WITAJCIE 2014

/ 2617 odpowiedzi / 513 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Kowal73


Zbyszko, @zbynio33, samochodu jako prezencik nie pakowałem :)
 Wyobraź sobie jadą-dz po kreciej wyspie, widzisz znak stopu i..... jego tam nie ma, ustąp pierwszeństwa przejazdu i.....tam go nie ma, mijasz się na tamtejszej drodze o długości 5m. ale na trzeciego....pach, trach, dzyń, i  lusterek nie ma, nic się nie stało jechać dalej trzeba hi hi hi :)
A motory do rozwozu pizzy, też niczego sobie :) (2014/08/17 18:50)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


Jutro znowu w delegacje, nie wiem czy na weekend zjadę, roboty na dwa tygodnie, ale Monika bedzie do mnie słać emalie jak sie tu bawicie :) :)
Jak wrócę,to Wam jeszcze ciekawe fotki pokażę, z fortecy :) :) :)

 Pozdrawiam raz jeszcze Was tu wszystkich, a jak się pojawią nasze koleżanki to i dla nich drinka stawiam z małpkami :)
Edytko, Olu co łowicie ? :)  Drink, z wódeczką Quzo :) (2014/08/17 19:30)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zbynio 33


Zbyszko, @zbynio33, samochodu jako prezencik nie pakowałem :)
 Wyobraź sobie jadą-dz po kreciej wyspie, widzisz znak stopu i..... jego tam nie ma, ustąp pierwszeństwa przejazdu i.....tam go nie ma, mijasz się na tamtejszej drodze o długości 5m. ale na trzeciego....pach, trach, dzyń, i  lusterek nie ma, nic się nie stało jechać dalej trzeba hi hi hi :)
A motory do rozwozu pizzy, też niczego sobie :)

Witam wszystkich serdecznie :). Zbyszek trudno jak nie ma samochodu :)). Jakoś przeżyje :). To co obok fury mi wystarczy :))). Coś się stało, bo fotek Twoich nie widać :(. (2014/08/18 12:56)

Kowal73


Powitać wszystkich serdecznie :)

 Dość późno już, ale jeszcze ino nie duże godzinki mnie dzielą od delegacji, więc postanowiłem tu do Was jeszcze zajrzeć :)
  O 00.04 wyjazd do WROCŁAWIA :)

Hejka Grześ :) no proszę, uścisk dłoni i Gratulacje ode mnie również wnoszę, choć wirtualne ale jeszcze będzie okazja myślę, że to osobiście zrobię :) Wiwat Krzeszowice, trzecie miejsce to podtrzymujące całe podium :) :) :) :)

Powitać Zbynio, to prawda, cosik fotek nie widać, wstawiłem parę sztuk wczoraj na wieczór i..... ... czyżby ino u Ciebie i u mnie ich nie było tylko na komputerku ?
..czy u naszych znajomych szanownych koleżanek i kolegów też ?
  Może to tylko chwilowa awaria ? :) :)    (2014/08/18 22:29)

jacenty75


Witam i pozdrawiam wszystkich z Krynicy Morskiej.

Zbychu Kowalu dobra cykada nie jest zła a ja jutro będę w Gdańsku to Żurawia sobie odwiedzę:)

 

(2014/08/19 10:13)

SVT


Ustawiony konkurs, dlatego takie hasła wygrywają?

MAX i spoko.  (2014/08/19 10:42)

zbynio 33


Ustawiony konkurs, dlatego takie hasła wygrywają?

MAX i spoko. 

O co chodzi?  (2014/08/19 23:19)

SVT


Ustawiony konkurs, dlatego takie hasła wygrywają?

MAX i spoko. 

O co chodzi? 

Analizowałem czytając wszystkie hasła, naprawdę chłopaki napisali sensowne hasła, które rzucają się w oczy. A tutaj takie byle co, wygrywa zdobywając drugie miejsce. Takie hasło to zero używania rozumu. (2014/08/20 08:28)

zbynio 33


Irek myślę, że za szybko posądzasz ludzi może po prostu wpadło w oko komuś takie hasło. Czasami najprostsze rzeczy są najbardziej pożądane, a może masz rację. Nie biorę udziału w konkursach, albo raczej bardzo rzadko. Kiedyś trafiłem trzynastkę w zakładach sportowych w lidze angielskiej i wygrałem prawie dwieście zł. (liczyłem na więcej:)). okazało się, że było dość łatwo wytypować wyniki :)). Trzeba pogodzić się z tym co jest i wypada pogratulować wygranej i tyle w temacie. Następnym razem może Ty wygrasz i sytuacja będzie zupełnie odwrotna..... (2014/08/20 10:25)

zbynio5o


Świeża morska rybka, na Pławkach. Tego jeszcze nie było :))  W Rowach od rybaków można było kupić.
Ps. Kol.SVT, "Witajcie" to nie ściana płaczu, masz wątpliwości  to do Redakcji :))

(2014/08/21 21:50)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jacenty75


Witam,Wróciłem z 4-ro dniowego wypadu nad morze, było krótko ale było "bogato"w Krynicy Morskiek "Plażing & Browaring"  oczywiście lokalny patriotyzm:) (2014/08/22 18:44)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jacenty75


