Wędka na okonia i małego szczupaka

/ 29 odpowiedzi
Sith


@Iras, nie przejmuj się, niech się "wspina na wyżyny", im dalej zajdzie, tym silniejszy będzie wstrząs, może Mu się wówczas "szajbki" ułożą w prawidłowej kolejności... ;> (2015/07/24 22:30)

Iras1975


Nie przejmuję się, bo nie ma czym. Koleś pomylił chyba strony, powinien przerzucić się na "tęczowy" jb ;) i tam pewnie nawiąże nić porozumienia z lokalną gawiedzią. (2015/07/25 10:54)

j-23


Nie przejmuję się, bo nie ma czym. Koleś pomylił chyba strony, powinien przerzucić się na "tęczowy" jb ;) i tam pewnie nawiąże nić porozumienia z lokalną gawiedzią.


O tak są tam fachowcy co łowią w zimę okonie na dafnie , mają taki ultra sprzęt że jiga uprawiają mormyszkami a pracę krętlika i agrafki czują na kiju .Jest wyśmienita loża  co toWazelina sobie wzajemnie Banneda bany i ostrzeżenia sypią się jak z rękawa jak ktoś ma swoje własne zdanie ;) (2015/07/28 19:55)

j-23


Są bardzo dobre blanki za 400 zł , reszta to wybór przez kupującego uzbrojenia. Po co dywagować , wystarczy że zainteresowany odwiedzi lub skontaktuje się z pracownią a fachowcy mu doradzą. Zrobią wędkę taką jak sobie życzy. Istnieje też forma negocjacji cenowych , może promocji , któż to wie. Jestem zdania że uczyć się trzeba na dobrym sprzęcie bo tylko tak wchodzi się na wyżyny.


Gdybym tylko miał na to ochotę, to jestem w stanie przy użyciu zwykłego Jaxona sprowadzić cię z tych "wyżyn" na samo dno.. bardzo szybko. 

Bardzo dobre to kosztują sporo więcej , to co pisze Irek potwierdzam w 100% rok temu miałem twarde lądowanie ;) kij z pracowni kontra tuningowany kijek Irasa ze stajni lexus made in  Jaxon .Przeszczepem dałeś mi wycisk w jakości Twoich ryb . (2015/07/28 20:08)