WITAJCIE - 2015

/ 1881 odpowiedzi / 292 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

zbynio5o


Witajcie :))"Nocny wilk" pięknego amura wydłubał, graty poszły osobiście, aż zazdrość bierze haha.Ja jutro do swojej skryjówki umykam do niedzieli. Niech tylko nie leje a będzie OK:))Bawcie sie wszyscy dobrze w ten weekend, połówcie szczupaków i innych rybek.Pozdrawiam i do zobaczenia:) (2015/04/30 20:25)

CZzesio


Wielkie dzięki za "graty" :)  Ot udało się ,  jak ślepemu psu poło..wić . Dzisiaj kicha , ani tyknięcia ....no cóż dzisiaj kukurydza nie była z "Biedronki" :(

Kolejka dla Wszystkich ;))
 

Życzę Wszystkim udanego i rybnego dłuuuuuuuugiego weekendziku :)))) (2015/04/30 22:47)

u?ytkownik146847


Witajcie z rana , w nocy , mniejsza oto , specjalnie położyłem się wcześniej spać aby nocka szybko minęła , a teraz nie mogę spać . Z rana spinol , trochę człowiek pobiega to będzie cieplej a po południu chcę posiedzieć na żywca , na małą rozgrzewkę kupiłem sobie ćwiarteczkę Soplicy orzechowej ciekawi mnie co mi bardziej podejdzie Soplica czy szczupły . Czesiu polał to i ja coś postawie

połamania dzisiejszego dnia

(2015/05/01 02:33)

u?ytkownik146847


Witajcie , i jak tam połowy u was , u mnie to kicha , pochwalcie się czymś (2015/05/02 20:27)

JancioW


  Witam   ja też nie mam się czym pochwalić, a pognało mnie aż w Brodnickie!, albo i jeszcze dalej. (2015/05/03 17:41)

u?ytkownik146847


Witam , swego czasu jeździłem pod Brodnicę na jezioro Chojno , Wądzyń , to były czasy , nie wiem jak teraz bo długo nie byłem , oj działo się wtedy działo (2015/05/03 19:56)

Kowal73


Powitać :)
 Ciepełko powiem,,,można już śmiało nad rzeczkę zaglądać z wódeczką ... znaczy się wędeczką,-  grill jakiś i cycuś !?   Ja oczekiwany pierwszy maja mogę powiedzieć, że zaliczony, hehe jedna sztuka, może nawet to zaliczymy do słownej sztuki, dzieła artystycznego:) 54 cm. szczupak i rak około 15 cm... Duża radość mnie sprawiła pogoda, bezwietrznie i słonecznie, Km. 120.Widzę, że i u Was się coś działo ujjj działo hihi             ...no to co!??  ..po malusim? (2015/05/05 15:24)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik146847


Witam Kowalu , no to twoje zdrowie

no to siup w ten dziób

(2015/05/05 21:42)

zbynio 33


Dzień dobry z samego rana :)). Na Mazurach dziś pochmurno i deszczowo, ale ciepło. Typowo szczupakowo-okrutnikowa pogoda ;)))))))). W sobotę mam komunie syna wiec przygotowania trwają.... :).
Czesio w Brodnicy?? Tej koło mnie? Nie wybaczę Ci tego, jak to koło mnie...! (2015/05/06 09:00)

JancioW


 Witam:)  to były imprezy, aż miło powspominać:)






To była impreza, na którą wielu fanów rocka z całej Polski czekało przez cały rok. To były czasy, gdy w sklepach brakowało żywności, a młodzi ludzie z kolorowymi irokezami drażnili nie tylko milicjantów. Po 30 latach od pierwszej edycji Muzycznego Campingu festiwal wraca do Brodnicy. Jak rodziła się jego legenda? (2015/05/06 10:26)

u?ytkownik146847


Witam , Jancio wstawiłeś swoje zdjęcie z imprezy ? hihihihihihihihi (2015/05/06 21:30)

zbynio 33


Dobry wieczorek :)). Piałem, że dziś szczupakowo-okrutnikowa pogoda i zgadłem :), 64 cm :).



