Z wędkami na Śląsku - relacje wędkarskie

/ 7685 odpowiedzi / 692 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Zionbel




Ładna panienka.

Wkoło widzialem pelno wędkarzy.

Dzisiaj cos kiepsko ryba skubala.

Sam byles ????

(2014/04/21 12:57)

lukasz0145


Tak sam siedziałem. Za mna stalo takie zielone clio na tablicach sta :) (2014/04/21 13:24)

nemo


Przeczyce-4 jazie największy 45cm,2 leszcze po ok 30cm i okoń 28cm brania delikatne strasznie> (2014/04/21 13:37)

gacek84


siemka  co  za  zbieg okolicznosci  tez  byłem  na  kanale  dzis  od 5 do 12 czarna  alfa  pare  karasi lesczyki plocie  linek  31  i  karpik 44 (2014/04/21 16:01)

Zionbel


siemka  co  za  zbieg okolicznosci  tez  byłem  na  kanale  dzis  od 5 do 12 czarna  alfa  pare  karasi lesczyki plocie  linek  31  i  karpik 44



Siema byku.

Widzialem twoja alfe tera wiem jak cię szukać :)

pozdro

(2014/04/21 16:27)

maral


siemka  co  za  zbieg okolicznosci  tez  byłem  na  kanale  dzis  od 5 do 12 czarna  alfa  pare  karasi lesczyki plocie  linek  31  i  karpik 44



Siema byku.

Widzialem twoja alfe tera wiem jak cię szukać :)

pozdro


nic ino sie zebrać i zrobić małe zawody na kanale hehe (2014/04/21 16:58)

Zionbel


siemka  co  za  zbieg okolicznosci  tez  byłem  na  kanale  dzis  od 5 do 12 czarna  alfa  pare  karasi lesczyki plocie  linek  31  i  karpik 44



Siema byku.

Widzialem twoja alfe tera wiem jak cię szukać :)

pozdro

 

 


nic ino sie zebrać i zrobić małe zawody na kanale hehe

Dokładnie. :)
Zawody na Kanale panowie kto wchodzi ???

 

 

(2014/04/21 17:11)

sebaworoch


dziś odwiedziłem moje tajne bagienko jakie było zdziwko jak zobaczyłem łąkę zamiast wody (2014/04/21 18:38)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

perwer


Z soboty na niedziela nocka na brandce w trzech .
Całą noc plecami do wędek ,ale przy ognisku ,browarze i wuszcie .
Brań zero - nad ranem z zaskoczenia wziął leszczyk ,za co dostał gromkie brawa ....
  Jeszcze jedna taka nocka bez brania i zaczne nad wode bez wędek jeździć ,a więcej browarów będa wozić.
Pozdrawiam i gratuluje połowów . (2014/04/21 19:36)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

patryk-kociemba


siemka  co  za  zbieg okolicznosci  tez  byłem  na  kanale  dzis  od 5 do 12 czarna  alfa  pare  karasi lesczyki plocie  linek  31  i  karpik 44



Siema byku.

Widzialem twoja alfe tera wiem jak cię szukać :)

pozdro

 

 


nic ino sie zebrać i zrobić małe zawody na kanale hehe

Dokładnie. :)
Zawody na Kanale panowie kto wchodzi ???

 

 

Ja wchodzę obiema nogami w zawody :) byle nie 10 lub 11 maja :):P (2014/04/21 19:49)

berthold


siemka  co  za  zbieg okolicznosci  tez  byłem  na  kanale  dzis  od 5 do 12 czarna  alfa  pare  karasi lesczyki plocie  linek  31  i  karpik 44



Siema byku.

Widzialem twoja alfe tera wiem jak cię szukać :)

pozdro

 

 


nic ino sie zebrać i zrobić małe zawody na kanale hehe

Dokładnie. :)
Zawody na Kanale panowie kto wchodzi ???

 

 

Ja wchodzę obiema nogami w zawody :) byle nie 10 lub 11 maja :):P




jo by tego wydarzynio tyż niy przepuścił dom z siebie wszystko tym bardziej że nikaj ryba nie biere a kanał to ewenement ,szkoda że ta woda już jest vol a może i dobrze kto to wie (2014/04/21 19:56)

Zionbel


siemka  co  za  zbieg okolicznosci  tez  byłem  na  kanale  dzis  od 5 do 12 czarna  alfa  pare  karasi lesczyki plocie  linek  31  i  karpik 44



Siema byku.

Widzialem twoja alfe tera wiem jak cię szukać :)

pozdro

 

 


nic ino sie zebrać i zrobić małe zawody na kanale hehe

Dokładnie. :)
Zawody na Kanale panowie kto wchodzi ???

 

 

 

Ja wchodzę obiema nogami w zawody :) byle nie 10 lub 11 maja :):P




jo by tego wydarzynio tyż niy przepuścił dom z siebie wszystko tym bardziej że nikaj ryba nie biere a kanał to ewenement ,szkoda że ta woda już jest vol a może i dobrze kto to wie


No to widzicie panowie ze jest to do ogarnięcia.

