Wiosenne karasie

/ 3 odpowiedzi
WitamWybieram się w połowie kwietnia na starorzecze WkryGłownie nastawiłem się na KarasiaCzy ktoś mi podpowie jaka zanęta będzie odpowiednia na ta porę rokuJa myślę o Traper Uniwersalny, anyż, kolendra, kuku w puszce no i oczywiście pinka
MgrSpinningu


Spróbuj , może zamiast pinek to rasówki ? 
A na jaki zestaw będziesz łowił ? (2014/03/28 09:50)

Glovvacz


WitamWybieram się w połowie kwietnia na starorzecze WkryGłownie nastawiłem się na KarasiaCzy ktoś mi podpowie jaka zanęta będzie odpowiednia na ta porę rokuJa myślę o Traper Uniwersalny, anyż, kolendra, kuku w puszce no i oczywiście pinka




Witaj

Zanęć punktowo blisko trzciny w miejsach nasłonecznionych, może być traper uniwersalny do niej dodaj posiekanych czerwonych do zapachu tak aby zwabić rybę i jej zbytnio nie nasycić. Możesz dodać ziemi bełchatowskiej(kretowsika) w proporcji 1/3 na haku mi się sprawdzają czerwone robaki(około 2-3 na hak nr 8).
Ważne jest abyś perfekcyjnie wygruntował łowisko najlepjej na na styk z dnem lub połóż sam haczyk z przynęta na dnie wtedy zauważysz najdelikatniejsze brania. Mi najlepjej karaś bierze przy zachodzie słońca i do godziny po zachodzie ,że już ledwo widzę spławik i wtedy najczęściej mam branie karaska 35cm+.

Pozdrawiam (2014/03/28 09:58)

luzak1


Lekki zestawMax 1.5 gr spławiczek. Zastanawiam się jeszcze nad gruntóweczką  (2014/03/28 10:43)