WITAJCIE 2014

/ 2617 odpowiedzi / 513 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

jacenty75


Witam,Zbynio jeżeli te stoliczne glizdy takie skuteczne to mogę Ci parę sztuk kopnąć a potem kopsnąć jakim kurierem:) Co prawda ostatnio ziemia suchawa ale robali ci jeszcze u nas dostatek:) (2014/09/11 11:22)

tryfta


Witam wszystkich w tej gęstej mgle:):)))) Pławki na robala - tam już ryba nie bierze nawet gdyby był gulasz z robali rasowych:))) A i węgorza można pomylić z robalem gdyż to ponoć taki długi robal:)) Kaszuby za rok?? Byłem w te wakacje w Gowidlinie kilka razy podczas wycieczek mijałem znak do m. Wiele a to chyba folwark rodu Niutków. Osobiście to polecam kaszuby - jezior mnóstwo i to jeszcze nie przetrzepane tak jak przereklamowane mazury... (2014/09/11 20:35)

zbynio5o


Cześć. Pyjter dla mnie, to nie ryby są najważniejsze a Ci z którymi je łowie :)) Na Kaszuby chce jechać bo nie było mnie tam 25 lat (2 razy Kamienicki Młyn). Znajomi polecają Swornegacie. Ja szukam jakiegoś ośrodka pod przyczepe kemp. Myśle że będe w co najmniej dwóch miejscach.I na pewno nie pojade sam :)Jacek dawaj te glizdy na 17tą w sobote nawet osobiście :)) (2014/09/11 21:45)

jacenty75


Zbynio osobiście nie dam rady bo zaraz wyjeżdżam na weekend do Zakopca a później na Rodos (nie działki) ale życzę Wam dobrego ubawu no i "połamania" oczywiście.Ty na Kaszubach nie byłeś 25 lat a ja znalazłem swoje foto z przed 20 lat. Spływ kajakowy 1994r.Kawałek dalej mijaliśmy równie atrakcyjną turystycznie miejscowość a raczej wiochę - Męcikał ale klatek na kliszy już brakło. (2014/09/12 09:56)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


Witam :)
 
Zbynio, wędzisko uzbrojone, rosówki Sieradzkie spakowane, ajjj zobaczy Piotr co będzie się działo, z sąsiedniego jeziora przypłyną węgorze, jak Sieradzkie rosówki usłyszą w tej wodzie hi hi :)

Jacku, wizę że pierw sobie patrzysz pozbójować, potem zaś w wielkiej słonej wodzie poleniuchować :)
 Super wycieczka, nie zapomnij o sprzęcie do nurkowania, a i aparacik tym razem z dłuższą kliszą :)
                          (2014/09/12 13:07)

tryfta


Witam wszystkich:) Zbynio na kaszubach wszędzie jest super,zależy tylko jakie ma się plany-leniuchowanie połączone z wędkowaniem lub wypoczynek aktywny -zwiedzanie,wypady nad morze i wędkowanie. Są ośrodki nad jeziorami kempingowe z możliwością wędkowania,dobra baza do wypadów turystycznych.Osobiście to wynajmuję sobie domek z dostępem do jeziora i mam ful wypas.Teraz byłem w Gowidlinie nad jez.gowidlińskim, w pobliżu są kamienne kręgi w węsiorach,odwrócony dom w szymbarku,zamek w bytowie, i wiele innych ciekawych miejsc,karty do wędkowania można wykupić w centrum w sklepie nad groszkiem,nad jez. jest ośrodek słoneczna zatoka z miejscami na kemping(wypożyczalnia sprzętu pływającego na terenie ośrodka),na ul.jeziornej smaczne i tanie domowe obiadki-swojszczi wikt. Rybki to najlepiej przepłynąć łodzią na wyspę i tam są stanowiska,można również pobawić się z brzegu. W sulęczynie 5km. od Gowidlina znajduje się pole kemping. nr 51. Teresa Matuszkiewicz. oś.nad jez.guścierz mały. Więcej info. znajdziesz w internecie cennik itp . Do łeby 60km. Byłem nad jeziorem a kąpałem się w morzu:)) (2014/09/12 15:45)

tryfta


W przyszłym roku też mam w planach Gowidlino dom nad jez.zielona dolina. Karta do wędkowania i łódź na miejscu od właścicieli i kąpiele w morzu:)) (2014/09/12 15:51)

