Wisła Wyszogród efekty

/ 34 odpowiedzi
u?ytkownik65213


Wczoraj wróciłem z nocki na Chmielewie. Nocka bez brań ale w ciągu dnia parę rybek się skusiło. Kilka płotek, krąpi i pierwsze w tym sezonie leszcze(4 sztuki). Woda lekko przelewa się przez główki i o dziwo niewielu wędkarzy. Na spokojniejszych odcinkach i okolicznych starorzeczach w wodzie aż się gotuje od odbywających właśnie tarło leszczy. Piękny widok. (2014/04/27 19:19)

tomasitom


Witam.Mam pytanie jak dojechać nad wisłe chodzi mi o  Drwały, Chmielewo i czy dojedzie samochodem pod same łowisko?Wiem gdzie te miejscowości są ale nigdy tam nie łowiłem bo łowiłem zawsze w Płocku ,ale teraz z wiadomych wzgledów niemogę. (2014/04/27 20:26)

tomasitom


Dzięki za odpowiedź. (2014/05/07 19:46)

u?ytkownik175735


Witam mam pytanko jak jest ze stanem wody w okolicach Wyszogrodu, bo słyszałem że zaczyna się podnosić. I jak z leszczem na główkach w Chmielewie ruszyło się coś? (2014/05/15 14:08)

u?ytkownik65213


Witam mam pytanko jak jest ze stanem wody w okolicach Wyszogrodu, bo słyszałem że zaczyna się podnosić. I jak z leszczem na główkach w Chmielewie ruszyło się coś?


Też jestem zainteresowany tym tematem. Może był któryś z Kolegów ostatnio i podrzuci co i jak? (2014/06/11 12:46)

makunator


Witam.
Właśnie wróciłem z Drwał. Szału nie ma. Od Wczoraj od 16, do dzisiaj do 6 - 2 małe leszczyki, płotka, ładny karaś, trochę uklei i sporo krąpi. Dwie wędki z gruntu - biały i czerwony robak. W nocy zupełna plaża. (2014/06/14 12:31)

rapa 72


To cienko z ta nasza Wisełka w tym rejonie .  Mam zamiar jechac po 5 lipca to dam znac co słychac . Tez jestem ciekaw, bo nie byłem w tych rejonach od dwóch lat , Ja natomiast jezdze w okolice Piotrkówka.Jak zwykle brały klepioczki ( leszczyk i krapik)  czasem jakis sredni sumek nie licze maluchów, zawsze biły ładnie bolki ,Natomiast niewiem co sie stało z sandaczem ?. Napiszcie coś koledzy, co z tą rybka sie dzieje, Pozdro.

(2014/06/24 23:14)

makunator


Tydzień temu w ciągu dnia cienko, nad ranem trafił się leszczyk 48 cm i coś większego spięło się z haka. (2014/06/29 13:19)