Wzdręga czy jaź ?

/ 17 odpowiedzi
Witam wszystkich.
Będąc dzisiaj na rybach trafił mi się taki okaz.
Piszę bo mam mały kłopot,nie wiem do końca czy to jaz czy wzdręg?
Rybka miała 45 cm i 1.30 kg.
Ja myślę że to jaz,a wy co powiecie???

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

czaro93


Pięknie ubarwiony jaź, ewentualnie jakaś hybryda :P (2015/10/08 17:08)

masin30


Dzięki za za wasze opinie,też tak myślałem.

Teraz jestem pewien.
(2015/10/08 20:17)

Jakub Woś


pochwal się na co złowiony :) (2015/10/08 23:00)

Sith


pochwal się na co złowiony :)

Ładniutki :)
(2015/10/09 09:54)

masin30


2 pinki,i frajda z holu bo łowiłem batem.
(2015/10/09 11:27)

kaban


Jak dla mnie dziwne pytanie bo odpowiedź jest tylko jedna a nie znajomość gatunków łowionych szkodzi czasami... . (2015/10/09 19:51)

masin30


Jak dla mnie dziwne pytanie bo odpowiedź jest tylko jedna a nie znajomość gatunków łowionych szkodzi czasami... .


Jak bym miał tyle doświadczenia co ty to bym nie pytał, ciekawe czy na początku miałeś taką wiedzie jak dziś.
Kto pyta nie błądzi,moim zdaniem po to jest forum żeby spytać innych bardziej doświadczonych i nie popełniać błędów w przyszłości.




(2015/10/10 13:04)

maniut45


Jaż na bank (2015/10/11 07:21)

JOPEK1971


Jak dla mnie dziwne pytanie bo odpowiedź jest tylko jedna a nie znajomość gatunków łowionych szkodzi czasami... .


Jak bym miał tyle doświadczenia co ty to bym nie pytał, ciekawe czy na początku miałeś taką wiedzie jak dziś.
Kto pyta nie błądzi,moim zdaniem po to jest forum żeby spytać innych bardziej doświadczonych i nie popełniać błędów w przyszłości.




Ludzie mający problem z rozróżnieniem gatunków nie powinni mieć prawa do wędkowania,takie jest moje zdanie. 


(2015/10/11 11:55)

pstrag222


Jak dla mnie dziwne pytanie bo odpowiedź jest tylko jedna a nie znajomość gatunków łowionych szkodzi czasami... .


Jak bym miał tyle doświadczenia co ty to bym nie pytał, ciekawe czy na początku miałeś taką wiedzie jak dziś.
Kto pyta nie błądzi,moim zdaniem po to jest forum żeby spytać innych bardziej doświadczonych i nie popełniać błędów w przyszłości.




Ludzie mający problem z rozróżnieniem gatunków nie powinni mieć prawa do wędkowania,takie jest moje zdanie.

czyli 80 % wszystkich wedkarzy

 




(2015/10/12 07:09)

JOPEK1971


Jak dla mnie dziwne pytanie bo odpowiedź jest tylko jedna a nie znajomość gatunków łowionych szkodzi czasami... .


Jak bym miał tyle doświadczenia co ty to bym nie pytał, ciekawe czy na początku miałeś taką wiedzie jak dziś.
Kto pyta nie błądzi,moim zdaniem po to jest forum żeby spytać innych bardziej doświadczonych i nie popełniać błędów w przyszłości.




Ludzie mający problem z rozróżnieniem gatunków nie powinni mieć prawa do wędkowania,takie jest moje zdanie.

czyli 80 % wszystkich wedkarzy

 



Tak tragicznie to chyba nie jest :)

(2015/10/12 13:55)

pstrag222


zdziwiłbyś się jakie przypadki są nad wodą dość częste.
Jaź to płoć przecież
I chyba w mojej okolicy najczęściej jest mylony.
A najśmieszniejsze gafy to mylenie karpia pełnołuskiego z japońcem.
Chociaz to juz mi sie wydawało celowym działaniem
(2015/10/12 19:51)

Artur z Ketrzyna


zdziwiłbyś się jakie przypadki są nad wodą dość częste.
Jaź to płoć przecież
I chyba w mojej okolicy najczęściej jest mylony.
A najśmieszniejsze gafy to mylenie karpia pełnołuskiego z japońcem.
Chociaz to juz mi sie wydawało celowym działaniem


celowym i pożytecznym ;-)
(2015/10/12 21:59)

JKarp


Może i jest to śmieszne co napisałeś ale może też być kosztowne o czym nie napisałeś.
JK (2015/10/13 06:44)

pstrag222


Może i jest to śmieszne co napisałeś ale może też być kosztowne o czym nie napisałeś.
JK


Zależy kiedy JKarp:)
Bo sam wiesz , że kontroli jak na lekarstwo
(2015/10/13 08:43)