witam kolegów!

Na początku NAJLEPSZEGO w 2011 roku!

Mam pytanie...
Chcę bratu doradzić kupno wędki Jigowej (sandacz, szczupak) do 30g c.w.
Proponowałem bratu wędki z Dragona ale on nie wiadomo dla czego upiera się nad
Robinsonem Cortez Power Jig 2,70m i c.w. 8-30g

CZY TO DOBRY SPRZĘT????
Proszę o radę i komentarze.

pozdro
Rafał
marcin dedel
(2011/01/05 13:41)

z robinsona jestem szczesliwym posiadaczem kijka diaflex spin 7-25gr,uzytkuje go od lipca 2010 roku ,wedeczka naprawde jak narazie super sie sprawuje ,bardzo czula ,swietny rezonans,oraz niesamowicie lekka,kijka uzywam do gumek na glowkach max 20 gr.(polecam)

Rafał Kowalski
Tomasz Osiciński
(2011/01/05 15:51)

Witam Osobiście posiadam Robinsona Corteza 2 9-25 o długości 2.45. Wędka bardzo czuła dolnik tzw. akustyczny i dość krótki uchwyt do łokcia dla mnie rewalka wykonania wyśmienite nie przebłyszczone w swojej klasie cenowej . Mnie ogólnie ten kijek wystarczał łowiełm nim z łódki siwienie czuć przynętę daleko się rzuca tym dość sztywnym kijem przy holu dobrze pracuje . Używałem go takrze na zarośniętych odcinkach Sanu, Osławy do łowienia pstrągów i kleni. Po całym sezonie ogólnie m moich kilku kijów wsumie nie wielu bo 5 ( dragon team 3-14, Konger impact 5-29, konger maxim cobra 5-20, mikado 20-40 c.w), tego używałem najczęściej lekkości fajnej szybkiej akcji, i kapitalnego dolnika o idealnej dlamnie długości dla mnie idealny. Ale jak to mówią co jest prawda wędka musi leżeć w dłoni mi ta leży , no i masa wyrzutowa mojej troszkę niższa ale jeśli jest tak samo wykona powinna służyć. Duży plus za Dolnik akustyczny polecam:) Pozdrawiam i polecam .

Wędka była przeze mnie testowana tylko z plecionkami których głownie używam.

Kacper Golec
(2011/01/05 19:35)

Robinson produkuje bardzo dobre wędziska a ta wędka jest nawet dobra. ja używam wędki cormoran black buls 225/3-25g i kołowrotka konger 510 rd. i jesram bardzo zadowolony.

Michał Wróbel
(2011/01/05 19:52)

Witaj. Posiadam to wędzisko tzn Robinson Cortez Spin Expert 270  10-30    ,   NIESAMOWITE , BAJKA , FINEZJA polecam warte tej kasy . Pozdrawiam

konto usunięte
konto usunięte
(2011/11/21 16:36)

witam
moze jeszcze ktos powiedziec cos o tym kijku? sezon sandaczowy w pelni a wiec moze jakies opinie na goraco? 
dzieki.

Dodaj wpis