Z wędkami na Śląsku - relacje wędkarskie

/ 7685 odpowiedzi / 692 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

kucus22


Heh to i tak nie najgorzej bo rybek dzisiaj tak ochoczo nie brał, zresztą sam widziałeś jaka presja była, wszystkie ciekawe miejscówki zajęte na amen. Ja z musu ze 2 godziny jedną miejscówę męczyłem. Oprócz brzany ze zdjęcia podobną niestety spiąłem oraz zaliczyłem spinkę dwóch innych rybek, chyba ładnej płoci i jazia ale nie wiem do końca. Szwagier za to dość fajnego Jaziora zaliczył i klonka ponad 3 dychy. (2015/02/21 17:34)

89krzysztof


Chłopy, szybkie pytanie bo ciężko mi coś znaleźć na ten temat.
Rzeka Jasieniczanka w Bielsku. Jest to rzeka górka okręgu Katowickiego. Czy można tam spinningować ? Bo coś mi znajomi mówili, że tak, a mi się wydaje, że tylko mucha. Nie wiem czy jechać tam jutro, czy niy. (2015/02/21 17:59)

patryk-kociemba


Heh to i tak nie najgorzej bo rybek dzisiaj tak ochoczo nie brał, zresztą sam widziałeś jaka presja była, wszystkie ciekawe miejscówki zajęte na amen. Ja z musu ze 2 godziny jedną miejscówę męczyłem. Oprócz brzany ze zdjęcia podobną niestety spiąłem oraz zaliczyłem spinkę dwóch innych rybek, chyba ładnej płoci i jazia ale nie wiem do końca. Szwagier za to dość fajnego Jaziora zaliczył i klonka ponad 3 dychy.

to niesamowicie,
dla mnie to dziś było zderzenie się się z całkiem innym łowieniem niz do tej pory, ale udało mi się podejrzeć parę rzeczy, więc z czasem będzie chyba lepiej. (2015/02/21 18:05)

Zionbel


Heh to i tak nie najgorzej bo rybek dzisiaj tak ochoczo nie brał, zresztą sam widziałeś jaka presja była, wszystkie ciekawe miejscówki zajęte na amen. Ja z musu ze 2 godziny jedną miejscówę męczyłem. Oprócz brzany ze zdjęcia podobną niestety spiąłem oraz zaliczyłem spinkę dwóch innych rybek, chyba ładnej płoci i jazia ale nie wiem do końca. Szwagier za to dość fajnego Jaziora zaliczył i klonka ponad 3 dychy.

to niesamowicie,
dla mnie to dziś było zderzenie się się z całkiem innym łowieniem niz do tej pory, ale udało mi się podejrzeć parę rzeczy, więc z czasem będzie chyba lepiej.

Chopy się ustawiają i ryby łowią, a ja kwitne w robocie i muszę do końca lutegoprojekt wydać :(:(\\\\\Kapa na Maxa bo mnie tak nosi że nie umia strzymac.... (2015/02/21 19:31)

Adam30B


Chłopy, szybkie pytanie bo ciężko mi coś znaleźć na ten temat.
Rzeka Jasieniczanka w Bielsku. Jest to rzeka górka okręgu Katowickiego. Czy można tam spinningować ? Bo coś mi znajomi mówili, że tak, a mi się wydaje, że tylko mucha. Nie wiem czy jechać tam jutro, czy niy.

Wydaje mi się że jest odcinek w Bielsku muchowy i no kil a poniżej w okolicy Czechowic już przynęty sztuczne ale nie jestem pewien. (2015/02/21 20:11)

kucus22


Zionek glowa do gory przeciez luty juz sie konczy ;) a wierz mi ze mnie tez juz nosi jak widze cienki lod na zbiornikach a feederki w domu kurzem zalatuja ;-) (2015/02/21 20:14)

perwer


Piekna brzana Maciek - nigdy nie  chyciłem tak fajnej ryby - podobno bardzo waleczna - zgadza sie? 
Chytaliście na jakiejś rzece z opłatami ogólnymi ,czy kajś z dopłatą?

Jo wczoraj łąka 804 - oprócz mikro plotek ,nic sie nie dzialo..
  (2015/02/22 09:12)

kucus22


Darek normalna rzeczka pzw z gigantyczną wręcz presją wędkarską. Co do brzany to złapałem ich już trochę, ale na spinning na Odrze (największą 62 centy) z tak małej wody to po raz pierwszy:) Co do waleczności, to tego szkrabka ponad 5 minut targałem na delikatnym zestawie spławikowym. Rybka ma moc jak mało która:) (2015/02/22 09:53)

Majster 81


Witom, mom pytanie był kot na kanale gliwickim ?  zamarznięte jest czy da radę pobawić się bacikiem ? (2015/02/23 17:34)

kwas1981


W sobotę przejeżdżałem przez Łabędy i lodu tam nie ma. wody brakuje ponad metr. Dokładnie tak jak w zeszłym roku, i o tym czasie już łapałem ładne karasie. Na pewno już łapią bo przy brzegu stało białe plastikowe krzesło :-) (2015/02/23 20:14)

