WITAJCIE 2014

/ 2617 odpowiedzi / 513 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Kowal73


Hurrrraaaa, Mariola zdrowieje :)))
 Powitać szanowną koleżankę, widać jednak, że nasze domowe lekarstwa przyspieszają leczenie, ale, nie wszyscy w tą niekonwencjonalną technikę leczenia wierzą , hi hi :)Cieszymy się, że znowu będziemy mogli się tu poweselić i pobawić :) (2014/11/01 12:13)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

edyta35


Dobry wieczór w święto zmarłych:) Tak wskoczyłam na chwilę po długim czasie aby się przywitać. Nie było mnie tu trochę, ale o Was pamiętam i zaglądam od czasu do czasu. Brak czasu, gonitwa dnia codziennego nawet na rybach nie byłam pewnie z miesiąc jak nie dłużej, ogólnie mało na rybach bywamy, ostatnio bezrybie się u nas zrobiło:(
Ale widzę ,że tu atmosfera się nie zmieniła dalej imprezki i na wesoło i tak trzymać:) Witam bardzo serdecznie nową koleżankę Mariole:) (2014/11/01 20:54)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

CZzesio


Dobry wieczór Edytko :)))

No ładnie, ładnie, nie ma co jak nas we Wszystkich Świętych odwiedzasz  ...hahahha .
Co tam u Was słychać ?    Edytko białe czy czerwone ?

                       
                                                 (2014/11/01 21:01)

edyta35


Witaj Czesiulku:) Dziękuje, poproszę białe:) U nas w porządku, po za brakiem czasu, zdrowie dopisuje, układa się wszystko dobrze, po za rybami, ale z nimi daliśmy sobie spokój bo ich nie ma:(A co u Ciebie, gratuluję awansu na dziadka wybacz, że tak późno, ale szczerze:) Jak się czujesz w tej nowej roliii.....?
Mariolu nie ma sprawy musimy się wspierać, bo mało nas tu, a mnie coraz mniej i ktoś musi towarzystwo rozbawiać i reprezentować damską część, pozdrawiam:) (2014/11/01 21:28)

CZzesio


Edytko  od czego by tu zacząć :) Chyba od najważniejszego ..Dziękuję :) Bardzo ciesze się z wnusi, jest to trudne uczucie do opisania ... Jak tylko się ociepli ruszam z wnusią na ryby i trzaskamy te karpie, amury ,okonie i do wózka w becik i w becik ... przecież ssr-y nie będą mi w wózku wnusi grzebać ! ;)
A co do czasu ...to chyba wszystkim go brakuje , chyba ziemia przyspieszyła . Ale trzeba korzystać z tego co się ma . Ostatnio Wisełka  bardzo mi poskąpiła rybek . Chyba to już nie ten czas , albo umiejętności całkiem zanikły i łapy do prania pieluch a nie pinki zakładać ;)


Proszę  białe ...

                              (2014/11/01 21:43)

Roxola


No właśnie !  ;) (2014/11/01 21:44)

CZzesio


Wszelki duch Pana Boga chwali ....  hahahaha 

Dobry wieczór Olu :)))

Coś nasza krypta jest dziś popularna  hahaha


No to teraz pasuje napić się ze znicza ...

                 




  (2014/11/01 21:56)

edyta35


Czesiulku dziękuje za wino:) Podobno wnuki kocha się bardziej jak własne dzieci, ale to dopiero, możemy sprawdzić jak ten stan nas dotknie, ale Czesiulku od małegop pasję do rybek wnuczce zaszczepiaj, na pewno będziesz miał później dobrego towarzysza na rybki:) Tak to chyba z tymi rybami już jest, że chyba nigdzie ich nie ma katastrofa, ale cóż trzeba sobie inne zajęcie znaleźć, też równie przyjemne.

