RodBuilding pracownie - wędkarskie zabijanie nudy

/ 2115 odpowiedzi / 528 zdjęć
u?ytkownik32263


Ku potomności ;-)

Okazało się że nowe Caldie 2508RS-H, 3000 oraz 3000SHA mają IDENTYCZNE kąty osi głównej zatem można budować spacing dla kilku młynków na raz. Młynków które dość znacząco się różnią. Więc zabieram się do pracy:) (2014/04/15 23:15)

Korczas


Sorki koledzy ze tak puzno ale niestety dopiero po pracy!!!A to fotki tak na szybko jak będzie więcej czasu zrobie dokładniejsze!!! (2014/04/15 23:42)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik32263


Zrób lepsze zdjęcia przede wszystkim omotek bo jeśli się nie mylę masz ciut mało omotki przy samym zagięciu przelotki. Chodzi mi o startową. Ale mogę się mylić. W każdym razie koreczki wyglądają bardzo schludnie i ładnie.

A jak z wyważeniem kijka  i długością do końca dolnika do środka stopki młynka? (2014/04/16 00:05)

Korczas


Jak tylko znajde trochę czasu to wszystko postaram się porobić dokładnie!!!Wywazone sa na fore tak ze nawet odległości nie miezylem!

(2014/04/16 00:24)

piotrcarp


Cos takiego wymyslilem:) Pisac czy moze byc bo jeszcze nie posklejane tylko do zdiecia zlozone to mozna cos poprawic jeszcze:) DPS tez jeszcze nie przyciety ale bedzie skracany. I dojda jeszcze pierscienie zlote na zakonczenie koreczkow. (2014/04/16 23:07)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

piotrcarp


Jakosc zdiec kiepska bo robione kilka min temu:) Ale cos widac (2014/04/16 23:11)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

DelTor0


Szkoda ze dps-a nie masz ze zlota wstawka ;) Bylo by pod kolor. 

Tak to nie ma co sie czepic ;)

(2014/04/16 23:15)

u?ytkownik32263


Szczerze to ja bym na dole reara pozmieniał kolorystykę a dokładnie układ pierścieni. I od dołu bym poszedł: kapselek, pierścionek, ciapatek Brul, pierścień cienki Brunta, przekładnka korka białego i znów Brunt. Ten cienki plaster ciapatka bym usunął. Chodzi o to że ja lubię jakiś porządek:) Napisał bym to po niemiecku ale znam tylko fonetyczną wymowę ;-) (2014/04/16 23:32)

piotrcarp


Ze zmiana  kolorystyczna to teraz juz troche ciezko bo plasterki posklejane i szkoda je rozcinac bo moze sie nie udac i bedzie do wywalenia:) Musze sprawdzic jakie mam jeszcze plasterki i czy cos da sie z tego zrobic. A co do calosci ksztaltu to moze cos takiego byc czy mnie wysmieja nimcy nad woda:) (2014/04/16 23:47)

DelTor0


nieporzadek i roztrzepanie artystyczne czasami tez wskazane :) (2014/04/16 23:54)

u?ytkownik32263


Piotrek ja Ciebie nie zmuszam do cięcia skoro masz już posklejane. Ja tylko sugeruję hahaha.

Wiesz co, lepiej nie kombinuj za bardzo jeśli masz już poklejone i poszlifowane plasterki bo potem może być problem. Ja już raz sklejałem wytoczoną rękojeść i wcale nie było to łatwe. Nie wiem czy pamiętasz, to było przy MBku i tej całej bruntowej rękojeści co ją ukręciłem w połowie. (2014/04/16 23:58)

u?ytkownik32263


nieporzadek i roztrzepanie artystyczne czasami tez wskazane :)



Fachowo to się nazywa: ROZPIDŹDZIEL ARTYSTYCZNY hahaha (2014/04/16 23:59)

Jacoslaw


Dobrze, ze wstawiłeś więcej zdjęć bo już miałem pytać gdzie fore a gdzie reargrip ;)
Sympatyczny miszmasz :)
(2014/04/18 18:54)

u?ytkownik32263


Może niektórzy mnie skrytykują za dociążanie szczytu ale przy patyku 25 funtowym nie ma to żadnego znaczenia tym bardziej iż zbrojony jest w Fuji tytan SIC. Więc bardzo lekko a ten dodatek to zaledwie 0,3-0,4g. Poza tym kij miał być idealnie zbudowany pod moje potrzeby a że lubię łowić w nocy więc wymyśliłem takie cudeńko. Jest to farba fosforoluminescencyjna która po naświetleniu ultrafioletem trwającym tylko ok 5-6 sekund świeci wyraźnie do ponad 20 minut. Patent sprawdzony przez dużą część zeszłego sezonu, działa świetnie i polecam:) Każde branie widać jak na dłoni. (2014/05/06 18:06)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.