WITAJCIE 2014

/ 2617 odpowiedzi / 513 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

zbynio5o


Niestety pościk panie Sebastianie. Jeszcze 3 dni i damy se w żołąd :)Tak Czesio, mięso albo ryby, zielone dinozaury żarły i wyginęły hehe. (2014/04/16 22:34)

Roxola


O rany !
Grześ współczuję, takie coś na filmie widziałam i nie było ciekawe.Jak Ty teraz będziesz gadał po tej gastro- coś ? (2014/04/16 23:02)

Roxola


Jacku Okrutniku :) ...pewnie by to było możliwe, żebym pływała po morzu, ale jak przyzwyczaić błędnik do tego bujania ?  :D  ...ja bym wtedy bez gastro-rury tak jak Blu miała. (2014/04/16 23:57)

jacenty75


Jacku Okrutniku :) ...pewnie by to było możliwe, żebym pływała po morzu, ale jak przyzwyczaić błędnik do tego bujania ?  :D  ...ja bym wtedy bez gastro-rury tak jak Blu miała.

Jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedziała czy bujanie Ci przeszkadza a nawet jeżeli to jest parę metod na "przekabacenie" błędnika ale nie będę pisał wprost bo jak to zbynio50 rzekł mamy post i nie ma co sobie smaka robić:))P.S. Zbychu Kowal takimi rzeczami się nie martwi i z tego co wiem to pod koniec maja debiut na Bałtyku ma zaliczyć w czym gorąco mu kibicuje. (2014/04/17 10:15)

zbynio5o


Witam. Zbyszek to lubi na grubo i daleko, jak trza to i na Ebro pojedzie :)))Ja już jutro pod Zakopiec na święta sie wybieram, będzie ktoś w pobliżu ? Może na górskie wody sie wybiore hehe. (2014/04/17 13:18)

Kowal73


Witam Wszystkich :)
Tak Olu, jak Jaca powiada, nie ma się czym zamartwiać :) ....hi hi, ja też pierwszy raz będę łowił na morzu, to też sobie sprawdzę swój błędnik, bo z łodzi i pontonu sprawdziłem i wszystko gra, ale, coby się nie okazało będąc już tam, że będę wołał,  ...Ja chcę nad rzekę :) :) :) hi hi hi.
Zbynio, w Zakopcu fantastycznie jest, pozdrowionka tam dla Wszystkich. Zdrowych Wesołych Świąt, bogatego zająca, smacznego jajka i mokrego dyngusa, wracajcie zdrowi :)                                                                                 (2014/04/17 20:10)

zbynio5o


Dla całej ekipy Witajcie, Wesołych Świąt, udanego odpoczynku. Bywajcie.
Ps. A Morskie Oko to Pzw czy komercha ? Jakie gumy tam będą najlepsze ?Prosze o bardzo szybką odpowiedż, plisss :)))))))))))))) (2014/04/17 21:23)

Roxola


hehehehe...  Zbynio, Twoje pytanie jest superowe !!!Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, bo ze spinningiem u mnie kiepsko, chociaż już próbowałamale jak już będziesz nad tym Morskim Okiem, to nie zapomnij zrobić wpisu  :D

Dziękuję za życzenia i również życzę Tobie i Rodzince Wesołych Świąt i kolorowego zająca ! (2014/04/17 21:33)

zbynio5o


Oczywiście zażartowałem tym pytaniem z gatunku "młody pyta". Nad M.O. byłem raz, 40 lat temu, a kojarzy mi sie dużą ilością monet wrzucanych na szczęście. Ciekawe czy i jakie ryby tam zamieszkują ?  Byle nie te dupne karpie hahaha ! (2014/04/17 22:09)

Roxola


Gdybym Ciebie nie znała Zbynio, to może bym się nabrała na to pytanie  :)
Miłego wdychania górskiego powietrza ...ja pewnie na rybki wyskoczę, bo ostatnio mało czasu było na wszystko...   ale robię to co lubię :)
Masz zaledwie kilka kroków, więc wpadnij na kawkę po powrocie z gór. (2014/04/17 22:51)

tryfta


Poora na Dobranoc bo już księżyc świeci-misie (karpie) lubią dzieci,dzieci lubią misie:)) Udanej imprezki w zakopcu zbynio tylko nie spininguj z monetą:) I dzięki za życzonka-wzajemnie. Blu coby ci ta rurka czasami nie została,bo wtedy to i wuko tej zieleniny nie wypłucze:))) (2014/04/17 23:40)

SVT


Niech Wam jajeczko dobrze smakuje, 
bogaty zajączek uśmiechem czaruje. 
Mały kurczaczek spełni marzenia 
- wiary, radości, miłości, spełnienia!

(2014/04/18 04:28)

ola86


Najserdeczniejsze życzenia

na zbliżające się

święta Wielkiejnocy.

Dużo zdrowia, radości,

pogody ducha,

smacznej święconki

i mokrego poniedziałku!

