Wędka DAM Effzett SLR 270/21g-opinie

/ 4 odpowiedzi
Witam

Czy uważacie, że ta wędka będzie odpowiednia do łowienia kleni i jazi na średnich rzeczkach metodą spinningową (jeśli nie to jaka będzie pasowała w podobnym przedziale cenowym)?http://bass-sklep.pl/wedka-dam-effzett-slr-270-21g.html
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Karol2929


Witam. 
Z czystym sumieniem mogę polecić tą wędkę. 
Mam ją ładnie pracuje, lekka oraz dobrze wykonana. Łowię nią w rzecze Warta i bez problemu wyciągam nią szczupaki 60cm ( jak na razie większego nie było ).Łowię głównie na woblery do 8cm, gumami z główkami 20gramowymi , obrotówkami rozm 2-3 oraz wahadłówkami 15-20 gram. 
Pozdrawiam  (2014/09/08 10:00)

12bwilk


Dziękuje bardzo. Czy mógłbyś mi jeszcze powiedzieć na jakie najmniejsze przynęty się sprawdza(ile gram). (2014/09/08 21:20)

Karol2929


Stosuje woblerki od 4-8 cm a gramatura 4-10gr. 
Gdy byłem po kijaszka w sklepie ( a mam koło siebie b.dobry sklep oraz fachową obsługę oraz pana, który zna sie na rzeczy) powiedziałem , ze mam do przeznaczenia 300. polecil mi ta wędkę, powiedział , ze szeroki wachlarz łowienia , a takze szczupaka wyciągnę.. wiadomo , są lepsze wędki , ale nie wszystkich stać.. Jak dla mnie wędka super, jestem zadowolony. Szczupaki 60 cm już wyciagałem, wiekszego jak na razie nie, bo cięzko o takiego..
Gumkami operuję 7cm gramatura główek 0d 7-15gram, rzuca sie bardzo dobrze, widać czuć pracę gumy oraz woblerów na kiju. łowię głównie w rzece Warta. 
Ja ze swojej strony mogę polecić tą wędkę. Pozdrawiam (2014/09/09 09:32)

PeterZ


WitamMam prośbę. Mógłbyś zrobić zdjęcie połączenia sekcji? Kupiłem wędkę z 2 ręki i wizualnie połączenie "wyje".Pozdrawiam (2014/09/15 11:27)