Warszawa - gdzie na grunt?

/ 3 odpowiedzi
Witam!
Potrzebuję pilnie porady gdzie w Warszawie można udać się z gruntówką. Żona ma szkolenie w okolicach okęcia i będę miał troszkę wolnego czasu, do domu wracać mi się nie chce(60 km).Nie wiem gdzie jest możliwość w Warszawie zejścia nad Wisłę, ewentualnie jakiś zbiornik zamknięty.Fajnie byłoby gdyby gdzieś w okolicy złapać białe i czerwone robaki(w kakdu w galerii Mokotów będą?)
seklerp


Witam

Jeżeli chodzi o robaki i sklep wędkarski blisko Okęcia  to polecam multifishig w Leclercu na Al. Jerozolimskich.
Z miejscówką niestety nie pomogę. Na Szczęśliwicach jest jeziorko i na Nowych Włochach ale nie wiem na
jakich zasadach się tam wędkuje.

Pozdrawiam
PS
(2015/09/30 16:31)

tstaros


Możesz ewentualnie zaopatrzyć się w przynęty w Domu Wędkarza na ul. Okrężnej na Sadybie, a stamtąd już masz blisko nad Wisłę. (2015/10/01 11:57)

yahu72


Witam


W Warszawie i nie tylko to miejscówki poznasz po WIELKIEJ ILOŚCI ŚMIECI zostawionych przez wędkarzy.
Bydło to (nie obrażając zwierząt hodowlanych) potrafi zostawić wszystko co ze sobą przyniosło na wędkowanie: torby foliowe, wszelkiej maści pudełka po robakach, opakowania po zanętach, podarte ubrania, połamane krzesełka wędkarskie, butelki, paczki po papierochach itp. itd

W tym roku to wyjątkowo dużo śmieci zostało bo wielka woda nie przyszła i wszystko zostało. 

Jeszcze jedno, jak ktoś ma w domu chlew to i nad wodą po nim chlew zostanie. (2015/10/02 18:51)