 Alleluja, Alleluja

(2014/04/18 10:48)

Zibi60


Witam.
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja. (2014/04/19 07:40)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

JancioW


Witam:))

 Zdrowych i Pogodnych  Świąt.


Mówi zając do baranka - jaka piękna to pisanka.
Wtem z jajeczka wyszła kurka, nastroszyła swoje piórka.
Biega głośno, krzyczy, że wesołych świąt Wam życzy.






(2014/04/19 13:55)

Kowal73


Witam, witam Wszystkich wesolutko :)
A co !?, życzę Wam Jaj przepięknie malowanych, Tych Świąt wesołych i roześmianych:) Oczywiście że od rana w poniedziałek kubeł wody :) Przede wszystkim Szczęścia, zdrowia, oraz zgody:)         WESOŁEGO ALLELUJA!
                         (2014/04/19 15:17)

tryfta


Witam wszystkich świątecznie:) Zdrowych i pogodnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego,coby wam się dobrze święciło i polewało:) Oby pokarmy wam smakowały i sił dodawały,by wesoło wam było i by się coraz lepiej żyło:) (2014/04/19 18:23)

Roxola


Wesołych Świąt moi Drodzy dla Was i Waszych Rodzin życzy Ola Roxola



A taki wierszyk znalazłam w necie :)

Pewnego razu, po pewnej łące

Nad samym ranem skakał zajączek.

Na łące stały poranne rosy,

A nasz Zajączek był raczej bosy.

Nagle na trawie, jak się pośliźnie,

Jak się jajami w pieniek nie piźnie,

Jak nie zawyje w wielkiej udręce

Jak się nie zwinie w piekielnej męce.

Huk ponad ziemią po łące się niesie.

A zając drze się, drze się i drze się!

Wszyscy się zbiegli, jak na wyścigi

I każdy patrząc ze śmiechem się dziwi.

Szepczą kurczaczki z pobliskiej wioski,

A także borsuk i cztery nioski,

Kogut ze śmiechu się w trawie tarza,

A z nim wiejskiego pół inwentarza.

Jeleń wraz z dzikiem się popłakali.

Lis z  wiewiórkami, aż się z sikali.

Kuna ze śmiechu, to już nie może.

Nawet ze śmiechu polał się orzeł.

Zając ze złością na wszystkich zerka.

Spuchnięte jaja, stłuczona nerka.

- Jak tu w te święta rozpocząć pracę?

- Jak ja szefostwu się wytłumaczę?

- Kto te prezenty wszystkim przyniesie?

- Za takimi jajami? To będzie jesień!

- Jedno mam jajo fest granatowe

- Drugie – zielono pomarańczowe.

- Nie dość, że wstyd, to jeszcze udręka.

- I jak beze mnie odbędą się święta?

- Nie martw się zając - sowa  mu rzecze -

- Co się odwleczecie to nie uciecze.

- Spójrz na ten problem dziś z innej strony.

- Świat prezentami jest zawalony,

A takie jaja jak Twoje  przecie,

To nie ma nikt na całym świecie.

- Po za tym chłopie spójrz na około.

- Zobacz jak teraz jest tu wesoło:

Żaby rechocą ze stonogą,

żuk ze ślimakiem przestać nie mogą,

kawka na trawce leży i kwiczy,

nawet rosomak śmieje się w dziczy.

Zając pomyślał: - Jaja jak dzwony,

A jednak jestem zadowolony.

- Mam już pisanki i radość w koło,

Gdzie się nie spojrzysz wszędzie wesoło.

- Ja jestem Wielki, no i pomocny!!

Zając z jajami Wielki i Mocny!!!

Od dziś będę krzyczał, nawet do maja:

- Wesołego Wam życzę … Ale Jaja.

Polarny z bajki pointę* zapoda,

Jaja nie beton, a krew nie woda,

Śmiech jest najlepszym prezentem w świecie

Wie to dorosły, starzec i dziecię.

Więc się nim dzielę codziennie z wami

I bawcie się dobrze tymi … jajami.



http://nicalbonic.blox.pl/2007/04/ZAJAC-WIELKI-MOCNY-czyli-Wesolego-Alle-Jaja.html

(2014/04/19 18:49)

JKarp


Spokojnych Świąt :-)JK (2014/04/19 20:08)

zbynio 33


Wesołych Świąt :) (2014/04/19 21:13)

niutek40


Kiedy Wielkanoc nastanie
Życzymy Wam na Zmartwychwstanie
Dużo szczęścia i radości
Które niechaj zawsze gości
W dobrym sercu jasnej duszy
I niech wszystkie żale głuszy.


(2014/04/19 21:36)

JancioW


Dzień dobry:)
Witam w ten piękny Wielkanocny poranek.




  (2014/04/20 08:07)

CZzesio


Życzę Wszystkim pogodnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych , pełnych wiary miłości i nadziei , spędzonych w gronie najbliższych . I mokrego dyngusa ;)



                 


           (2014/04/20 08:27)