Wypożyczę łódkę na Nogacie

/ 2 odpowiedzi
Drodzy Wędkarze, poszukuję dobrej duszy, która użyczy mi za opłatą swojej łódki na weekend 30-31.05.2015. w tych dniach przebywam na zawodach w Malborku ( oraz w Letnikach ) , niestety w ostatniej chwili okazało się, że łodzie zabezpieczają zawodnicy, a na miejscu nie ma możliwości wynajęcia. Jeżeli ktoś zna jakąś marinę nad rzeką to bardzo proszę o info. Organizator postawił wiele osób w bardzo trudnej sytuacji, na moim przykładzie: opłaciłem już wpisowe, dowiedziałem się że nie ma łódek zapewnionych, nie mam haka przy aucie, nie mam łodzi spełniającej warunki PZW, mieszkam w wielkopolsce, jak widać jest to bardzo kłopotliwa sytuacja. Zawody to: Ogólnopolskie zawody eliminacyjne do GP Polski 2016. Będę wdzięczny za wszelaką pomoc lub informacje. z pewnością się odwdzięczę. Jest to dla mnie bardzo ważne pozdrawiam Łukasz Michalak
aldente


Jedyne, co mi przychodzi do głowy....może wyda się dziecinne...ale tonący brzytwy się chwyta...zadzwoń do Straży Pożarnej w Letnikach i popytaj się u nich. Może mają coś. Po drugie, jak wbijesz na google hasło Łodzie Malbork, to znajdziesz tam 5 producentów łodzi, szkutników itd. Tam bym też zadzwonił i pogadał. Trzymam kciuki! (2015/04/27 13:20)

michoslaw


aldente,

dzięki za odpowiedź. Producentów już próbowałem, nie ma szans, o Straży nie pomyślałem, aczkolwiek życie podpowiada, że raczej nie, bo gdyby w tym czasie się coś wydarzyło, to mieliby spore nieprzyjemności. Ale tak jak piszesz...tonący brzytwy się chwyta ;-) dzięki i pozdrawiam

(2015/04/28 17:47)