WITAJCIE 2014

/ 2617 odpowiedzi / 513 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

zbynio 33


Witam wszystkich:). W Polsce mamy inne tradycje :))).

"Akcja Znicz" – Ruszyła pełną parą.

Nie jakieś tam śmieszne Halloween :)). (2014/10/30 17:37)

jacenty75


Masz rację zbynio33 tam za oceanem niech se pajacują i zbierają te cukierki a my to sobie normalnie tradycyjną lufę strzelmy:) CZakur mości Panowie i Panie. No i już mi się ta jesienna pora z powrotem zaczyna podobać:) (2014/10/30 18:52)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

CZzesio


Dzwonił ktoś może ? .... Hehehe.... Dzwonił dzwonił kieliszeczek o buteleczkę ;) Ten dźwięk to by nawet śpiącego zbudził .......Czakur... Panie i Panowie .... dla zdrowotności , bo to pora jesienna ;)


      (2014/10/30 19:09)

zbynio 33


Ha ha dzwonią, dzwonią Czesiu :)). Jak czakr....., to melduję się posłusznie:))). Zdrówka panowie i panie :). No i za naszego delegata, coby szczęśliwie wrócił z tej delegacji :). Aaaa Kowal widziałem, że zajrzał na mój profil wczoraj :). Może to pani Monika zerknęła :), jak tak to pozdrawiam :). (2014/10/30 19:34)

CZzesio


Co do dzwonienia , to pamiętam chwile nad wodą  jak nawet rybki rasy karp reagowały na dzyn dzyn buteleczki o kieliszeczek,  podciągnięciami bombki w "rytm" dzyn dzyn.  A potem płynnie do kija .........


                 (2014/10/30 19:46)

maryska


osobiście wolę toast  za Władka Jagiełło , żeby nas nie pogięło  (2014/10/30 20:07)

JancioW


Dobry wieczór:)     CZakurrrr pod tę mglistą pogodę (2014/10/30 20:08)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

CZzesio


Witam Wszystkich wieczorową porą :))

 Jak już rymujemy to :

Jak się nie pije to ryba nie bije...





(2014/10/30 20:20)

CZzesio


...... a może odwrotnie ...? (2014/10/30 20:21)

zbynio5o


Ale jazda, czwartek a jutro do roboty trza iść. Ech co mi tam.... Czakurrrr !!!! (2014/10/30 20:28)

CZzesio


Ale jazda, czwartek a jutro do roboty trza iść. Ech co mi tam.... Czakurrrr !!!!



Witam :) Zbynio ? A co podać na zagrychę ...?



              (2014/10/30 20:38)

jacenty75


Jaka robota Panie Janie ja tam mam wery long weekend - dopiero we wtorek wyprasowaną koszulę do biura będę musiał założyć. A przed tem na pewno jakieś rybki zaliczę.Cieszy mnie, że Mariolka też za kołnierz nie wylewa - no to "mykniem bo odwykniem":)) (2014/10/30 20:42)

zbynio5o


Cesio, Dżon już ci sie przygląda . Miałeś kiedyś toto lotek na plecach ? :)))))))) (2014/10/30 20:44)

zbynio5o


Panowie, siedze na necie i już mnie łeb boli bo szukam jakiegoś rybnego miejsca na Kaszubach albo Mazurach.  Na przyszły rok z bratem na jakiś camping z przyczepą chcemy pojechać.Zbyno33 z Mazur, to może ma cosik interesującego? (2014/10/30 20:51)

CZzesio


Cesio, Dżon już ci sie przygląda . Miałeś kiedyś toto lotek na plecach ? :))))))))


Ok Ok ...
            . (2014/10/30 20:54)

CZzesio


Panowie, siedze na necie i już mnie łeb boli bo szukam jakiegoś rybnego miejsca na Kaszubach albo Mazurach.  Na przyszły rok z bratem na jakiś camping z przyczepą chcemy pojechać.Zbyno33 z Mazur, to może ma cosik interesującego?






