WITAJCIE - 2015

/ 1881 odpowiedzi / 292 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

jacenty75


A to podobno ta sama Pani przed tym jak ja ząb czasu nadgryzł ........:) (2015/05/29 20:55)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jacenty75


Tutaj próżno szukaliśmy dzwonnika natomiast wszechobecnych azjatów było dużo za dużo - jak wszędzie zresztą:) (2015/05/29 20:57)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jacenty75


No i tego też nie mogło zabraknąć na naszej mapie - musicie uwierzyć, ze na samym szczycie byliśmy ale fotki u małżonki w aparacie bo ja nie czułem się tam zbyt komfortowo na tyle aby zdjęcia cykać bądź co bądź całkiem ładnym widokom. (2015/05/29 21:00)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jacenty75


Dzisiaj po pracy wyskoczyłem na port w G.K. i ........ miła niespodzianka 72cm zębatego szczęścia:) (2015/06/02 20:59)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zbynio5o


Francja elegancja Jacku :)) Szczupaczek ze spina czy żywca ? Ja od czwartku do niedzieli będe próbował, potem pod koniec lipca, jezioro w Dolinie słupi i morze.Piękny szczup, gratki :)) (2015/06/02 21:30)

jacenty75


Witam,Z samego rana 22C na termometrze i kolejny piękny dzionek się zapowiada, że o weekendzie nie wspomnę. W piątek wolne to się łódkę na Zegrzu zwoduje. Zbynio szczupły na obrotówkę:) (2015/06/03 07:14)

zbynio5o


Hejka i do zobaczenia nad wodą. Dosłownie. Kończe póki co, gadanie na tym portalu. Powód jest jasny, nie ma z kim :) (ogólnie,płytkie tematy i w kółko to samo na całym portalu)Jacenty, Kowal, Czesio ,Janek, Zbynio33 może kiedyś uda sie nam spotkać razem w realu i pciągnąć  tą portalową znajomość. Do zobaczyska, pozdrawiam Wszystkich. Zbynio5o :))
Ps. Na razie nie usuwam konta bo temat prawdopodobnie poszedłby raus. Jak by co, to namiary tel. u Kowala i Czesia. (2015/06/03 21:33)

bluehornet


Hej - muszę kiedyś się z Czesiem w Gromcu na nockę umówić :)

Ps. Nie dziwię się - wg mnie nowy układ forum jest do bani ... za bardzo upakowane - leszy był z blogami i sprzętem osobno. (2015/06/04 09:21)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jacenty75


Tak więc do zobaczenia/usłyszenia kiedyś gdzieś tam Szeryfie:) (2015/06/04 14:27)

Kowal73


  ....ojojojojjjj  przykro słyszeć, że Zbynio5o portal opuszcza :(
W sumie, ostatnio mało tu znajomych zaglądało, a i mnie się też ''czasu'' nie przelewało, gonitwa w pracy, wiadomo sezon, a i rybaczka po pracy bo też sezon.
 Zbynio klapka jeszcze całkowicie nie zamknięta, kontakt w realu przecież jeszcze został, tak ...super by było jak byśmy zlocik większą grupą zrobili, ale by się działo :)
 Zbynio miłego wypoczynku :)))

Jaca, piękna rybka, gratulacje:)  ja coś ostatnio nic upolować nie mogę, za krótko pewno przebywam nad wodą :)   A ten ugryś to z tej wieży? bo konstrukcja widzę z tyłu taka podobna :) (2015/06/04 15:05)

JancioW


Do zobaczenia  Zbynio do zobaczenia, być może nad wodą:) free image hosting



(2015/06/04 22:13)

jacenty75


Witam,

U mnie chyba rybki jeszcze z procesji nie wróciły:)

Od 00:5 do 10:0 marszruta ze spinnem bez jakiegokolwiek kontaktu - ufff jak gorąco:)

(2015/06/05 15:03)

Kowal73


Jadę dziś nad Odrę, jak coś złowię to zamelduję, ogólnie stan rzeki Warty u mnie niski...bardzo niski, rybki to pewno w mule się pochowały :) 
           (2015/06/05 17:50)

Kowal73


No i jestem, rzeka Odra jest ciekawym kawałkiem wody,rybka się pławi ale oszukać się na sztuczną przynętę to ino jedna się dała, szczupak 60cm. Nocna zasiadka to ..SUM 40cm.:)  ..sum bym chciał taki być jak bym wiedział, że będę musiał do pracy wciąż rano wstawać :)Pozdrawiam wszystkich :) (2015/06/07 10:40)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


Hejka...jak ktoś jeszcze tu zagląda !?  :) Smutno bez Szeryfa, a zrobiłby małą niespodziankę i by na chwilkę choć zawitał, zaraz wesoło by się zrobiło :)  a i by się co wypiło....
Zbynio, zmieniłem pracę, z urlopem będę miał,- jak to mówią  ''Lipę''Do Czesia na Wisełkę i na Pławki to też ino na weekend, reszta na tele... Na Mazury do Zbyszka też by pasowało ale ino już na sierpień...    (2015/06/09 18:08)

zbynio5o


No to Gabryśka...kuwa heloł, łikend nadchodzi, butelka sie chłodzi, podobno ryby mają zacząć brać, a więc nie wiem o co chodzi ?  :)))) (2015/06/09 20:55)

jacenty75


No to już wiemy gdzie Szeryf się "zaszył" - w salunie siedział i jak widać nie próżnował tak więc Twoje zdrowie Szeryfie:)

 

(2015/06/09 22:41)

maryska


Witajcie !! pogoda dopisała to trochę wyskoczyłam na rybki , oczywiście zdjęcia przyrody obowiązkowo i moja pierwsza konkretna rybka .Pozdrawiam  (2015/06/10 17:03)

maryska


Witajcie !! pogoda dopisała zrobiłam wypad nad wodę i wreszcie moja pierwsza konkretna rybka .Pozdrawiam   (2015/06/10 17:11)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jacenty75


Witaj Maryśka, jak to mawiają "pierwsze koty za płoty" - gratki zdobyczy:)p.s. foto rybkom najlepiej robić od razu po złowieniu (naturalne ubarwienie wtedy jeszcze zachowują)  (2015/06/11 09:09)

bluehornet


Pozdrowienia dla Wszystkich :) - w sobotę nocne zawodyy (2015/06/11 10:13)

Kowal73


Hejka, hejka, ktoś mnie z podnoska szczupala wyją z wody :) Marysiu, Wielkie Graty :) He he, Szeryf buteleczki chłodził i pilnował, coby nikt wcześniej nie skosztował :)No prosze, pewno to i prawda o braniu rybek, Blue też na węgorza się szykuje :)  Zdrówka życzę wszystkim .....i na zdrowie :)     ...uffff jak gorąco :)))))))))))))
                    (2015/06/11 16:56)