» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Wanilia p造waj帷a i truskawka ton帷a zapachy kulek

Witam!

Zwracam si z wielk pro軸 do do鈍iadczonych karpiarzy. Chcia豚ym prosi o opini na temat 陰czenia smak闚 kulek. A mianowicie czy stosowa kto kiedy po陰czenia truskawka ton帷a + wanilia p造waj帷a? Prosz o wypowiedzi.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/07/26 09:01
Cze嗆
Ka盥e ( prawie ) 陰czenie smak闚 kulek jest dobre i wskazane. S po陰czenia wr璚z kultowe np ryba-truskawka, truskawka-scopex, ananas-ryba, scopex-shelfish ale ja nigdy nie mia貫m brania na np po陰czenie popka Active-8 Mainlina z ton帷 Prawn&Pepper Star Baitsa. Ale ju ta sama kulka ton帷a ale z Tuttis Mainlina ( bardzo owocowa ) by豉 bardzo skuteczna.
Trzeba kombinowa i sprawdza skuteczno嗆 po陰cze kulek.
Truskawka z wanili jak najbardziej mo瞠 by cho nie s to moje ulubione smaki kulek.
JK

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/07/26 09:52
W豉郾ie nie wiem jakie smaki na tym jeziorze stosowa. Zacz掖em od truskawki na razie jakie delikatne brania ale wydaje mi si 瞠 co ma貫go skubie te kulki. B璠帷 w zesz造m tygodniu na rybach w璠karz obok z這wi 16 kg amura. Nie by jednak zbyt uprzejmy wi璚 nie wiem na co go z這wi. Odda mi jedynie moje spl徠ane zestawy kt鏎e pozrywa podczas wyci庵ania ryby. Ryb widzia貫m naocznie lecz 瘸dnych informacji poza wag nie uzyska貫m... Pociesza貫m si jedynie 瞠 ryba p造n窸a do mnie, gdy mia貫m tam zan璚one zan皻a truskawkow trapera i kulkami truskawkowymi TB, a jego zestaw le瘸 powiedzmy 瞠 tu przy moim...

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/07/26 10:18
Cze嗆
Te niby skubania drobnicy mog by w豉郾ie braniami amur闚. Spr鏏uj tak skr鏂i w這s, 瞠by kulka opiera豉 si o haczyk a drugi zestaw ustaw na kukurydz z takim samym kr鏒kim w這sem.
JK

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/07/26 10:33
By mo瞠. Czasem przy sprawdzaniu zestawu okazuje si, 瞠 w這s jest pusty wiec co sukcesywnie ob瞠ra. Zastosuj rad i skr鏂 w這s i zobaczymy efekty.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/07/26 11:05

Dla mnie ogolnie wanilia jako smak na karpia to cienizna ale to samo moge powiedziec o truskawce. Dla mnie ten smak jest tak oklepany ze az malo skuteczny. Za to laczenie truskawki ze scopexem bywa wrecz zabojczo skuteczne. Pozdrawiam i polamania kija zycze.

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2012/07/26 11:47
Wykorzystam to po陰czenie. Trzeba wypr鏏owa i zu篡. Jak nie b璠zie si sprawdza, to wypr鏏uje inne zapachy. Zan璚e jeszcze zan皻 truskawka po陰czona z wanili. Sprawdz wyniki. Mo瞠 akurat...

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/07/26 13:24
By mo瞠. Czasem przy sprawdzaniu zestawu okazuje si, 瞠 w這s jest pusty wiec co sukcesywnie ob瞠ra. Zastosuj rad i skr鏂 w這s i zobaczymy efekty.

Cze嗆
I to mo瞠 by oznak 瞠rowania amur闚.
JK

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/07/26 14:13
CZE汎.TRUSKAWKA Z WANILI MO浩 NIE ZDA .SPR笅UJ TRUSKAWK Z MIODEM,JA MAM SPRAWDZONE TRUSKAWKA Z W﹗ROB

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/07/26 16:23
Tylko w豉郾ie chodzi o to, 瞠 mam t nieszcz瘰n wanili. Spr鏏uj mo瞠 si na moim jeziorku sprawdzi. Jak nie sprawd膮 to nie b璠 wiedzia :) a nie chce, 瞠by te kulki si zmarnowa造.

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2012/07/26 20:31
CZE汎.TRUSKAWKA Z WANILI MO浩 NIE ZDA .SPR笅UJ TRUSKAWK Z MIODEM,JA MAM SPRAWDZONE TRUSKAWKA Z W﹗ROB

Cze嗆
Dlaczego ma nie by skuteczna truskawka-wanilia?
Co prawda sam nie lubi tych zapach闚 ale n騜 widelec zadzia豉.
JK

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/07/26 21:26
Ot騜 to! Nie zbadane s zachcianki ryb.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/07/26 23:03

Zachcianki zachciankami ale jakos nie spotykam nad woda, na targach wedkarskich ani tez na forach osoby ktore maja jakies wybitne wyniki na wanilie. Na truskawke to juz inna bajka ale to nie temat tego postu. Kombinacja tych dwoch smakow raczej slabo wspolgra jak dla mnie.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/07/30 15:13
Musz stwierdzi, 瞠 po陰czenie si nie sprawdzi這. Przez ca陰 noc ani jednego skubni璚ia...

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/07/30 21:42
Je郵i chodzi o kulki proteinowe to co w stylu Krabu.

A ja bym ci proponowa sprobowa  na kukurydze waniliowia na w這s za這篡 .

