Wybory Mistrza Sezonu 2014

/ 1903 odpowiedzi / 449 zdjęć
89krzysztof


co tu takie spustoszenie ? znów mam iść na ryby dla zdjęć czy co :-) ?



Tak, Tomeczku idź na rybki i wrzuć coś . Co niektórzy nie mogą łowić , teraz. Ale zaraz sie to zmieni 😄😄😄 Tomas81 wie oco chodzi 😄😄😄😄pozdrowionka dla wszystkich forumowiczów , dziś ostatni dzień wolności 😉Jutro trzeba powiedziedz TAK po , 18 latach. 😍😍😍



Ślub czy nie ślub ... co to za różnica , dla mnie to tylko nazwisko wspólne . Związek jeśli jest to sprawa głęboka i bez tego da się żyć ;-)No ale życzę wszystkiego co najlepsze kolego ;-)Pozdrowionka


Widzę, że nie tylko ja mam takie podejście do sprawy. Zapomniałeś Tomku jeszcze dodać, że taki ślub daje możliwość cementowania związku na następne 30 lat wspólnym kredytem :) (2014/09/12 19:18)

Tomekoo


co tu takie spustoszenie ? znów mam iść na ryby dla zdjęć czy co :-) ?



Tak, Tomeczku idź na rybki i wrzuć coś . Co niektórzy nie mogą łowić , teraz. Ale zaraz sie to zmieni 😄😄😄 Tomas81 wie oco chodzi 😄😄😄😄pozdrowionka dla wszystkich forumowiczów , dziś ostatni dzień wolności 😉Jutro trzeba powiedziedz TAK po , 18 latach. 😍😍😍



Ślub czy nie ślub ... co to za różnica , dla mnie to tylko nazwisko wspólne . Związek jeśli jest to sprawa głęboka i bez tego da się żyć ;-)No ale życzę wszystkiego co najlepsze kolego ;-)Pozdrowionka


Widzę, że nie tylko ja mam takie podejście do sprawy. Zapomniałeś Tomku jeszcze dodać, że taki ślub daje możliwość cementowania związku na następne 30 lat wspólnym kredytem :) 
O na przykład Krzychu , jak i wiele innych powodów ;-) no ale myślę że wielu z nas czeka ta ceremonia , więc nie ma co psioczyć tu i życzyć koledze szczęścia na awe ;-)
(2014/09/12 19:22)

Bernard51


Oczywiście że trzeba życzyć Robciowi i jego wybrance następnych  długich lat w szczęśliwym związku skoro już 18 przezyli to się "dotarli".
Robert płyń w tej łodzi wspólnej aż po horyzont życia i niech burze i wysokie fale Was omijają!! (2014/09/13 05:44)

89krzysztof


Niby to już 18 lat razem, ale mimo to przypomniał mi się taki oto obrazek... (2014/09/13 07:16)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Tomekoo


no to buuum !! nikt nie chce łowić no to moja życiówka prawie mój wzrost :D  (2014/09/13 14:11)

Tomekoo


prawie mój wzrost :D półtorej godziny holu w południowym skwarze :D kopyto 3 cale :D (2014/09/13 14:13)

Tomekoo


no teraz wystawiłem sorka że tyle puściaków było , coś miałem problem z konwertacją ... (2014/09/13 14:47)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Tomekoo


co by nie było że bez głowia wysyłam ;-)A no i dzięki Tomek , kij wytrzymał czyli i robota refresha dobra ;-)
Pozdro (2014/09/13 15:26)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik32263


co by nie było że bez głowia wysyłam ;-)A no i dzięki Tomek , kij wytrzymał czyli i robota refresha dobra ;-)
Pozdro

Też cieszę się że przelotki nie poodpadały hehehe

A gratulacje już miałeś, przed dosłownie chwilą więc już słodzić nie będę ;-) No i kolegów już nie masz, wiesz dobrze o co kaman hahaha

Pozdro Mistrzu! (2014/09/13 16:15)

Iras1975


Ja i Agata od 1997 razem i też w tym roku i w tym roku mnie poniosło" ;) Wszystkiego dobrego Robercie. 
U mnie też rekordzik.. foty z widokiem na wodę wyszły z mody, to wrzucę taką z elementami potrzebnymi do porównania rozmiaru.  Życiówka esox lucius.. 


Trochę mały przy Tomkowym wąsatym(gratulacje), ale ponad metr też było. (2014/09/13 17:39)

Bernard51


No i dopadles Irku  swoją metrowkę a pamiętasz jak dwa lata temu pisałeś na mojego (109 cm ) kiedy ja takiego dorwę, i tobie sie poszczęściło    Gratki. (2014/09/13 19:05)

JOPEK1971


Ładne rybska chłopaki,u mnie niestety ryby niefotogeniczne,ot zwykły rozmiar handlowy na który szkoda baterii w aparacie ;) Łówcie dalej,będzie na czym oko zawiesić,no chyba że spotka mnie "cud nad Wisłą" i ja też coś wkleję. ;) (2014/09/13 19:23)

Tomekoo


Pojechałeś Irku po mistrzowsku ;-) kawał byka ! ;-) takiego jeszcze sobie nie złowiłem ... (2014/09/13 19:24)

