WITAJCIE - 2015

/ 1881 odpowiedzi / 292 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

zbynio 33


Witam wszystkich serdecznie :). Wczoraj wieczorem mnie Zbyszko nakręcił na szczupaka. No i się wybrałem na godzinny spacerek i proszę jaki śledzik się trafił. Od razu z miarą i w przybliżeniu, żeby nie było, że niewymiarowy, albo co :)))))))).

(2015/09/03 10:11)

krisbeer


A gdzie drugi koniec miarki :) (2015/09/03 12:58)

zbynio 33


A gdzie drugi koniec miarki :)

Przy ogonie :))). Co następny, który dopatruje się podstępu? :)))))
(2015/09/03 13:19)

zbynio 33


Ba jak nie masz do czego to nie porównasz bidulku :)))). Ernest nie złowiłeś jeszcze wymiarowego szczupaka? Wiesz u mnie jesteś spalony i nie będę Cię więcej szkolił. słusznie zwracasz się do mnie per PAN. Musisz znać swoje miejsce w szeregu. pozdrawiam serdecznie i idę popracować trochę, bo mam pracę.... :))))). (2015/09/03 13:44)

zbynio5o


Widze Ernest że mimo awersji do tego portalu i ludzi tutaj gadających, bardzo tęsknisz za tym wszystkim. A więc mam propozycje dla Ciebie.
Załóż konto z normalnym nickiem i zacznij gadać po ludzku a myśle że sie dogadamy a może i ktoś cie polubi :)))))))
Na razie wszystkie twoje posty z lewych kont, w tym temacie będe zamiatał, OK ?Pierwszy krok już zrobiłeś, aczkolwiek zwracanie sie per Pan nie jest konieczne:) (2015/09/03 14:21)

krisbeer


A gdzie drugi koniec miarki :)

Przy ogonie :))). Co następny, który dopatruje się podstępu? :)))))


Kolego zbyniu33, bez urazy to taki żarcik był :)
Ja i tak wymiarowego nie mam w tym roku na koncie.
pozdrawiam

(2015/09/03 14:24)

zbynio5o


Zbynio, najważniejsze że pływa dalej, co nie ?  hehe! (2015/09/03 14:31)

zbynio 33


Zbynio50 pewnie, że pływa dalej :). Nie pamiętam, żebym zabrał rybę do domu, ale to takie moje widzi misie;) i nikomu nie żałuję.... Specjalnie wstawiłem takie zdjęcie...
Krisbeer spoko, to mój pierwszy w tym roku. Teraz będę częściej na spina łowił. U mnie w tym roku z karpiem krucho. Fakt, że mało łowiłem, ale nic z PZW się nie przypałętało... Jedynie na prywatnych...  (2015/09/03 14:48)

zbysiu33


Zbynio50 pewnie, że pływa dalej :). Nie pamiętam, żebym zabrał rybę do domu, ale to takie moje widzi misie;) i nikomu nie żałuję.... Specjalnie wstawiłem takie zdjęcie...
Krisbeer spoko, to mój pierwszy w tym roku. Teraz będę częściej na spina łowił. U mnie w tym roku z karpiem krucho. Fakt, że mało łowiłem, ale nic z PZW się nie przypałętało... Jedynie na prywatnych... 





To bardzo szlachetne z Pana strony , że wszystkie ryby wracają do wody - jest Pan dla mnie prawdziwym bohaterem i mentorem wedkarskim - ogladajac wystawiane przez Pana fotografie widzę , że jest Pan zarówno romantykiem kochajacym przyrodę / zdjęcie z kwiatuszkiem / jak i prawdziwym łowcą / pozostałe zdjęcia / nie przekłamywającym rozmiarów złowionych ryb / piekna głowa wymiarowego szczupaka / - jedynie ponawiam prośbę o wstawienie fotografii ujmującą całość tej ryby abym mógł nacieszyć oko podziwiając taki okaz
serdecznie pozdrawiam Pana (2015/09/03 15:10)

u?ytkownik146847


Powitać wszystkich , Zbynio gratuluje zielonego , pierwsze koty za płoty i powiodło się , miejmy nadzieję że teraz już będzie coraz lepiej  połamania co niektórym życzę (2015/09/03 20:25)

zbynio 33


Siemanko Sławek. Dzięki :). Wziąłem do serca sobie Twoje rady;). (2015/09/03 20:36)

u?ytkownik197940


Obiecałem ! - i słowa dotrzymuję ! -  Ale niech kol sie ie wstydzi tylko pokaze tego wymiarowego szczupaczka  ! (2015/09/03 20:47)

zbynio5o


Jutro sie dowiemy prawdy, ja nieśmiało stawiam na remis, może 1:1. Ale dla niemraszków to już chyba "czas honoru" i może być ostro.  Zresztą nasi też powinni załatwić sprawe do końca i wygrać ten meczyk. Ciekawe jak będzie :) (2015/09/03 21:50)