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/07/30 21:51
Musz stwierdzi, 瞠 po陰czenie si nie sprawdzi這. Przez ca陰 noc ani jednego skubni璚ia...

Cze嗆
Czasem tak bywa niestety. Na ostatniej zasiadce te z soboty na niedziel sza逝 nie by這. Rano zacz窸y troszk bra :-)
Dokup mo瞠 do kompletu kulki ryba i za堯 kombinacj ryba-truskawka.
JK

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/07/30 22:06
Zachcianki zachciankami ale jakos nie spotykam nad woda, na targach wedkarskich ani tez na forach osoby ktore maja jakies wybitne wyniki na wanilie. Na truskawke to juz inna bajka ale to nie temat tego postu. Kombinacja tych dwoch smakow raczej slabo wspolgra jak dla mnie.

A u mnie na jeziorku w豉郾ie najlepiej si sprawdza wanilia no i truskawka. M鎩 ojciec z豉pal karpia 18 kg w豉snie na wanilie 16mm TB na wodzie PZW.

zg這 naruszenie

wys豉no: 2012/07/30 22:12
B璠 pr鏏owa r騜nych smak闚. mo瞠 na co si skusz te rybki :) Mam tylko jeszcze jedno pytanie. Jak si ma wielko嗆 kulki do wielko軼i haczyka? Do kulek 18 poradzili mi haczyk nr 2. dobre to po陰czenie? Czy haczyk czasem jeszcze nie jest za ma造? 

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/07/30 23:02

Najlepsze znane mi kombinacje to banan-krab, truskawka-scopex, scopex-ryba, ananas-brzoskwinia i osmiornica-kalamarnica. Gdzie Janusz byles na komercji gdzies czy na dzikiej wodzie?

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/07/30 23:26
Cze嗆
W Nowodworach
Taki misio te si trafi no nie napisz na co he he 
JK

Podgl康 zdj耩 na forum dost瘼ny jest tylko dla zalogowanych u篡tkownik闚.

za堯 konto lub zaloguj si

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/07/31 07:35
Fajny okaz! Czekam na swojego pierwszego :)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/07/31 15:15

Jak dla mnie to Chamowo a nie Nowodwory ale czemu juz tu referat napisalem ale nie mowie ze tam kiedys jeszcze nie pojade. Moze ktos to normalny przejmie te lowisko i zacznie sluchac ludzi. Taki misio tzn ile wazyl karpik Janusz? Nie chce na oko pisac bo zdjecie nie zawsze oddaje realna wage ryby. Ja jak pisalem pod innym postem 8 i 6 kg oraz jeden spiety 10 kg amurek tak na oko w Okoniu. Ale niestety nie na GCB.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/07/31 15:41
Cze嗆
Rafa naprawd nie przesadzaj. Fajne miejsce, maty i podbieraki mo積a wypo篡czy, po kilku wizytach mo積a liczy na jaki rabacik, ryby s. Przypadkiem zosta samoch鏚 na noc otwarty i te nic si nie sta這. Mo積a wjecha i znacznie sobie skr鏂i noszenie klamot闚 ( nie wsz璠zie na to pozwalaj ) a sam wiesz, 瞠 po zasiadce ci篹ko si nosi ca造 ten majdan.
Karp wa篡 9 kilo ( 11kg z mat ) - bardzo gruby a kr鏒ki. W zasadzie ca陰 sobot nic si nie dzia這. W nocy jedno branie u Bogdana i pi razy oko taki sam ale bez fotki. Rano w niedziel brania takich w przedziale 3-5 kg i ten jeden z fotki. Co ciekawe brania pojawia造 si prawie razem na naszych w璠kach. Jak nie by這 bra to obaj czekali鄉y bez brania. Wiatr ca造 czas taki sam, pogoda taka sama znaczy straszny skwar a te jakby si um闚i造.
Mo瞠sz nie wierzy ale te " marne kulki " spowodowa造, 瞠 tylko my w dw鏂h praktycznie mieli鄉y brania. O pojedynczych braniach na innych stanowiskach nie m闚i bo owszem takie by造. 
JK

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/08/01 12:51

To samo moge powiedziec o Okoniu bo tez jak pisalem tylko z 1 i 53 cos polowili poza mna. Facet z jedynki 4 kg amur i 6 kg karp a chlopaczek z 53 jeden 10 kg jesiotr. Ja jak wspominalem dopiero nad ranem 4-6 mialem trzy brania dwa zaciete i jedno spiete. Lapalem na kulki Nocna Zmora Karela Nikla i balwanek z zanetowek Imperial Baits Cold Water Monster Paradise i DD Baits Prologic kiwi&kruasant crunch. Mowie ze moze Nowodwory zmienily sie na lepsze ale z postow nawet tu widze ze mentalnosc wlasciciela nie. Nadal jest tam gestwina pomostow jeden obok drugiego i na stawie karpiowym mozna sobie spinningowac Janusz?

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/08/01 14:14
Cze嗆
Ju nie mo積a spinningowa - jest wyra幡a informacja na tablicy obok stawu.
Stanowiska s ponumerowane bez pomost闚.
JK

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/08/01 22:08
Jutro wypad na nocn zasiadk i pr鏏a po陰czenia truskawka + scopex. Ciekawe jakie b璠 efekty. Zmiana te 這wiska. 

zg這 naruszenie

12&helip; ostatnia

strona g堯wna forum

Google