Wędkowanie w innym województwie bez opłaconej kart

/ 5 odpowiedzi
Witam kolegów! Mam problem ponieważ chciałbym się wybrać na weekend z żoną na rybki,ale nie opłacałem w tym roku karty ponieważ pracuję na wyjazdach i nie bardzo kiedy mam łowić,więc nie opłacałem. Trafił mi się wolny weekend więc mógłbym skoczyć na rybki tylko jak to zrobić legalnie,tzn. jak zrobić jakąś wpłatę aby nikt się nie doczepił. Jeśli ktoś wie jak to zrobić to proszę o pomoc. Z góry dziękuję!

Pietrzak


tu masz podobny temat:
http://forum.wedkuje.pl/post/oplata-jednodniowa/123346/0 (2012/07/27 19:07)

lysywedkowicz


W swoim kole wykup pozwolenie czasowe.Doba, dwie - ile chcesz . (2012/07/27 21:11)

Romuald55


Nie wszystkie Koła wędkarskie maja upoważnienie Okręgów do sprzedaży okresowych zezwoleń.Musisz zwrócić się do Okręgu na terenie którego masz zamiar wędkować.Dane kontaktowe znajdziesz wpisując nazwę okręgu w wyszukiwarkę internetową.Okręgi działają na terenach byłych województw więc łatwiej znajdziesz.Tam uzyskasz wszelkie informacje.W każdym okręgu jest możliwość wykupienia okresowego pozwolenia na połów ryb na jego wodach.Proponuję jednak zorientować się czy woda nad którą się wybierasz jest zagospodarowywana przez Okręg PZW.Może to być woda w gestii innego uprawnionego do rybactwa.Każdy Okręg podaje wykaz wód przez siebie użytkowanych. (2012/07/27 21:56)

Tisiu98


Czasami w sklepie wędkarskim można kupić tymczasowe pozwolenie na wędkowanie. (2012/07/28 14:39)

u?ytkownik26223


Witam kolegów! Mam problem ponieważ chciałbym się wybrać na weekend z żoną na rybki,ale nie opłacałem w tym roku karty ponieważ pracuję na wyjazdach i nie bardzo kiedy mam łowić,więc nie opłacałem. Trafił mi się wolny weekend więc mógłbym skoczyć na rybki tylko jak to zrobić legalnie,tzn. jak zrobić jakąś wpłatę aby nikt się nie doczepił. Jeśli ktoś wie jak to zrobić to proszę o pomoc. Z góry dziękuję!



Jeśli nie opłacałeś karty (zezwolenia) to pewnie członkowskiego też nie.Czyli jedyne wyjście to opłacasz za wędkowanie  jako nie zrzeszony.Opłata czasowa jest tylko dla członków PZW o ile mają u siebie w okręgu zapłacone składki.Np;"u siebie" płacisz składke na wędkowanie to możesz "dokupić" terminową na wędkowanie w innym okręgu.Innej opcji chyba niema. (2012/07/28 14:59)