Używana łódź wędkarska - gdzie kupić? - forum łodzie pontony opinie wedkuje.pl

wedkuje

utworzono: 2009/12/17 20:57

Używana łódź wędkarska - gdzie kupić?

Koledzy,

Może jakieś rady lub linki gdzie niedrogo moge odkupić w dorbym stanie używane łodzie wędkarskie,

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/01/08 10:09

Z doswiadczenia wiem ze najlepszym miejscem jest Allegro

A to najlepszy czas na zakup łodzi. Ja kupowałem własnie zimą kiedy cena jest stosunkowo najmniejsza bo nie sezon .

zgłoś naruszenie

wysłano: 2010/01/08 10:16
Ja swoją szukałem przez długi czas, przeglądając allegro i e-bay, aż w końcu, pod koniec sezonu znajomy będąc na rybach przechodził koło przystani z łodeczkami. Po krótkiej rozmowie z napotkanym wędkarzem okazało się, że łódka, którą właśnie przycumował jest na sprzedaż. Następnego dnia już była nasza. Co do allegro i innych aukcji to tak naprawdę niewidzimy co kupujemy. Czasami mogą miec wady ukryte, skrzętnie zamaskowane pod kilogramami szpachli. Ale największy wybór oferują nam portale aukcyjne.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/01/10 18:23
Swego czasu widzialem duzy wybór nowek łodeczek wykonanych z laminatu na wjeździe do  miejscowosci Brodnica w kujawsko pomorskiem od strony Rypina. Ceny byly dosc umiarkowane w granicach 800-1000 zł . Ja swoja nabyłem na Allegro to lekka łodeczka produkcji niemieckiej wykonana z drewna i brezentu z pompowanymi burtami. To bardzo zwinna łodka i co najważniejsze sam moge ja załadowac na bagaznik Golfa IV kombi. Jest tak skrojona jak by pod to auto. Ma jeden mankament to łodka na jedna osobe a czasem mam pasażeraw w postaci corki ktora tez zarazila sie wędkarstwem. Jakoś dajemy sobie rade ale wygody juz wtedy nie ma. W Polsce były produkowane swego czasu tego typu łodki o nazwie STYNKA chyba przez PREDOM w RADOMIU

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/01/10 18:55

Co do allegro i innych aukcji to tak naprawdę niewidzimy co kupujemy. Czasami mogą miec wady ukryte, skrzętnie zamaskowane pod kilogramami szpachli. Ale największy wybór oferują nam portale aukcyjne. 

kolego takich rzeczy raczej nie kupuje sie na oslep i nie wysłaja lodzi za pobraniem PP czy kurierem

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2010/01/10 21:05

A i owszem kolego ja po swoją jechalem 300 km zima w taka pogode jak teraz. Kupiłem ja blisko Koła.

zgłoś naruszenie

strona główna forum

Google