WITAJCIE 2014

/ 2617 odpowiedzi / 513 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

jacenty75


Dobry Mepss nigdy nie jest zły zwłaszcza w tych  aktualnie "przegumionych" i przekombinowanych wodach.
Tak teraz patrzę na tą twórczość Janka i chyba zdało by się napis na pucharku poprawić - np. "Zawody Grzybobranie o Mistrzostwo Koła PZG*......."

Czesio, podejmujesz wyzwanie........?



*Polski Związek Grzybiarzy (2014/09/22 16:06)

Kowal73


Witam wszystkich i tak wspaniałe tutaj grono :)

 Czesio, ale super, łezka z oka mi zeszła , bo widzę że planowany nasz zlot na - ( może być nad Wisełką ) :)

                    ...,już nie zniknie :))))))))))

He he, Zbyszko, pada deszcz, bierze leszcz, szkoda że tak szybko się poddałeś :))))))
Ale widzę że tam wspaniałą wodę macie, a próbował Ty tam na błystkę ?
 Noooo,  że ja nie był w kuchni jak moja krokiety robiła, echhhhhhhhhh :))))) (2014/09/22 16:57)

CZzesio


Dobry Mepss nigdy nie jest zły zwłaszcza w tych  aktualnie "przegumionych" i przekombinowanych wodach.
Tak teraz patrzę na tą twórczość Janka i chyba zdało by się napis na pucharku poprawić - np. "Zawody Grzybobranie o Mistrzostwo Koła PZG*......."

Czesio, podejmujesz wyzwanie........?



*Polski Związek Grzybiarzy




Witam wieczorową porą :))

Jestem gotów na wszelkie wyzwania ... byle bym nie musiał pić ciepłej wódki i jeździć tyle co Zbychu @Kowal ;)))) (2014/09/22 20:19)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

bluehornet


A nie kaczkę wg przepisa ?

(2014/09/22 20:24)

zbynio5o


Czasem dobrze poleżeć przy żubrze....tfuu przy kocie :))) (2014/09/22 20:47)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

CZzesio



   



Barack od szwagra.





Dobry wieczór :)

Tak se pomyślałem ...Ciekawe czy ten Barack oba ma? Czy wykastrowany ;P


         (2014/09/22 21:21)

zbynio 33


Witam wszystkich i tak wspaniałe tutaj grono :)

 Czesio, ale super, łezka z oka mi zeszła , bo widzę że planowany nasz zlot na - ( może być nad Wisełką ) :)

                    ...,już nie zniknie :))))))))))

He he, Zbyszko, pada deszcz, bierze leszcz, szkoda że tak szybko się poddałeś :))))))
Ale widzę że tam wspaniałą wodę macie, a próbował Ty tam na błystkę ?
 Noooo,  że ja nie był w kuchni jak moja krokiety robiła, echhhhhhhhhh :)))))

Zbyszku byłem przygotowany na każdą ewentualność :). Brania się skończyły wraz z deszczem:(. Posiedzialem z godzinkę jeszcze i nic. Zlowilem jeno leszczyka i plotkę. Drapieznika brak. Dosłownie nic. Tydzień wcześniej bolek szalał jak wściekły,  a i okoń walił w ukleje równie zawzięcie. Wczoraj lipa, ale przetestowalem wobki swojej roboty i nawet mi wyszły :). Ryby pokażą co są warte :))). Zamiast moknąć wolałem w kuchni obserwować żonkę he he. Jak ciasto gniecie :))))))).



(2014/09/22 22:11)

CZzesio


<
/

Zbyszku byłem przygotowany na każdą ewentualność :). Brania się skończyły wraz z deszczem:(. Posiedzialem z godzinkę jeszcze i nic. Zlowilem jeno leszczyka i plotkę. Drapieznika brak. Dosłownie nic. Tydzień wcześniej bolek szalał jak wściekły,  a i okoń walił w ukleje równie zawzięcie. Wczoraj lipa, ale przetestowalem wobki swojej roboty i nawet mi wyszły :). Ryby pokażą co są warte :))). Zamiast moknąć wolałem w kuchni obserwować żonkę he he. Jak ciasto gniecie :))))))).
/








Cześć :) Czasem jest na co popatrzeć w kuchni ... (mam na myśli makaron ...nie Chińczyka  )


                   
                                              





                 (2014/09/23 09:30)

zbynio 33


Witam wszystkich serdecznie :). Czesiu mają ludzie talent. Moja tak nie wywija makaronem, a jednak oko cieszy ;)))). Ja to mam dwie lewe ręce jeśli chodzi o gotowanie. Najlepszy jestem w tym co Zbynio50 :))))).

W tym nikt mnie nie przebije :)))).

Znalazłem tu takiego co ma talent, tylko człowiek uschnie zanim ten się nacieszy ;)))).




Ja to jestem taka słowiańska brać ;))))


(2014/09/23 10:50)

CZzesio


Zachowaj Boże od takich "magików "...


           (2014/09/23 14:34)

tryfta


Witam:)Ryby,mepsy,grzyby,blaszki,barraack,ja..ja...ja..,spanie w banie i leniuchowanie,makarony i bartolinii herbu pietruszka - dieta rodem abastynenta bez podnóżka, jednym słowem w taką pogodę depresja w natarciu..Do roboty panowie brać się,flaszki w dłoń i niech będzie zabawa,niech się leje i kręci ognista potrawa...... (2014/09/23 20:10)

zbynio 33


Witam:)Ryby,mepsy,grzyby,blaszki,barraack,ja..ja...ja..,spanie w banie i leniuchowanie,makarony i bartolinii herbu pietruszka - dieta rodem abastynenta bez podnóżka, jednym słowem w taką pogodę depresja w natarciu..Do roboty panowie brać się,flaszki w dłoń i niech będzie zabawa,niech się leje i kręci ognista potrawa......