Jak by co to sam nie "degustowałem" towarzyszyła mi moja małżonka:) (2014/08/22 18:46)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jacenty75


A teraz najnowsze wiadomości z Gdańska - Zbychu - Kowalu, Żuraw Żurawiem ale jakaś nowa konkurencyjna atrakcja nad Mołtawą wyrosła...... (2014/08/22 18:49)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


Witam wszystkich :)

 Witam w ten słoneczny i wspaniały weekend, jednak się udało zjechać z delegacji, teraz można na rybki nad wodę wyskoczyć :)

Jacku, patrz, my też koło tego kręciołka się kręcili, no wspaniała i ciekawa rzecz, szkoda że my się razem nie dzwonili, bo widać w jednym z tych samych dni byli :)
Był jeszcze koncert jazzowy i skoki na bandżi, my zasiedli sobie w restauracji meksykańskiej, a oto taki gość nas sprosił :) (2014/08/23 16:05)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


Smacznego wszystkim, którzy lubią kuchnie meksykańską i wszystko co na ostro :)
7 krewetek królewskich :)              ..., a po jedzonku duuuuużo piciu :) (2014/08/23 16:10)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


:) Jacku, a się tak podpytam, siedziałeś w którymś jednych tych tam wagoników ?, hi hi
       :):):):):):)   ja jakoś tam, yyyy, chmmm, jak to powiedzieć, już późno było !? :) (2014/08/23 16:17)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


Zbynio, a coś Ty tam na tych Pławkach za rybę teraz widzę złowił ? :)
To karpi i linów już nie ma ? :) Trzeba się będzie z chętnymi zdzwonić tak na późną jesień myślę, akurat może i na szczupaka się posiedzi :) no i oczywiście że pod wieczór z parę świetlików się postawi :)  Ty tam masz takie dobrze świecące i ciepło dające :) :) :)
        

  (2014/08/23 16:45)

zbynio 33


Witam wszystkich i oczywiście naszego delegata :). A no bój się Boga nareszcie jesteś :)). O widzę Zbyszek robactwo meksykańskie jadłeś, fuj :)))))))). Takie rzeczy to na hak i sru do wody :)))). (2014/08/23 17:56)

jacenty75


Zbychu, a i owszem wagonik nr 24 dostaliśmy z przydziału.

 

 

(2014/08/23 21:11)

Kowal73


Witam z wieczorka :)

Wczoraj bylem na kawalerskim, ależ się ta młodzież dziś bawi :) :) :)
 A po obiadku jeszcze sobie na rybkach byłem, cieszy mnie to że szczupaka w naszej rzece jeszcze jest dużo, co prawda mały, ale jak urośnie to będzie z czym powalczyć i się czym pochwalic :)

Jacku, kręciołka będą zwijać na koniec września, jest on ino postawiony na Jarmark Dominikański.
Wspaniale wyszliście na tej plaży, a gdzie wędziska ? :) :) :) a i kocyka nie widzę :) (2014/08/24 21:57)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


Witam wszystkich i oczywiście naszego delegata :). A no bój się Boga nareszcie jesteś :)). O widzę Zbyszek robactwo meksykańskie jadłeś, fuj :)))))))). Takie rzeczy to na hak i sru do wody :)))).




Hi hi Zbynio, jak by te krewetki srrru do wody, to by nam te ryby po zjedzeniu ich wypiły wszystką wodę z rzeki hi hi, a przecie już poziom wód jest mały :) (2014/08/24 22:04)

Kowal73


No cóż mnie tu pozostało, już dziś ino tylko powiedzieć wszystkim dobranoc, jutro od nowa szara rzeczywistość :) (2014/08/24 22:46)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zbynio5o


Dzień dobry :) Orzechówka powyżej, polecam ten dip.Fajnie sie znowu robi, grzybki sie pokazały, rybka zaczęła brać, jeszcze chwila i weekendzik :))Pozdrówka ze Śląska.Zbyszek, jak masz możliwość to zapodaj tego mojego rybiszonka :) (2014/08/28 19:07)

JancioW


Dobry wieczór:)    Po przeczytaniu tego artykułu poniżej zrozumiałem dlaczego taka cisza nastała na Witajcie 
  
I nie ma tu znaczenia wiek ani specjalizacja!!!!
    
Nie ma tu znaczenia ani wiek rezerwisty, ani jego specjalizacja

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-armia-zwieksza-powolania-rezerwistow-na-szkolenia,nId,1491653#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox     gify żołnierze          
Nie ma tu znaczenia ani wiek rezerwisty, ani jego specjalizacja.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-armia-zwieksza-powolania-rezerwistow-na-szkolenia,nId,1491653#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Nie ma tu znaczenia ani wiek rezerwisty, ani jego specjalizacja.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-armia-zwieksza-powolania-rezerwistow-na-szkolenia,nId,1491653#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

            
   http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-armia-zwieksza-powolania-rezerwistow-na-szkolenia,nId,1491653




(2014/08/29 20:15)