Reo


Za tydzień wybieram się opłacić kartę i za cholere nie wiem gdzie wybrać się na spławik (mieszkam koło lotniska w pyrzowicach) a ma to być pierwszy wypad po 15-tu latach :P (2015/02/24 05:58)

Reo


A i nie nastawiam się na jakiś mega połów tylko potrzebuję fajnej spokojnej miejscówki :) (2015/02/24 06:02)

Janek92


"fajne spokojne miejscówki" skończyły się 10 lat temu ;/

jak znajdziesz jakąś to daj znać ;)

(2015/02/24 10:31)

patryk-kociemba


Chopy się ustawiają i ryby łowią, a ja kwitne w robocie i muszę do końca lutegoprojekt wydać :(:(\\\\\Kapa na Maxa bo mnie tak nosi że nie umia strzymac....


Luty się własnie kończy:) jedziesz może coś pochytać w sobotę??

(2015/02/25 08:36)

kucus22


Pany lód puszcza więc w sobotę można atakować. Ja prawdopodobnie z drgającymi żwirownię odwiedzę, pod methode i z pickerem normalnie :) Jutro jak Bóg da krótkie zwiady ze spławiczkiem:) (2015/02/25 14:14)

perwer


Kolego Reo masz blisko Przeczyce i Świerklaniec .

Trzeba koledzy na jakąś rzeke skoczyć jak Maciek,albo Rybnik -reszta jest na razie o dupe roszczaść . Jak coś ruszy sie na kanale, to fest będa wdzięczny za info na priva,albo  na ogólnym -jak kto woli. (2015/02/25 16:35)

patryk-kociemba


Kolego Reo masz blisko Przeczyce i Świerklaniec .

Trzeba koledzy na jakąś rzeke skoczyć jak Maciek,albo Rybnik -reszta jest na razie o dupe roszczaść . Jak coś ruszy sie na kanale, to fest będa wdzięczny za info na priva,albo  na ogólnym -jak kto woli.

Jeżeli nic się nie zmieni to powinienem zawitać na Kanale w Łabędach. Jeżeli do tego dojdzie to pochwalę się jeżeli coś będzie brało. No chyba że puści lód u mnie na żwirowni wtedy jadę drobnicę podłubać ba tam zawsze biorą:) (2015/02/25 17:21)

perwer


Maciek a jak pojade na Gliwice  88 i za oplem zjade nad ten kanał - to jest tam kaj chytacie? (2015/02/25 17:34)

patryk-kociemba


Maciek a jak pojade na Gliwice  88 i za oplem zjade nad ten kanał - to jest tam kaj chytacie?

jak zjedziesz za Oplem pojedziesz prosto i dojedziesz do śluzy na kanale to po lewej stronie śluzy. Prosto to można zobaczyć bo tam zawsze ktoś siedzi. (2015/02/25 17:37)

kucus22


Kolego Reo masz blisko Przeczyce i Świerklaniec .

Trzeba koledzy na jakąś rzeke skoczyć jak Maciek,albo Rybnik -reszta jest na razie o dupe roszczaść . Jak coś ruszy sie na kanale, to fest będa wdzięczny za info na priva,albo  na ogólnym -jak kto woli.

Darek właśnie wróciłem znad rzeczki. Trzy godziny wytrzymałem przy tej pogodzie ale fajnie bierze rybka teraz, drobna ale zawsze. Najważniejsze, że lód dzięki tej deszczowej pogodzie całkowicie puścił przynajmniej u mnie:) W sobotę atakuję żwirownie już z drgającymi:) (2015/02/26 11:05)

perwer


koledzy pewnie chytają ,a jo w robocie charatom.
 Panowie jest już moc nad wodą ,czy lipa? (2015/02/28 14:29)

nemo


Nie wiecie koledzy czy Przeczyce już odmarzły? (2015/02/28 14:33)

kucus22


koledzy pewnie chytają ,a jo w robocie charatom.
 Panowie jest już moc nad wodą ,czy lipa?

Właśnie wróciłem znad wody. Pięć godzin łowienia na drgające szczytówki na byłej żwirowni i lipa, jedynie 3 okonki na ochotkę z pinka...ale fajnie już posiedzieć przy gruntówkach:-)
Myślę Darku, że kwestia 2 tydni, jak pogoda dopisze i pomalutku będzie ta moc nad wodą:-) (2015/02/28 14:48)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kucus22


Jak się uda to w poniedziałek na chwilę wyskoczę z batem na moją płociową bankóweczkę. (2015/02/28 14:52)

perwer


 Jak w połowie marca będzie kilkanaście na plusie polecom nocke zarwać na rybach .W tamtym roku było dobrze . (2015/02/28 17:23)