Wybory Mistrza Sezonu 2015

/ 723 odpowiedzi / 260 zdjęć
Bernard51


Kreatura mody?
Poszedł nie tu gdzie miał     obrazek. (2015/03/18 05:42)

Tomekoo


witam wszystkich , ostatnimi czasy rzadko tu zaglądam , ryby biorą średnio , potoki wrzą od prądu co tu dużo mówić ... strzelał bym ... po za tym jakieś pojedyncze kropki złowiłem i parę ładnych klonków ...Idzie wiosna będzie nadzieja na rozwój sytuacji ;-) (2015/03/18 20:14)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kucus22


No i gitara Tomku :-) Jak mawiał klasyk "już za parę dni, za dni parę" a klonek zgrabny :-) (2015/03/18 20:33)

marciin 2424


Faktycznie klonek piękny ,aż zatęskniłem za moja rzeczką :( Na pewno też takie teraz u mnie biorą :) (2015/03/18 21:03)

u?ytkownik32263


witam wszystkich , ostatnimi czasy rzadko tu zaglądam , ryby biorą średnio , potoki wrzą od prądu co tu dużo mówić ... strzelał bym ... po za tym jakieś pojedyncze kropki złowiłem i parę ładnych klonków ...Idzie wiosna będzie nadzieja na rozwój sytuacji ;-)

No tu wygląda dużooo lepiej niż na komórce :-) To miał w końcu te +55?

Potoki Ci wrzą? To sukinsyny! A leśniczy twardy koleś? Bo może by go podkusić, ołów nie taki drogi ;-) (2015/03/18 22:18)

ryukon1975


Miło wiedzieć że ktoś coś łowi Tomku bo ostatnio z rybami to tu straszna posucha. :) (2015/03/19 15:02)

adamo0


witam wszystkich , ostatnimi czasy rzadko tu zaglądam , ryby biorą średnio , potoki wrzą od prądu co tu dużo mówić ... strzelał bym ... po za tym jakieś pojedyncze kropki złowiłem i parę ładnych klonków ...Idzie wiosna będzie nadzieja na rozwój sytuacji ;-)

Gratki Tomku za Klenia !  (2015/03/19 18:16)

adamo0


Chyba w tym roku będą tarła przyśpieszone? Wiślane Leszcze już  bardzo ostre! (2015/03/22 08:22)

adamo0


Coś wstawianie fotek znowu szwankuje!  (2015/03/22 08:26)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Wysypka tarłowa o tej porze faktycznie wróży szybkie tarło Tomku. (2015/03/22 12:10)

Zionbel


Witam. Postaram się wkleic filmik.Ciekawe zjawisko wczoraj zaobserwowalisny z portalowym kolega na Kanale Gliwickim.Z racji tego ze wiosna jest zawsze mega niski stan wody to takie wieprzki chodzą pod brzegiem.Stal w odległości metra ale podebrac się nie dal. Zero strachu i się nie ploszyl.Sorry za odgłosy w filmiki ale adrenalina była :) (2015/03/22 12:46)

Zionbel


Witam. Postaram się wkleic filmik.Ciekawe zjawisko wczoraj zaobserwowalisny z portalowym kolega na Kanale Gliwickim.Z racji tego ze wiosna jest zawsze mega niski stan wody to takie wieprzki chodzą pod brzegiem.Stal w odległości metra ale podebrac się nie dal. Zero strachu i się nie ploszyl.Sorry za odgłosy w filmiki ale adrenalina była :)

Sorry ale plik za duży.Z youtuba nie umie znaleźć jak wrzucilem.Nie ogarniam :) (2015/03/22 13:09)

robban


Witajcie. Wczoraj rozpocząłem  sezon. Wybrałem się na łódkę. Łódkę zapakowałem , torba, echo zamontowany silnik , kotwica itp. Teraz następuje moment ,kiedy czas wyciągnąć wędki z pokrowca :) Otwieram pokrowiec , a tam nie te wędki. Pokićkałem pokrowce. Co teraz zrobić ? Dzwonie do kolegi nie odbiera , nikogo z boku, kto przypilnował by łódkę przez chwile. Do domu mam 900 metrów , max 5 minut , aby podmienić pokrowce :)  Nic , nadal nikogo. Na mysl przychodzą mi dwa wyjścia. Spakować się i wrócić do domu ,albo spakować i wrócić ponownie. Zgadnijcie jaka opcje wybrałem :) ?  Nie , będę trzymał Was w napięciu ;) !!!! Wybrałem opcje druga. Wróciłem uzbroiłem wszystko i wypływam. Pale silnik , włączam echo , a echo nie działa :) , baterie rozładowane. Więcej już nie mogło chyba mnie nic spotkać. Musiałem ruszyć  przycisk włączania , a jest bardzo czuły ( przy  ostatniej aktualizacji ) i się w domu rozładowało. Ale , za to złapałem dwie nie duże rybki . Pogoda kiepska , wiało 4,5 (8,9) .  (2015/04/19 10:28)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

adamo0


Gratki Krzysiu! Widzę że oddałeś honorowo krew z palców ? (2015/05/04 21:03)

marciin 2424


Nareszcie mogłem być kilka godzin nad wodą i nie zmarnowałem tego czasu pierwsza 70-tka w tym sezonie . Liczy się każda sztuka ,bo w tym sezonie za wiele nie poszaleje nad wodą :( Ach ta praca .   Pozdrowionka dla Wszystkich :) (2015/05/06 08:31)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Nie narzekaj Marcinie nie tylko Ty jesteś zajęty ja jakoś powoli wybrnąłem z wszelkich prac wiec teraz mam zamiar zaszaleć nad wodą. :) (2015/05/06 13:21)

Bernard51


No jak na początek to jest fajnie, rybki aż miło, mnie jeszcze trochę przytrzymuje "głupia" praca , bo kto to widział na emeryturze pracowac? (2015/05/06 15:46)

marciin 2424


Nie narzekaj Marcinie nie tylko Ty jesteś zajęty ja jakoś powoli wybrnąłem z wszelkich prac wiec teraz mam zamiar zaszaleć nad wodą. :)


To powodzenia nad wodą Krzysztofie :) (2015/05/06 20:09)