Wędkowanie nad Zegrzem? jezioro Zegrzyńskie

/ 5 odpowiedzi
Witam Wszystkich. Chciałem się Was zapytać czy ktoś był i moczył kija nad Zegrzem? Są jakieś wyniki? Warto jechać żeby coś złapać i wypuścić? Pozdrawiam.
remekt5


witam nie jest najlepiej ale w okolicach zapory trafiają się pojedyńcze okonie ale teraz dał bym tej wodzie szansę odnowy polecam przystań w strzyżach co prawda to już nie zalew ale warty wyprawy na ryby (2009/08/02 20:58)

krzkwi5


TERAZ WEDKOWANIE NAD ZEGRZEM NIE MA SENSU MAŁO CO RYB ZOSTAŁO , A TYM CO ZOSTAŁY TRZEBA DAĆ SZANSĘ ODNOWY (2009/08/03 12:04)

rajmund


wczoraj wypuscilem okolo setke okoni sandacza 65 a sum sie sam wypuscil po godzinnej walce. (2009/08/03 12:19)

silwer


Witam na forum! - fajnie, ze cos sie zaczyna dziac :) -
mam pytanie:
czy ten sum co "sie sam wypuscil po godzinnej walce" to ze Strzyzow wyplyniety :? jakie rejony polowu :? rozumiem, ze Narew atakowana :? (2009/08/08 00:03)

jesion1985


Witam
Wczoraj popołudnie nad zalewem w miejscowości Jachranka do 22.Dwa feedery,na haczyku białe, czerwone,kuku, pinka oraz różne kombinacje haczykowe, ryb zero, nawet gacki o żyłkę nie chciały trącać. Ogólnie klapa, dodatkowo zauważyłem chyba dość liczne stado jętek ale czy to były one to nie wiem bo się nie znam i nie były to komary.  (2015/09/11 09:17)