CZzesio


Cieszy mnie Wasz przyjazd, tym bardziej że na  glizdy z centralnej Polski fajnie węgorze biorą a i leszcze ostatnio przerzuciły się na mięsko .   Czekamy, czekamy :)))


Dzień dobry z samego rana ;) D.G. +19 bez słonka :( Ciekawe jak tam na Pławkach ;) No i stało się ...PŁAWKI2014 OTWARTE a ŁOWCY.Z (ŁOWCY KROPKA ZET) w akcji ... Zastanawia mnie tylko dlaczego sieradzkie rosów... sorry glizdy trzymają we flaszkach po tyskim ... (2014/09/14 10:34)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

CZzesio


"Pławki " pozdrawiają resztę świata ;)))


        ar953.jpg



Czesio pozdrawia "Pławki"



(2014/09/14 10:38)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

tryfta


Dzień dobry:) Reszta świata pozdrawia pławki i samotnego piętaszka z nad wisły:)) ,o ile gps dobrze rozpoznał wodę w tle. Wygląda mi to na zalanie robaka czyli robak pływa a zdobycz maaarnie jakoś wygląda pewnkiem robak wróci zdrowy a degustatorzy będą mieć ból głowy i marne wyniki :)) (2014/09/14 13:21)

Kowal73


Witamy Was wszystkich, tu ŁOWCY KROPKA Z :)

 Hi hi, glizdy w tyskim ? pomyśleliśmy że damy im dwa w jednym, popitkę i zakąskę, zwiększymy tym sobie szanse na lepsze wyniki :)
                                 
                                      NOCNA ZASIADKA.

Odległość przynęty od brzegu 30m. Głębokość około 4m. Chwilowa cisza,,,,,,,,,
 sygnalizator nagle ....pi..pi....piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, hmmmm cisza,,,,,,,,,PIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII -
zacięcie i hol, dobrze spodu się trzyma , pewno sum ?!

   Patrzcie, patrzcie, robala wrąbało ........., i za ołów się brało :) :) :) :) :) (2014/09/14 20:26)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

tryfta


:))))))))))). Na takie robale to tylko takie okazy:)))))))))))))))). Czym bardziel robal zalany tym lepsze zabytki będą brały,może dostarczyć wam kontener na odpady wielkogabarytowe:)))))))))) (2014/09/14 21:42)

CZzesio


Dzień dobry:) Reszta świata pozdrawia pławki i samotnego piętaszka z nad wisły:)) ,o ile gps dobrze rozpoznał wodę w tle. Wygląda mi to na zalanie robaka czyli robak pływa a zdobycz maaarnie jakoś wygląda pewnkiem robak wróci zdrowy a degustatorzy będą mieć ból głowy i marne wyniki :))


Panie Piotrze no gps-ik idealny.... Mętków (2014/09/14 22:22)

CZzesio


Znowu opilstwo? Same " duldaki "


Panie Bluehornecie ..;P chciałem zauważyć że na żadnej fotce nikt nie spożywa zawartości próbników ... my wszyscy prowadzimy badania nad klarownością wody w naszych akwenach ;P (2014/09/14 22:26)

bluehornet


Ale w butelkach z " Champagne " i "Beer " ?
http://media6.mojageneracja.pl/oiewywyuie/mediuml56ctj564c341f674cdcd42976.jpg (2014/09/15 07:27)

JancioW


Ja również pozwolę się przywitać:))

 Dzień dobry (2014/09/15 09:10)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


Witam wszystkich serdecznie :)

No cóż, po wyłowieniu okazu z wody na przynętę, - DWA W JEDNYM, można ino uciec się do pytania, CO TO ZA RYBA ?.
 Więc widać, jak to stwierdził komisarz @tryfta :),tu górę jeszcze będą jednak trzymać tradycyjne przynęty :)