Tomekoo


a no i dziękuję za gratulacje ;-) emocje opadają , trza by coś przytankować ;-) a jutro może coś pojadę znowu zwiedzać nad rzekę ;-) (2014/09/13 19:26)

robban


Witajcie koledzy. Wczoraj bez echa , rozumiecie pewnie. Nie wypadało , bo trzeba było trzymac fason. Dziś wiadomo ,dam w palnik :))) Chciałem w swoim i małżonki imieniu , podziękować za cieple słowa , Wam wszystkim ,którzy przyczyniliście się do tego ze ten dzień z Waszymi życzeniami był szczęśliwszy. Jeszcze raz ,dzięki . A , tym co poskromili przez ostatnie dni ,same wielkie potwory , oczywiście gratulacje i połamania na następnych okazach. Tomekoo , dostales wiadomość na priv ?? Daj znać , jak zapatrujesz się na to  !!! Pozdrawiam Robert i Marta.  (2014/09/14 10:55)

Tomekoo


Witajcie koledzy. Wczoraj bez echa , rozumiecie pewnie. Nie wypadało , bo trzeba było trzymac fason. Dziś wiadomo ,dam w palnik :))) Chciałem w swoim i małżonki imieniu , podziękować za cieple słowa , Wam wszystkim ,którzy przyczyniliście się do tego ze ten dzień z Waszymi życzeniami był szczęśliwszy. Jeszcze raz ,dzięki . A , tym co poskromili przez ostatnie dni ,same wielkie potwory , oczywiście gratulacje i połamania na następnych okazach. Tomekoo , dostales wiadomość na priv ?? Daj znać , jak zapatrujesz się na to  !!! Pozdrawiam Robert i Marta. 




Witam Robert , nie dostałem żadnej wiadomości ...Dziś ryby odpuszczam jadę w gości do wuja .Daje im wolne ;-) Pozdrawiam ;-) (2014/09/14 11:00)

Tomekoo


Dla nudzących się przed kompem coś tam skrobnęłem do poczytania przy niedzielingu ;-) (2014/09/14 11:22)

89krzysztof


Koledzy połowili ostatnio, pokazali szczupaki i sumy. Teraz wstyd mi wklejać zdjęcie największego w tym roku mojego sandaczyka.. Marne te 68cm przy Waszych rybkach. No nic, trzeba łowić większe :) (2014/09/15 07:38)

Tomekoo


Koledzy połowili ostatnio, pokazali szczupaki i sumy. Teraz wstyd mi wklejać zdjęcie największego w tym roku mojego sandaczyka.. Marne te 68cm przy Waszych rybkach. No nic, trzeba łowić większe :)


68 cm zeda to już ładny kawał ryby ;-) Graty Krzychu ! ;-))Mi się ciut przyfarciło to wiesz ;-) (2014/09/15 10:26)

Iras1975


No i dopadles Irku  swoją metrowkę a pamiętasz jak dwa lata temu pisałeś na mojego (109 cm ) kiedy ja takiego dorwę, i tobie sie poszczęściło    Gratki.

Dziękuję, w końcu się udało. Tego dnia myślałem chociaż o takim 80-90 na pocieszenie, a tu jebut i ponad metr wyjechał. Jakieś pół godziny po nim podczas świecy straciłem takiego ok 90. To był dobry dzień na ryby.. aż odeszła mi ochota na okonie przez jakiś czas. (2014/09/15 18:20)

Tomekoo


No i dopadles Irku  swoją metrowkę a pamiętasz jak dwa lata temu pisałeś na mojego (109 cm ) kiedy ja takiego dorwę, i tobie sie poszczęściło    Gratki.

Dziękuję, w końcu się udało. Tego dnia myślałem chociaż o takim 80-90 na pocieszenie, a tu jebut i ponad metr wyjechał. Jakieś pół godziny po nim podczas świecy straciłem takiego ok 90. To był dobry dzień na ryby.. aż odeszła mi ochota na okonie przez jakiś czas.



Nie wierzę Ci :D Ale rybe żeś wytargał piękną Irku , taki szczup to nie byle okaz ! ;-) (2014/09/15 18:45)

Bernard51


aż odeszła mi ochota na okonie przez jakiś czas.

Nie wierzę Ci :D Ale rybe żeś wytargał piękną Irku , taki szczup to nie byle okaz ! ;-)

Ja też nie wierzę, jak bym miał możliwość takie "konie" łowić to bym nie odpuścił. (2014/09/16 03:50)

Tusior


Ja i Agata od 1997 razem i też w tym roku i w tym roku mnie poniosło" ;) Wszystkiego dobrego Robercie. 
U mnie też rekordzik.. foty z widokiem na wodę wyszły z mody, to wrzucę taką z elementami potrzebnymi do porównania rozmiaru.  Życiówka esox lucius.. 


Trochę mały przy Tomkowym wąsatym(gratulacje), ale ponad metr też było.




Iras!! - SZCZUPAK??, nie możliwe he he, ale pojechałeś z Tym kaczorkiem!! Przepiękny, Gratuluje:)
(2014/09/16 13:12)