Tylko jakby bylo nas kilka osób to trza byc ze samego tańca, coby miejsca zaklepac.

(2014/04/21 20:56)

gacek84


ja  tez  wchodze  tylko  mam niedziele  wolne  . znajdzie  sie  jeszcze  jeden kolega  i  synek dzis  karpika  44  wytargał  na  kanale (2014/04/21 21:03)

patryk-kociemba


Szybka akcja- spotykamy sie w najblizsza sobote lub niedziele i zawodujemy się :) (2014/04/21 21:47)

hudzik


Dzisiaj z kumplem  " peyton " wybraliśmy się na parę  godzin na rybki , cel zbiornik "Wygoda" . Mały staw , fajnie zarybiany  i można się pobawić na spławik z rybą . Ale w skrócie do czego zmierzam , oprócz kilku małych ryb i jednego linka na 35cm , rozpętała się straszna nawałnica z burzą . Ja operowałem swoją 7 -emką podczas burzy , bo stwierdziłem, że takiego "Heretyka" to nic nie ruszy , Paweł poszedł pod drzewo , bo deszcz lał strasznie i nagle słyszę potężne pierdolni... e  za plecami , kawałki drzewa przelatują mi nad głową i wpadają do wody. Patrzę na Pawła nogi ma ugięte , mówi że przed uderzeniem  jak by prąd go przeszedł , piorun uderzył dokładnie w takiej odległości jak na fotce od niego , a ja byłem w miejscu robienia  zdjęcia . Jaki z tego morał , dostaliśmy drugie  życie i dziś trzeba coś spożyć :) (2014/04/22 20:17)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Timur2148


Jest stara zasada, nigdy nie chowajmy się pod drzewami i innymi wysokimi obiektami. (2014/04/22 21:55)

perwer


Fajnie Piotr sie bawicie ....Timur dobrze prawi ,ale jak jesteś na rybach na stawie gdzie w około las ,to kaj sie człowiek ma schować ,jak nie pod drzewo.

Też z kumplem raz przeżyłem horror podobny do waszego....
 
 W sobote nocka .....liczymy na choć jedno branie hehe... (2014/04/23 20:08)

peyton


perwer jo do dzisiej czóbka głowy nie czuja a w rekach prąd choćby mi kto bateryjki do łokci przystawił że jo żyja to som sie dziwia. (2014/04/23 21:50)

peyton


chopy z kontroli jak to zoboczyli to pedzieli że do częstochowy na kolanach mom dylać - ale kaj tam przeca zedra całkie galoty (2014/04/23 21:53)

berthold


nojlepi do namiota abo pod paryzol zamykany i nic sie niy stanie (klatka faradaya) ale kto to ma akurat pod ręką
a tak przy okazji ta pogoda mie już rozp---o strach wylyść z chałpy co 15 minut dyszcz a kanał czeko (2014/04/23 22:06)

Rudi


witam
1 ranek i 2 popołudniówki na Brantce. Dziś płotka i leszczyk nieźle brały, no i ukleje, jak śledzie normalnie:) , ale wczoraj i przedwczoraj to tragedia.
Z rybek pożytek miał szczupaczek, który czaił mi się pod samymi nogami (tak ze 30 centów, na tych zielonych glonach co tam są nie było go widać. Doszedł do wniosku, że nie bedzie ryb gonił jak ja mu wrzucam pod nos. Czekał aż rybka będzie ściagnięta z haczyka i atakował jak wpuszczałem. Tresowany jakiś. Przechodził akurat spacerujący z żoną wędkarz i miał okazję zobaczyć taki atak.
Miałem też okazję zobaczyć wykładające się karpie, waliły o wodę tak, że kaczki uciekały:)
Co do piorunów to chyba z gaci bym wytrząsał jakby tak pizło. Dziś na szczęście przyjechałem już po burzy i nad Miechowicami ino widać było flesze:) (2014/04/23 22:14)

ghen


Tym razem oszukaliście przeznaczenie...;) Ale to nie znaczy, że się kostucha nie upomni...;) Mój chomik trzy dni przed nią spierd..ał w kołowrotku, a i tak go suka dopadła...;)A tak poważnie - to kupa szczęścia. Teraz widzisz, Hudzik, czemu nad Wisłą do wędki nie chciałem iść...;) (2014/04/24 12:01)

hudzik


Ghen - tyś podczas tej burzy , co była rok temu wyciągnął suma, a ja sandacza, źle nie było. Wstaw linka do filmu , to będzie wesoło :)
(2014/04/24 13:34)

destruktor


DZISIEJSZY WYPAD NA NAKŁO CHECHŁO JO 1 KARPIK 44 CM  (2014/04/24 14:24)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.