WITAJCIE 2014

/ 2617 odpowiedzi / 513 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

jacenty75


Witam,CZesio, mnie tam się ten Twój dowcip podobał - ten z trójkątem  i jak najbardziej zauważyłem w nim odniesienie do mojej refleksji:)
Ola nie bądź taka okrutna dla naszego CZesia:) bo nad Bałtyk Cię wyślemy i bynajmniej nie na urlop:)) (2014/04/24 14:50)

SVT


(2014/04/24 16:25)

Roxola


Zbynio czekam na Ciebie i bardzo się cieszę, że mnie w końcu odwiedzisz.Zanęt u nas bardzo dużo, więc będziesz miał w czym wybierać - uwielbiam takich klientów :)Mmmm....  już czuję ten aromat kawki i uśmiecham się na myśl o tym że przyjdziesz.Zwykle jestem do 16:00
Jacku, ja już nie będę niedobra dla Czesia. Obiecuję, że będę grzeczna :) serio  ;)...ale żadnego morza i bujania (2014/04/24 17:20)

jacenty75


Spoko Ola - póki co:)))) (2014/04/24 20:31)

CZzesio


Witam,CZesio, mnie tam się ten Twój dowcip podobał - ten z trójkątem  i jak najbardziej zauważyłem w nim odniesienie do mojej refleksji:)
Ola nie bądź taka okrutna dla naszego CZesia:) bo nad Bałtyk Cię wyślemy i bynajmniej nie na urlop:))


Dobry wieczór :) Bardzo Ci dziękuję Jacku ,że stanąłeś w mojej obronie. Nie spodziewałem się po Oli ,że lubi pastwić się nad słabszymi :( ... Wiszę Ci flachę.



  (2014/04/24 21:05)

CZzesio


AAAaaaaaaaaaa... A gdyby ktoś planował Przeczyce na majowy weekend to odradzam ...totalna kicha , ani branka , nic nikomu na całym brzegu ,nawet łysych kaczek nie było  ;)) (2014/04/24 21:10)

Zibi60


Witam.
Poraj też odradzam, od kilku dni straszna lipa. (2014/04/24 21:17)

zbynio5o


Ja natomiast polecam Pławki, karpie jak małe świnie będą brały. Ola dobierze mi zanęte i zobaczycie miszcza :) (2014/04/24 21:47)

Kowal73


Pięknie witam :)
 No to co ?, Weekend czas zaczynać :)Zdrówka wszystkim życzę, i dalszego miłego wypoczynku, a tym którzy pracują,,, wytrwałości :)                            (2014/04/26 12:46)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

tryfta


Pięknie witam :)
No to co ?, Weekend czas zaczynać :)Zdrówka wszystkim życzę, i dalszego miłego wypoczynku, a tym którzy pracują,,, wytrwałości :)


Witam wszystkich wieczorkiem:) Czyżby nowa forma patriotyzmu?:)) (2014/04/26 21:57)

Roxola


Witam wieczorkiem :)
Wydarzyło się dziś coś pięknego, jak tylko będę miała zdjęcia, to wkleję na Witajcie...zdradzę tylko, że znowu zadziałało "prawo frajera"  :D (2014/04/26 23:17)

CZzesio


Witam wieczorkiem :)
Wydarzyło się dziś coś pięknego, jak tylko będę miała zdjęcia, to wkleję na Witajcie...zdradzę tylko, że znowu zadziałało "prawo frajera"  :D







Dzień dobry z samego rana :)  D.G. nijako ;)

Olu , no nie wiem czego gratulować ale "Witajciowym" zwyczajem ;) GRATULUJĘ Ci jak nie wiem co ... i szykuję juz ramy godne wstawienia tego "cośa pięknego" .




              


Życzę Wszystkim miłej niedzieli i "Cosia pięknego" w każdym domu :)



                              (2014/04/27 08:56)

tryfta


Witam wszystkich:) Ramki są a tej pięknej fotki jak nie było tak niema, Ola lubi trzymać w napięciu:) Bardziej zastanawia mnie jak brzmi „prawo frajera” - ? (2014/04/27 11:47)

CZzesio


Witam :)  Piotrze , wydaje mi się ,że w przypadku Oli zadziałały: doświadczenie ,rutyna ,fachowość można powiedzieć nawet ,że zawodowstwo a nie jakieś prawo Frajera ;)




        



 Prawa Murphiego

  • Jeżeli coś może się nie udać - nie uda się na pewno.