Witaj OLU:)   (2014/11/01 21:58)

CZzesio


Olu ...nie muszę mówić co to jest ...Chyba, że wolisz czerwone :(


(2014/11/01 22:06)

Roxola


Czas ! U mnie czas jest winny temu, że nie mogę poświęcić na ryby dnia z fajną pogodą i temu, że mniej piszę z Wami, aczkolwiek telefonicznie pozostajemy w kontakcie.
Witaj Edytko, Czesiulku, Zbychu, Zbynio i Wszyscy... (2014/11/01 22:10)

Roxola


Czesiulkuuuu ! Wiesz, że uwielbiam :) ...i musimy zrobić wymianę :D <pustą na pełną> (2014/11/01 22:12)

Roxola


Moja oczywiście będzie ta pusta  ;) (2014/11/01 22:17)

CZzesio


Czesiulkuuuu ! Wiesz, że uwielbiam :) ...i musimy zrobić wymianę :D


Buteleczka już rok czeka dobrze zakamuflowana  ... ;P   (żebym tylko ją znalazł )

Aaaaaaa ...trzymanie kciuków za Marcina poleciłem wnusi ;)) Trzyyyyma i to moooocno ;))

Pozdrowionka dla Mistrza i jego Trenera Andrzeja :) (2014/11/01 22:23)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Roxola


Już mówiłam, że jest cudowna :* ..ale się powtórzę :) Piękny Aniołek.
Ja zostałam ciocią wspaniałego Przystojniaka ;) - ma już 3 miesiące i czekam dnia, kiedy moja siostra puści Go z nami na ryby :D (2014/11/01 22:31)

jacenty75


Witam,

cud nad cudy Witaj Ola:)

 

(2014/11/01 22:35)

Roxola


Witaj Jacku !  :) 
Będę w Lublinie na targach...  może wskoczysz i pogadamy ? Miło by było :) (2014/11/01 22:37)

CZzesio


Lenka jutro w nocy skończy trzy ...tygodnie ;)))  Słodziutka jest , wymiękam przy niej :) (2014/11/01 22:38)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

CZzesio


Edytko :) Pozdrowionka dla Niucia , bo On jakiś nieśmiały ostatnio ;) No i oczywiście pozdrowionka dla Dziewczynek :)) (2014/11/01 22:38)

jacenty75


Ola, że tak powiem koledzy mnie namawiają tak więc kto wie może ulegnę a wtedy na pewno się spotkamy:)

 

(2014/11/01 22:41)

Roxola


"...wymiękam przy niej..."
Czesiooo wcale mnie to nie dziwi :) ...Dziewczyna ma niesamowitą moc urzekania ! (2014/11/01 22:42)

tryfta


Witam i oczom nie wierze. Dawno nie widziane panie się pokazały w tej rozbujanej krypcie, mam nadzieję że to nie zjawy - chociaż w dniu dzisiejszym wszystko zdarzyć się może:)). Nawet niutek się pokazał w jednym pokoju o dość awanturniczym temacie na temat jakichś ptaszków:)) Pozdro dla niutka edytko,a rybki może lepiej w przyszłym roku będą brały jak podrosną:) (2014/11/01 22:48)

Roxola


Edytko, kiedy nasze były takie maleńkie ?
Moje dzieciątko malutkie, to już nawet obiad ugotuje mamusi...  i wcale nie jet ważne, że często są to naleśniki lub frytki :)  GŁÓWNIE ! ...  dzień po dniu :) 
Ale kocham to ! (2014/11/01 22:48)

Roxola


Hejka Piotr !  Nie zjawy, a zapracowane kobitki, które zamiast rybki łowić muszą ciężko pracować :)

...Tak w tajemnicy Wam zdradzę, że prawdopodobnie jutro wyruszę na spinning, który nie jest moją metodą połowów, ale kolejny raz liczę na "Prawo frajera" ;) (2014/11/01 22:57)

tryfta


Olu w końcu ruwnouprawnienie do czegoś zobowiązuje i dlatego kobiety chodzą w spodniach na szychta:)) Udanego spaceru z kijaszkiem:) (2014/11/01 23:06)