WITAJCIE 2014

/ 2617 odpowiedzi / 513 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Kowal73


Hejka, hejka,   Witam Wszystkich :)

Ach, te delegacje, no....nie to żebym narzekał, ale przez te me wyjazdy, mnie tu kontaktu z Wami brakuje :) Nie wspomnę o rybaczce :)
Zawsze coś nowego, zawsze coś od Was ciekawego :)

Hi hi, Komisarzu :) -- , ,,,, to szampan wielorazowego użytku-można pić a dna nie widać ?

- Noooo,,, to śmiem powiedzieć, ale troszkę inaczej,,, oczywiście jak można ?
Hi hi,w takim razie coby do takiego stoliczka się dosiąść, to trzeba mieć tu przełyk jak rynna, i ino się tylko wlewa :) hi hi :)
Ale w tedy to już wędeczki jak powiadasz,wyciągać z bagażnika -,nie potrzeba :)

Zbynio, skuś się na Wisełkę, szampan na pewno będzie :)   Ujjjj, sumy też myślę że tam będą :)
Czas i miejsce na priv. (2014/09/18 20:34)

CZzesio


Dobry wieczorek :) Panowie jaki szampan ? Jaki niekończący się ...?

To były cydry i to z promocji (drugi za grosz) i bardzo szybko się skończyły :(  a były mniamuśne ;P


                           



A co do "sumów"  to w Wiśle ich raczej brak ...przynajmniej nie spotkałem się osobiście ;P

             



Ale sumika mogę obiecać ;P (2014/09/18 20:52)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

CZzesio


I jeszcze taki mały żarcik ...

            (2014/09/18 20:55)

zbynio5o


Heloooł :)))  Jutro na ryby, a tymczasem takie cuś znalazłem :



Zbieraj (2014/09/19 22:16)

CZzesio


Dzień dobry z samego rana D.G. pochmurno i pada deszcz :( .....


Zbynio z rybaczki chyba nici ... zostaje tylko wycieczka z rodzinką  po marketach ;(


(2014/09/20 07:59)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

CZzesio


                      



                      






         (2014/09/20 09:22)

bluehornet


To ja tu zapodam Czesiowi przepisa zapożyczonego od kumpla do tego " cidra " :) (2014/09/20 11:51)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


Witam wszystkich :)

No tak, pogoda troszku nie bardzo jak na ten planowany wyjazd, no cóż, masz racje Czesio, ale wiedz że po spacerku po markecie ziajże jeszcze do restauracji, bo mnie chęci na kurczaka tu narobiono :)  No Taaaaaki przepis ? :) :) :)

Jacek pewno już na Rodos, w stroju nurka trzyma głowę w morzu jak w akwariumie :)
 Tam też podają wspaniałe potrawy z - , owoców morza :)

 
(2014/09/20 17:16)

Kowal73


Szybki spacerek pod wieczór, i dosłownie widać już jesień, orzechów skórka popękana, żołędzie i kasztany na ziemie pospadały, no i to powietrze takie jakieś wilgotne ::)
  Ach ,jak ten czas leci   :)))))
      Życzę Wam wszystkim spokojnej nocy i wspaniałej niedzieli :)

              (2014/09/20 19:25)

Kowal73


Powitać :)
 
 Dawno my się nie słyszeli hi hi :))))

Tak tu u mnie deszcz leje, że ino myśl napawa mnie na jedno ..... :)
W Niemczech, w mieście Monachium odbywa się teraz święto piwa " OCTOBERFEST " :))))))
 Może by tak byśmy wszyscy na następny rok, zrobili sobie tam taki zlot ?
Nie ukrywam że wędki musiały by mieć też w tedy urlopik :)
           (2014/09/21 10:52)

zbynio 33


Witam!:)
Lubię takie święta. Podobno jest dużo polek :)






Niemki też są niestety :))




Po takim święcie trudno wrócić do domu ;)))

(2014/09/21 11:03)

CZzesio


Cześć Panowie :) Gdzie tam Rzym, gdzie tam Krym ...bliżej Gromiec i Wisła ;) Przecież taki a nawet lepszy Groniecfest

                    

                
            

                         możemy sobie sami zorganizować ...


                    



                                        http://static.zmiksowani.pl/image/photo/2013/03/13/244999_200.jpg

                             (2014/09/21 14:53)

jacenty75


Witam, No to po pierwsze primo trochę się pochwalę - (Tomek S. pozdrawiam raz jeszcze).  (2014/09/21 17:13)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jacenty75


A teraz czekamy  na mecz w domowej strefie kibica - koszulki już wyprasowane, biorąc pod uwagę dzisiejsze zawody drugie miejsce też cholernie cieszy ale.......... trzymamy kciuki:) (2014/09/21 17:16)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jacenty75


