Wędkowanie w ok.Giżycka-opłaty

/ 4 odpowiedzi
wybieram sie na weekend w okolice gizycka karte mam pzw siedlce,porozumienia nie ma wiec czy bede mogl polapac wykupujac te pare dni? i jakie to koszta,dziekuje.
Artur z Ketrzyna


Jeśli chodzi o wody PZW.
To Okręg Olsztyńskie dniówka dla zrzeszonych 30 zł

Jeśli o wody Gospodarstwa Suwałki
to
1 dzień z trolongiem 24 zł, bez 16.
3 dni z trol. 57 zł, bez 38 zł
7 dni z trol 105 zł, bez 70 zł

więcej info;
Suwałki;
http://www.pzw.org.pl/suwalki/

lub
Olsztyn;
http://www.pzw.org.pl/olsztyn/

Tak więc wychodzi że z rybakami taniej... bo dniówka 30 zł bez rybaków a z rybakami 24 zł, a bez trola 16 zł...

Ps. Jeśli będziesz miał chęć na wody PZW Olsztyn w Okolicach Kętrzyna (35 km od Giżycka). To pisz na priw...
(2014/09/01 20:34)

heniekbak


serdeczne dzieki za info i zaproszenie nie wykluczone ze kiedys skorzystam ale tym razem bede nad jeziorem Kisajno. bede mial problem z wykupieniem takiej dobowki no i na jaka rybe moge sie nastawiac?:) (2014/09/02 14:03)

Artur z Ketrzyna


serdeczne dzieki za info i zaproszenie nie wykluczone ze kiedys skorzystam ale tym razem bede nad jeziorem Kisajno. bede mial problem z wykupieniem takiej dobowki no i na jaka rybe moge sie nastawiac?:)

Kisajno. Kupisz zezwolenie w sklepach wędkarskich. O ile dobrze pamietam To PGR Giżycko, ale mogę się mylić.
Fajne łowisko, o zróżnicowanym dnie, pełno górek.
Nie wiem jak teraz z rybką, ale kiedyś było tam pełno okonia i ładne leszcze.
Łowiłem tam z łódki z dziadkiem świętej pamięci, i z lodu...
Są tam jeszcze niezłe szczupaczki i troszkę białorybiu.

Powiem szczerze że nie raz mnie korciło tam zajrzeć, zwłaszcza z lodu, bo już łódeczki tam nie ma...
Z powodów finansowych ograniczam się do łowisk w mojej bliższej okolicy...

Ale jak najbardziej, jak będziesz miał chęć możemy się umówić na wspólny wypadzik.
Mam kilka miejscówek gdzie jeszcze można liczyć na jakiś ciekawy połów...

Co preferujesz? spin, czy spławik, może grunt (z tym ciut gorzej)? (2014/09/03 00:07)

heniekbak


Jeszcze raz dzieki,przewaznie to grunt ale splawik tez lubie,od roku troszke wiecej spiningiem rzucam z prostej przyczny,ze wedkarstwo lubie ale czasu jakos tak brakuje:( pozdrawiam. (2014/09/03 13:18)