Wędka Anaconda Base Karpfenrute

/ 5 odpowiedzi
witam ma ktoś stycznośc z tą wędką Anaconda Base Karpfenrute 3,6 m 3 - 3,25 lb chciałbym uzyskać pare opini na temat tej wędki i jaka orjetacyjna cena jest w polsce 
JKarp


Cześć
Miałem styczność :-)
Ogólnie polecam choć jest to chyba najtańsza z karpiówek Andzi. Wędka mocna, jak pamiętam semiparabolik. Dobrze wykonana - znaczy bez wariacji ale ok. Kolega użytkuje i miałem nawet okazję poholować miśka na tym kiju. Amortyzacja dobra, czuć zapas mocy.
W Polsce kosztuje około 290zł.
Janusz JKarp (2011/02/22 09:51)

radomianin


witam

Z racji niezbyt zasobnego portfela mam zamiar na przyszły sezon kupić zestaw wędek Anaconda Base 13 ft 2 sklady 3,00-3,25 lb. Za komplet muszę zapłacic 520 zł czy warto?
Jak te wedki spisuja się podczas rzutu PVA lub koszykiem z  metody? Druga sprawa czy nie sa palowate podczas holu?
Czy to są wedki z cienkim dolnikiem ?

Wolę zapytac kogoś niezwiązanego ze sprzedaża tych wedek.

Druga opcja to Undercover, ale to juz by pochloneło calła kasę a jak wiadomo przed sezonem zawsze wynikną jakies zakupy, ale jesli będe zmuszony to je kupię.

Może jakieś inne propozycję wędek do ok 350 zł ? (2011/09/29 12:31)

spinningista1


Ja na targach 2013 w Zabrzu zakupiłem Andzie jak na razie jeszcze nie łowiłem ale myślę,że za niedługo ją przetestuję. (2013/03/15 19:14)

Woa-VooDoo


Łowie na nie od rokuRzuty ciężarkiem 85g+pva = bez problemu.Samymi ciężarkami 135 g też rzucałem , choć rewelacyjnych wyników w odległośći nie miałem( najlepiej się czułem przy gramaturze 95 g).
Nie są pałowate podczas holu.Tak to są wędki z cienkim i krótkim dolnikiem (2013/03/15 19:32)