(2014/10/30 20:59)

zbynio 33


Panowie, siedze na necie i już mnie łeb boli bo szukam jakiegoś rybnego miejsca na Kaszubach albo Mazurach.  Na przyszły rok z bratem na jakiś camping z przyczepą chcemy pojechać.Zbyno33 z Mazur, to może ma cosik interesującego?

Pewnie, że mam :). Jutro napiszę pełną ofertę na pw, bo z telefonu mi słabo idzie. Na Grunwald rzut beretem ode mnie i jeziorka fajne :). Coś się znajdzie, a i agroturystyka u nas niedroga :). (2014/10/30 21:02)

zbynio5o


Oglądał ktoś dzisiaj "Uwaga pirat" ? Drogówka na mazurach trzepała za prędkość przyjezdnych.Co niektórzy to i po 7 stówek na początek wakacji zarobili :))) (2014/10/30 21:05)

zbynio5o


Zbyno, to musi być takie miejsce że ja sie rano budze, wychodze przed camp i patrze na wędki czy coś w nocy wzięło hehehe ! (2014/10/30 21:10)

zbynio 33


Zbyno, to musi być takie miejsce że ja sie rano budze, wychodze przed camp i patrze na wędki czy coś w nocy wzięło hehehe !


Będzie wszystko:). Ja sam wybieram takie miejsca, żeby wygodnie z samochodu łowić :))). (2014/10/30 21:35)

zbynio 33


Witam wszystkich serdecznie :). Zbynio50 no i poleciało :). Myślę, że kolega będzie zadowolony z tego co poleciłem :).
Czesiu na mazury nie w góry :))))).
Dziś na mazurach mglisto i zimno, pada mżawka :), a mnie czeka montaż drabiny do komina :(. Kominiarz bez drabiny nie chce za bardzo wchodzić czyścić :))). Nie wiem czemu ? :)))) (2014/10/31 11:14)

CZzesio


Witam wszystkich serdecznie :). Zbynio50 no i poleciało :). Myślę, że kolega będzie zadowolony z tego co poleciłem :).
Czesiu na mazury nie w góry :))))).
Dziś na mazurach mglisto i zimno, pada mżawka :), a mnie czeka montaż drabiny do komina :(. Kominiarz bez drabiny nie chce za bardzo wchodzić czyścić :))). Nie wiem czemu ? :))))


Dzień dobry :)No i mamy już piąteczek :)))D.G. słonecznie ... ale coś wisi w powietrzu i nie jest to kominiarz ;)




          (2014/10/31 13:36)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jacenty75


Witam,Ej Koledzy to nie to święto. Kominiarz to przed Bożym Narodzeniem się zjawia a dzisiaj to innych przebierańców możemy się spodziewać (niestety).No chyba, że takie france by wpadły na psikusa:) (2014/10/31 15:56)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


Witam wszystkich serdecznie, po długiej nieobecności :)
 Wróciłem, że tak powiem, tym razem z bardzo wyrazistym uśmiechem na twarzy :))))Wszędzie dobrze, ale jednak najlepiej jest tu w domu i na miejscu :) Rano do pracy jedziesz, ciemno -, wracasz ciemno, Turków dużo, polaków jeszcze więcej hihihi, takie oto są Niemcy :)
Tęskniło mnie się za Wami i telewizorem, choć szkliłem największą i najwyższą wierzę telewizyjną w Berlinie :)
Powitać serdecznie koleżankę Marysię :) Jacku, Halloween czas zacząć :) (2014/10/31 18:23)

tryfta


Witam:)Czy o właściwym kominie wszyscy myślą:) Ja se jeszcze jakoś sam daje rade z rychtowaniem komina:)) A jak kominiarz mówi że za wysoko to niech sie zabiera za komin od dołu:) Przez tak zwaną wyczystke- może mu jeszce ławeczke zamontuj zbynio to wtedy będzie mu jeszcze wygodniej.... (2014/10/31 18:41)