I jeszcze info dla Zbycha Kowala - Octoberfest wygląda fajnie na plakatach - Zbychu uwierz mi, byłem kiedyś (jakieś 15 lat temu) - doświadczyłem i nic dobrego nie wyniosłem chociaż piwo bardzo lubię. No chyba, że przez ten czas trochę się zmieniło.CUDZE CHWALICIE A POLSKIEGO NIE ZNACIE - ja dzisiaj Cydra Czerskiego na meczu będę popijał:)  (2014/09/21 17:23)

Kowal73


A niech się tam chowa ten " Octoberfest" .. tu widzę lepszą propozycje :)
.....A i jakie tu u nas patrzę ,, obwarzanki będą :))))

       Niech żyje jednak

                :)))))))))))

W takim razie proponuje aby jeszcze sprosić do Gromca kilka wozów Żywca, wozy będą oczywiście Dębowe i Mocne, myślę, że Tyskie z nim się tam nie pogryzie, a jak co, to jeszcze na straży postawi się w razie czego Żubra :)
                        (2014/09/21 18:02)

Kowal73


No proszę, ja myślał Jacku że Ty już na Rodos, a tu widzę że ciężko Cię oderwać jednak od tych  naszych wód :))))

 Gratulacje wielkie, za wspaniałe miejsce :) Ja dziś tak rekreacyjnie nad wodę pojechałem, jak się pogoda poprawiła, i tylko jeden mały okonek, Monika zdążyła ino fotkę mnie z nim zrobić i chlup go z powrotem do wody  :)
Teraz oczywiście też grzejemy miejsce przed ekranem :) ja z Żywcem, Monia z krokietami :) (2014/09/21 18:43)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

CZzesio


Witam, No to po pierwsze primo trochę się pochwalę - (Tomek S. pozdrawiam raz jeszcze).


    



Dzień dobry z samego raniutka ;)))

Po pierwsze moje primo ...  Jacku ! Wielkie gratki za sukces wędkarski , drugie miejsce to nie w kij dmuchał  ... jak mówi przysłowie :) Brawo.


Po drugie primo ...  WIELKIE BRAWA należą się naszym SIATKARZOM .

    

 

Po trzecie primo to w tym roku kufel (1l) piwa na Oktoberfest  kosztuje...bagatela ...10 € !!!



"W tym roku po raz pierwszy w historii cena litrowego kufla piwa (tzw. Mass) przekroczyła 10 euro. Najtaniej można się napić za 9,70 euro, najdrożej - 10,10 euro. W zeszłym roku najwyższa cena wynosiła 9,85 euro."   (cyt.)

A po czwarte kwadrato ;) ..... to faktycznie znika nasz Groniecfest

ale ten nie zniknie :



(2014/09/22 08:44)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zbynio 33


Witam, No to po pierwsze primo trochę się pochwalę - (Tomek S. pozdrawiam raz jeszcze). 


Wielkie gratki :). (2014/09/22 10:31)

zbynio 33


No proszę, ja myślał Jacku że Ty już na Rodos, a tu widzę że ciężko Cię oderwać jednak od tych  naszych wód :))))

 Gratulacje wielkie, za wspaniałe miejsce :) Ja dziś tak rekreacyjnie nad wodę pojechałem, jak się pogoda poprawiła, i tylko jeden mały okonek, Monika zdążyła ino fotkę mnie z nim zrobić i chlup go z powrotem do wody  :)
Teraz oczywiście też grzejemy miejsce przed ekranem :) ja z Żywcem, Monia z krokietami :)


Zbyszek udało mi się na chwilkę wyskoczyć Niestety deszcz mnie wygnał :(



Znalazłem przepis na krokiety chyba :). Prawdziwej kobiecie to ciasto rośnie w rękach :).


(2014/09/22 10:44)

zbynio 33


Cześć Panowie :) Gdzie tam Rzym, gdzie tam Krym ...bliżej Gromiec i Wisła ;) Przecież taki a nawet lepszy Groniecfest

                    

                
            

                         możemy sobie sami zorganizować ...


                    



                                        http://static.zmiksowani.pl/image/photo/2013/03/13/244999_200.jpg

                            

 Nio :)))))) (2014/09/22 10:45)

zbynio5o


Gratulacje Jacku ! Pokaż no tego okoniowego killerka :))Pozdrawiam Was, Mistrzowie Świata ! (2014/09/22 11:30)

JancioW


Witam:) Gratulacje Jacku wspaniały okaz,ciekawe ile trwał hol:))




(2014/09/22 12:15)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jacenty75


Dziękuje wszystkim:)Janek niezły "przyłów" mi zafundowałeś - holu nie było - wyrwałem go na sztywno, znaczy na sztywnym holu tfuu, kiju a właściwie to po palcu wyszedł:)
zbynio5o - stary wysłużony acz mój ulubiony Mepss Blackfury 2 czarny w czerwone kropki. (2014/09/22 13:34)

zbynio5o


Jacek, te blaszki coś w sobie mają, też miałem taką łowną, czarną w żółte paski i zerwałem ją.Przypomniałeś mi, trzeba dozbroić arsenał. (2014/09/22 14:51)