Gratki Zbyszko, mistrzu szczupakowy ;). (2015/05/06 22:04)

zbynio 33


Witam , Jancio wstawiłeś swoje zdjęcie z imprezy ? hihihihihihihihi


Obstawiam tego w długich włosach? :) Dawno nie widziałem fotki Kolegi więc mogę się mylić :).  (2015/05/07 06:40)

CZzesio


Dzieńdoberek :)   D.G.  Budzi się piękny dzień :))                                                             

Czy rybny ? to się dopiero wieczorkiem okaże ;)



Zbynio33 ja w Brodnicy byłem ok 30 latek temu ...raczej marne szanse ,żeby razem coś zabałaganić ;P hehehehe

Gratki dla okrutnika szczupakowego ;) (2015/05/07 09:57)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zbynio5o


Hahahaha !! Dobre, Kowal wymiata. (2015/05/07 12:44)

JancioW


Witam , Jancio wstawiłeś swoje zdjęcie z imprezy ? hihihihihihihihi





Siemanko     Tak Sławku:)) 
  

 Zbynio33   rzuć okiem na mój awatar, jestem troszkę podobny ....może ta broda troszkę mnie postarza:)))) chyba się ostrzygę:)) (2015/05/07 18:46)

JancioW


Czesiu   dzionek był rybny, tylko dla niektórych, ale w dobie internetu nic nie da się ukryć
 ..... prawda Kowalu!!! Niektórzy próbują ukryć swoje trofea:))
                     



Oczywiście 

Catch and Release

(2015/05/07 19:00)

Kowal73


Hejka ,,hejka, Jesteście Wielcy ..Moi wspaniali znajomi i przyjaciele :))
 No tak, ino się pochwaliłem nie wielkim okazem złowionym tuż pierwszego maja, a tu ?... no własnie, tak rybka najszybciej rośnie gdzie ? .. W oku wędkarza hihihi :) 
....Dziękuję za przekaz z nad wody, kurka wodna, mnie ten smart fon nie kontakiony z kompem, tak więc nie mogłem osobiście wstawić fotek .. Zbyszko dziękuję:) Hihi,, Jancio-, ale koncert przebija wszystko, daję serdeczne  :)*****Czesio, ależ te dwa pod samochodem toooo ....już nie potrzebnie  hihihi :)*****
Jesteście Wszyscy wspaniali :)))))))))         (2015/05/07 20:05)

Kowal73


Sławku....:)  mleczko ino powiadasz!? "_
 Ci powiem , były czasy kiedy ino , " te czyste białe poproszę " :))))))                           ......ale w skrzyneczkach :)
(2015/05/07 20:36)

u?ytkownik146847


Witam , w tygodniu tak białe , oczyszczam organizm przed sobotnim grillowaniem , łoj spaskudzę swój organizm (2015/05/07 21:57)

zbynio5o


Witam:)Co to kuwa, cisza wyborcza ? Zbynio33, kuzyn na prezydenta startuje to już z nami nie pogada,stołeczek szykuje hehe. (2015/05/11 22:12)

Kowal73


Hejka, hejka, powitać :)

 No tak, wybory, wybory, a ja wybrałem ....robota w delegacji :(
Pomimo takiego zapierdniczu, jak to zwą sezonem, wskakuje tu coby Was choć pozdrowić :)
 Jak się uda mnie w czas wrócić, to wędzisko w dłoń i na rybaczkę, zostałem raz nawet pod wieczór dłużnej, coby z grilla ''dojeść'' resztę kiełbasek i na wędzisku wieszają się ino sumiki małe.
Ras jeszcze pozdrowionka dla wszystkich... Połamania kija :))))))))))
           ..tam,,, tak ,,, w między czasie, to i Czakuuuuuur niech nie zaniknie :)



               
  

  (2015/05/13 09:09)

Kowal73


Witam w piękny, kończący się weekend :)

 No cóż, co fajne i miłe dla nas, szybko się jak na złość kończy, od jutra już znów szara rzeczywistość. Mnie przypadła ta przyjemność dalej delegacja, ale nad wodę zdążyłem jeszcze zajrzeć. Połowiłem, po grilowałem, powietrza złapałem :)
 Życzę Wam dużo pracy, dużo kasy i czas dla samych siebie :)
 

                      

  (2015/05/17 18:53)