalej pływają i rosną. Ale ok godziny 11 nie było nawet jak podejść do wody XD  (2015/05/01 20:22)

jorg69


czescdzis zjechane sporo wodyZremb- ludzi duzo ryb nie widziałemSłoneczny- ludzi sporo,ryb chyba zeroOdra-KK - Katowickie- ludzi ok 6 -ryb zeroOpolski odcinek ludzi duzo ryb nie stwierdzonoKanał G 4 wedki w wodzie 2 leszczyki od wczorajDziergowice ludzi masa - sporadycznie leszczyki tu zasiadlem na 3 godzinki-- 10 byczków,1 linek 35 cm
ps.1 wypad w tym roku i linek na otwarcie mojego spóźnionego sezonuw koncu troche czasu sie znalazlomoze jutro tez sie uda wyskoczyc nad wodepozdrawiam (2015/05/01 20:39)