  • Trudne problemy pozostawione same sobie, staną się jeszcze trudniejsze.

  • Druga kolejka jest zawsze szybsza.

  • Światełko w tunelu? - To reflektory nadjeżdżającego pociągu.

  • Prowizorka zawsze okazuje się najtrwalsza.

  • Nieważne jak dobrze wykonasz robotę, twój szef i tak będzie chciał byś ją poprawił.

  • Uśmiechnij się, jutro będzie gorzej.

  • Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.

  • Wszystko zabiera znacznie więcej czasu, niż by się wydawało.

  • Zawsze kiedy masz właśnie coś zrobić, okazuje się, że najpierw musisz zrobić coś innego.

  • Każde rozwiązanie rodzi nowe problemy.  


  • (2014/04/27 14:44)

    JancioW


    Dzień dobry:)
                        Ludziska wyglądają a fotek Oli nie widać


    (2014/04/27 19:12)

    Roxola


    No tak, ja również Janku czekam na zdjęcia, a wiem jaką rybę złowiłam :)
    Spróbuję zapodać krótką zajawkę wczorajszego dnia utrwaloną telefonem,ale nie zdradzę jaka bestia jest na haku :) (2014/04/27 19:45)

    Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

    Roxola


    Nie jest to karp...   ale inny olbrzym, którego wyholowałam sama przy blasku fleszy, dopingu kibiców i pod bacznym okiem trenerów :)...bo był to trening przed Mistrzostwami Polski  ;)
    Fotek jest dużo, ale dopiero je dostanę...   więc muszę czekać. (2014/04/27 19:53)

    CZzesio


    Dobry wieczór :)

     No przecież nie będę mógł spać .... Ta ciekawość powoli mnie zabija ...

    Może po spekulujemy troszkę ,co to jest to "coś pięknego" ...

    Ja (nie wiem czemu) obstawiam węgorza ;) (2014/04/27 20:06)

    Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

    JKarp


    Ola gratki ryby :-)No na razie nie wiemy co ona za jedna była ale ja obstawiam jesiotra lub amura :-)Hm Czesiu idziesz po bandzie z tym węgorzem.JK (2014/04/27 20:10)

    Roxola


    :-D ...w szprychach roweru ! ?  :)   ...nie był moim trenerem AzK  :)
    ...ale powiem Wam w tajemnicy, że boli mnie dziś przedramię od holu. (2014/04/27 20:12)

    niutek40


    Siemaneczko
    Ja dosłownie na sekundkę, by Was serdecznie pozdrowić. Oczywiście gratulacje dla łowczyni Oli, również sądzę jak Janusz iż będzie to amur lub jesiotr. 
    A z racji dzisiejszego niecodziennego  dnia  pozwolę sobie, o ile nie będziecie mieli nic przeciwko. Wkleić  taki oto utwór ....



    (2014/04/27 21:53)

    Kowal73


    Witam wszystkich z wieczorka i kończącego się pięknego dzionka :)
     Ho, ho, ale widzę u Oli na wędzisku żyłeczka napięta, a co to za rybka będzie z wody wyciągnięta ?:)
    Ola pewno za wąsy suma szarpie:)"A to śmiałość!" - tak rzekły będące tam w wodzie karpie:)Karpie dobre są, lecz w sosie ...Odezwały się tam pływające płocie :) ..Ale tu dalej wędzisko wygięte, co to będzie ?, co to będzie?:)
                                                          (2014/04/27 22:16)

    tryfta


    Napięcie jak widzę sięga zenitu,a Ola podkręca atmosferę biorąc udział w programie Taaaka Ryyyyba:))). Czesio zaś serwuje zużytą gumę na tle szprychy,u kowala wąsy w modzie - licytacja trwa,kto da więcej:) Brakuje tylko piły i zużytego brzeszczota... Po tak wysoko wzniesionym wędzisku w kierunku niebios mam tylko nadzieję że ta rybka była bez skrzydeł:))) (2014/04/27 23:17)

    jacenty75


    Witam,Zakładam,że Ola nastawiała się na karpie, łapała na stawie i zapewne na kulki lub inne pellety, jest doświadczoną wędkarką więc niejedną rybę w swoim życiu złapała a tutaj "prawo frajera" zadziałało więc zapewne na drugim końcu wędki pojawi się ........ dorsz:) A tak na poważnie to jeszcze tołpygi nikt nie obstawiał. Czekam z niecierpliwością. (2014/04/28 08:42)