Co do badań czystości wody, ośmielę się powiedzieć, że woda w naszych jeziorach, jest czysta i
    .......Nadaje się do spożycia :) :)))))

Następne badanie prawdopodobnie za dwa tygodnie, odbędzie się na Wisełce :))))))) Będzie tam, i zaszczyci nas tym razem swą osobą, główny inspektor tamtejszej wody,-  CZzesio

        Więc,- ŁOWCY KROPKA Z, życzą wszystkim zdrówka :)   Czakurrrrrrr :) (2014/09/15 17:00)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

tryfta


Witam wszystkich:)Miło mi czytać że awansowałem:)Dobrze widzieć gdy zdrówko łowcom dopisuje pomimo zmagań z mokrym i śliskim robalem i okazem zwanym wcześniej sumem-następny rekord pobity,podium pewne więc gratulacje składam wszystkim tym co brali udział w holu i podbieraniu tegoż potwora źródlanych wód,któremu mineralizacja wody jak widać nie zaszkodziła a tylko sił dodała i podczas holu wędkującemu na robala niezapomnianych przeżyć dostarczył.:))) (2014/09/15 21:00)

CZzesio


Witam nocną porą ;)
Jak to powiadają na bezrybiu i małż ryba ... Podobno Zbynio5o od tygodnia płoszył na danym stanowisku ryby  "aaaaaaaasioooo, aaaaaaaasioooooooo ..." Ciekawe jak sobie poradzi Zbychu K. na Wisełce ... tam rybki nie płoszone (50 km ode mnie)  (2014/09/15 22:51)

tryfta


Witam z rana:) Wytrawne oko czesia rozpoznało gatunek ryby lubującej się w zakrapianych i opakowanych sieradzkich robalach:))). Po asiooooooo.... powinno się robić cip,cip,ciiiip i ziarnem,i ziarnem a potem śpiew plon niesiemy plon:))). Winogronka to na koniec bo nie nadarmo ryba słodkowodną zwana jest:). Taki to mały przepis dziadka na przetwory się trafił:) (2014/09/16 09:09)

zbynio5o


Witam Panów :)  Jeżeli dobrze widze, to ten szampan rozwalił mnie do zsikania hahahahaha !!! Zajebiszcza fota Bodziu :))) (2014/09/16 23:30)

tryfta


Dobry na wieczór:) Szampan czesia to szampan wielorazowego użytku-można pić a dna nie widać czyli jak niekończąca się opowieść.:)). Dobry na czas prohibicji:))) (2014/09/17 22:17)

zbynio5o


Witam wszystkich:) Zbynio na kaszubach wszędzie jest super,zależy tylko jakie ma się plany-leniuchowanie połączone z wędkowaniem lub wypoczynek aktywny -zwiedzanie,wypady nad morze i wędkowanie. Są ośrodki nad jeziorami kempingowe z możliwością wędkowania,dobra baza do wypadów turystycznych.Osobiście to wynajmuję sobie domek z dostępem do jeziora i mam ful wypas.Teraz byłem w Gowidlinie nad jez.gowidlińskim, w pobliżu są kamienne kręgi w węsiorach,odwrócony dom w szymbarku,zamek w bytowie, i wiele innych ciekawych miejsc,karty do wędkowania można wykupić w centrum w sklepie nad groszkiem,nad jez. jest ośrodek słoneczna zatoka z miejscami na kemping(wypożyczalnia sprzętu pływającego na terenie ośrodka),na ul.jeziornej smaczne i tanie domowe obiadki-swojszczi wikt. Rybki to najlepiej przepłynąć łodzią na wyspę i tam są stanowiska,można również pobawić się z brzegu. W sulęczynie 5km. od Gowidlina znajduje się pole kemping. nr 51. Teresa Matuszkiewicz. oś.nad jez.guścierz mały. Więcej info. znajdziesz w internecie cennik itp . Do łeby 60km. Byłem nad jeziorem a kąpałem się w morzu:))




Ooo ! I takie cuś mnie interesuje bo mamuśka lubi morze. bo jak mamusia jest zadowolona to cała rodzina jest zadowolona :)) (2014/09/18 20:02)