Wędka GOLDEN LION FLOAT MIKADO 300/30 - wasze opin

/ 13 odpowiedzi
Witam!
Co myślicie o teleskopie MIKADO GOLDEN LION FLOAT o długości 3m i ciężarze wyrzutu 30g?
Jedni piszą, że to węglówka inni, że jest wykonana z kompozytów karbonowych.
Może ktoś wie coś więcej na ten temat?
Pozdrawiam
rybol76


witam,posiadam wędzisko z tej serii tj. mikado golden lion telefish c.w. 10-60gr,jak dla mnie przyjemny kijek,wędka dość solidna,wykonana z carbonu, osobiście polecam (2012/09/20 16:26)

u?ytkownik135278


Witam!
Co myślicie o teleskopie MIKADO GOLDEN LION FLOAT o długości 3m i ciężarze wyrzutu 30g?
Jedni piszą, że to węglówka inni, że jest wykonana z kompozytów karbonowych.
Może ktoś wie coś więcej na ten temat?
Pozdrawiam

Ta wędka jest bardzo tania. Jeśli potrzebujesz czegoś taniego , to czemu , by jej nie kupić ? Sprzętu nigdy za wiele. Wędka ta oczywiście skonstruowana jest wyłącznie na bazie włókna szklanego ( a jeśli już , to ma tylko dodatek włókna węglowego ) ,ale jak już wspomniałem - jest bardzo tania i do czegoś na pewno się przyda. (2012/09/20 17:40)

damiano88


Jestem posiadaczem tej wędki  od początku sezonu. Sprzęt tani ale bardzo dobrze sie sprawdza ( przynajmniej u mniej ja jestem zadowolony bardzo czułe ale wytrzymałe wędzisko) (2012/09/20 19:00)

pawlo698


Polecam tą wędeczke, nie wiem dokladni z czego jest wykonana ale wiem, ze jest bardzo lekka, czuła i wytrzymała zarazem, dobrać do niej jakiś fajny kręcioł i pozniej sama przyjemnosc z holowania nawet malej rybki... (2012/09/20 22:18)

u?ytkownik134846


Nie sądzę , że osoby posiadające takie badziewia mogą być wiarygodnymi poradcami w wyborze sprzętu.  (2012/09/20 22:45)

Szymcio10


Witam . Moja mama kupiła tą wędkę sobie ale czasem zdarzy mi się że z niej korzystam jak na tak małą cenę jest dobra jedyny minus jaki dla mnie jest to bardzo krótki dolnik ;) (2012/09/21 19:40)

marcinas


No i kupiłem ... :)
Szukałem lekkiej, taniej wędki do połowu metodą spławikową. I znalazłem! Moim zdaniem do weekendowego kilkugodzinnego łowienia nadaje się znakomicie. Lekka delikatna elastyczna i wytrzymała - moim zdaniem za takie pieniądze naprawdę WARTO !!! (2012/09/26 19:51)

michalkamac2


No i kupiłem ... :)
Szukałem lekkiej, taniej wędki do połowu metodą spławikową. I znalazłem! Moim zdaniem do weekendowego kilkugodzinnego łowienia nadaje się znakomicie. Lekka delikatna elastyczna i wytrzymała - moim zdaniem za takie pieniądze naprawdę WARTO !!!

Długo się zastanawiałem nad wyborem lekkiej , sztywnej , taniej , a zarazem mocnego wędziska i znalazłem.Łowie już jakiś czas tym wędziskiem i pracuje bez żadnych zaskrzeń , wyciągnąłem na nią już sporo grubych ryp Jest to wędka lekka , sztywna , tania , a przede wszystkim mocna.Nie wiem z czego jest ta wędka zrobiona ale wiem że dobrze wybrałem.Polecam ;) (2014/06/13 18:51)

michalkamac2


Drodzy koledzy wędkarze.Czy wiecie do ilu kg jest ta wędka.Jeśli tak to prosze komętujcie ;) . (2014/06/13 19:50)

piotrek999


"nie sam kij ryby łowi",jeżeli kolega potrafi wędkować to polecam gold lion 300 float.bardzo fajny kijek jak na swoja cenę oczywiście,lekki i jak napisał pawlo "sama przyjemność".
jesli niechcesz wydać mase kasy na sprzęt to polecam! (2015/06/13 12:02)

Sith


Telskop - brrr... (2015/06/13 13:40)

pakul1206


Telskop - brrr...
Nie brrr  a  brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
(2015/06/13 16:08)