 
Zdało by się  he he :).
(2014/09/24 21:43)

CZzesio


Witam:)Ryby,mepsy,grzyby,blaszki,barraack,ja..ja...ja..,spanie w banie i leniuchowanie,makarony i bartolinii herbu pietruszka - dieta rodem abastynenta bez podnóżka, jednym słowem w taką pogodę depresja w natarciu..Do roboty panowie brać się,flaszki w dłoń i niech będzie zabawa,niech się leje i kręci ognista potrawa......

 
Zdało by się  he he :).







Cześć :) No kurdeeeeee...u mnie już 7:18   I dzień też jakiś ponury ...



                (2014/09/25 07:18)

zbynio 33


Cześć :) No kurdeeeeee...u mnie już 7:18   I dzień też jakiś ponury ...



               



Cześć :). 7:18 to grubo po 7 :)))). Ba prawie południe nawet :))). Czakurrr... :)) Szkoda, że "delegata" nie ma
:(. Za to dostanie karniaka. Współczuję tylko  Pani Monice he he :).


;)))) (2014/09/25 10:23)

Kowal73


Hi hi, - Witam, witam :))))))))

Melduję powrót z delegacji :) No tak, ja tu ino wyjechał, a Zbynio tylko kota spakował, i sobie  dalej na Pławkach śpi :) 
 O, i takiej delegacji sobie mojej śni ? no nieźle, nieźle  he he hi hi :))))

Czesiu :) A no,,, nieraz po te wódeczkę trzeba parę kilometrów jechać, nie powiem już iść :)
 Jak tak chęci podejdą, a w drodze powrotnej, to się czasem i zagrzeje :) 
Spokojnie, spokojnie, tym razem mam schłodzoną :)
Podnoszę karniaka i proponuje .....Wszystkim na zdrówko :)   A gdzie Jancio Wodnik ?                  Czakurrrrrr.....
        



  (2014/09/25 18:40)

zbynio 33


Siemanko Zbyszku :). Pozwoliłem sobie wstawić taki mały żarcik z Twojej delegacji :))). Wiem, że masz poczucie humoru. Od dziś cieplej nie lubię!!! :)))))  (2014/09/25 20:29)

Kowal73


Powitać Zbyszko :)  Lubię się śmiać, żartować, tak jak i wędkować :))))  Super Twój żarcik :)))
 Tu wszyscy znamy się na żartach, w ten sposób się dogadujemy i jesteśmy korespondencyjni :)

No cóż , skoro nikt nie lubi ciepłej wódki, no to nic innego mnie nie pozostało, jak utylizacja  przydziału delegata, a może sobie jeden zostawię na pamiątkę ? :)

                                      
       (2014/09/25 21:15)

zbynio5o


A mnie nie jest do śmiechu. Chłodnica mi padła na autostradzie, szczęście że obok rzeczka płynęła i dolewając jakoś te 50 km. dojechałem. Jutro 6 stówek w rzyci :)
Dobry na wieczór:)  Powiadasz Zbychu że wszyscy tacy korespondencyjni jesteśmy ?Cosik mi sie nie wydaje hehe. (2014/09/25 21:42)

CZzesio


Dobry wieczór :)  Powitać delegata-obieżyświata ;)

Co Ty Zbychu gorzałkę z "moczboxa" pijesz ...

He he he Przypomniała mi się pewna anegdotka gdzieś przeczytana ...Na stację benzynowa wpada gościu kupuje flaszkę płaci i jeszcze na odchodnym pyta sprzedawczynię czy może mają   kieliszki lub jakieś "miarki" do wódki . Pni rozkłada ręce i mówi: Są tylko pokale ... Facet robi wielkie oczy i klnąc:Q..wa, po czym ...?  wychodzi szybko . (2014/09/25 21:57)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

CZzesio


Uuuuuuuuuuu ...To szkoda :(  Za 6 stówek to idzie kupić "malucha"  a tam na pewno chłodnica nie pierdyknie ...Zastanów się Zbynio ;)


                                  (2014/09/25 22:19)

tryfta


WITAM:) Oferta czesia godna zastanowienia tak zwane polskie BMW niezawodne i wszędzie dojedzie,chłodnica bezawaryjna:). Wymiana nie stanowi problemu,nawet laik by se dał radę z chłodnicą w maluchu i do tego prawie nic nie kosztuje,typowy gratis:). Zastanów się zbynio i zmień auto jak najszybciej. Jest też oferta -sprzedam trabanta,wszystkie blachy zdrowe:)) (2014/09/25 22:42)

Kowal73


Witam serdecznie, czas weekend zacząć :)

W Sieradzu dziś pochmurno, jutro ma padać jakiś przelotny deszcz, może w między czasie zdążę wyskoczyć i pospiningować , hmmm albo " tydzień popada i przeleci " :)

Hi hi, Zbynio, zamieniasz diament na popiół ?, no chyba że jesteś kolekcjonerem rzeczy zabytkowych :)

Powiadasz Piter że wszystkie blachy zdrowe hi hi hi :)))))  A, nie wspomniałeś który to rocznik :)
Ja mam tu też takie na sprzedaż, i jeszcze na chodzie :))))

              (2014/09/26 18:18)

zbynio5o


Witam i życze w miare słonecznego weekendu :) (2014/09/27 12:31)