Rewelacyjny dip chmielowy

/ 19 odpowiedzi
Zwiedzając Targi Wędkarskie Rybomania 2015, zazwyczaj każdy wśród niezliczonej ilości zanęt i przynęt, a także różnorodności sprzętu wędkarskiego, wypatruje dla siebie czegoś, co może być hitem sezonu, a tym samym co pomoże złowić w końcu wymarzoną rybę życia. Wystawcy w tym zakresie nie próżnuję, starając się zaspokoić rosnące apetyty wędkarzy
i najnowsze trendy światowego rynku.
Na jednym ze stoisk z artykułami karpiowymi, pośród niezliczonej ilości Dipów, na czołowym miejscu znalazł się wyraźnie wyróżniający się kolorystyką, skutecznością  kształtem "Rewelacyjny Dip Chmielowy"

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kucus22


Marku co najważniejsze dip ten jest powszechnie dostępny i w atrakcyjnej cenie;-) (2015/02/08 11:31)

roman76


No i można powiedzieć że na rybach zawsze pod ręką (2015/02/08 12:18)

Jędrula


Dip jak się patrzy , grunt aby zimny był :)

(2015/02/08 12:28)

krisbeer


Często używam, naprawdę dobry :) (2015/02/08 12:43)

Zionbel


Powiem szczerze ze na bocce przy grilu to mi nawet 6-cio pak takich dipow wychodzi :) (2015/02/08 12:52)

MACKO76


W dzisiejszych czasach pedzie życiowym i wielkiej presji wędkarskiej bez DIPÓW tej jak i innych firm nie da rady ŁOWIĆ !!!!!!!!!!!! (2015/02/08 13:20)

tapi75


Bardzo dobry dip często stosuje , niestety innego producenta (2015/02/08 13:22)

Romuald55


Można sobie żartować z alkoholu jako dipu,ale nalewka cytrynowa jest skuteczna jako niewielki dodatek do zanęty uklejowej. (2015/02/08 13:31)

Kocius


Karpiarze na zasiadkach jedynie na nim jada , nawet wedek nie juz nie potrzebuja (2015/02/08 13:32)

Jakub Woś


Skończcie proszę z zachęcaniem do picia alkoholu na wyprawach, nieletni mogą to czytać. Tym bardziej proszę nie rozpoczynać ataków i złośliwych komentarzy. (2015/02/08 13:42)

Romuald55


Z całym szacunkiem należy pogratulować Koledze Markowi zamieszczonej fotografii i komentarza. (2015/02/08 13:50)

JKarp



 
Kocius
Karpiarze na zasiadkach jedynie na nim jada , nawet wedek nie juz nie potrzebuja

Ja tam wędki mam zawsze postawione i łowię.
Nie za zimno w takim bikini ?
JK (2015/02/08 15:02)

89krzysztof


Skończcie proszę z zachęcaniem do picia alkoholu na wyprawach, nieletni mogą to czytać. Tym bardziej proszę nie rozpoczynać ataków i złośliwych komentarzy.


Daj spokój, nie uda Ci się uratować młodych od spożywania. Nawet jeśli tutaj to nie będzie napisane, całe środowisko w jakim się obracają, to co widzą dookoła siebie sprawia, że prędzej czy później i tak nad wodą piwko wypiją. Sam też byłeś kiedyś młody, wiesz jak jest ;) (2015/02/08 15:09)

Jakub Woś


Skończcie proszę z zachęcaniem do picia alkoholu na wyprawach, nieletni mogą to czytać. Tym bardziej proszę nie rozpoczynać ataków i złośliwych komentarzy.


Daj spokój, nie uda Ci się uratować młodych od spożywania. Nawet jeśli tutaj to nie będzie napisane, całe środowisko w jakim się obracają, to co widzą dookoła siebie sprawia, że prędzej czy później i tak nad wodą piwko wypiją. Sam też byłeś kiedyś młody, wiesz jak jest ;)

Jestem w pełni świadomy tego że nie uda się uratować od spożywania i że prędzej czy później piwko wypiją. Mam po prostu nadzieje że bedzie to później (2015/02/08 15:12)

umicha


No powiem że dipów nie brakowało a co nie którzy sami od nich głupieli dla mnie rybomania dla innych alkomania . Nie powiem ze swięty jestem .Super impreza .Tylko próbować zakupiony sprzęt w im prędzej doczekanej wiośnie .Jachty - sprzęt nie z tej ziemi - gdzie ja żyje ? Dla kogo to robią i ile do cholery oni zarabiają .Cuda świata!  (2015/02/08 18:37)

kaban


Marka dipu nie w moim smaku, ale ileż ten żubr uratował innych zwierzaków... . (2015/02/08 20:01)

Bernard51


Ponoć ten dip "bodzie" osobiście wolę "tichy", ale Marek fajnie to wychwycił... (2015/02/09 06:29)

marek-debicki


Pomimo faktu, że piątek określony został jako dzień VIP-owski i handlowy, to niestety pewna grupa wystawców nie potrafiła się pohamować przed "nawilżaniem różnymi dipami". Ten przypadek przedstawiony na zdjęciu należał do łagodniejszych z grupy zauważonych.Jedyną pociecha jest fakt, że z roku na rok można zaobserwować tendencję spadkową... (2015/02/09 08:59)

troc


      Po paru takich dipach trzeba uważać aby nie zassać tego prawdziwego- do przynęt, nieszczęście gotowe, a co najmniej galoty do wymiany..... (2015/02/09 15:05)