Uszkodzony korek

/ 7 odpowiedzi
Witam wszystkich kolegów po kiju . Ostatnio zuważełem że w moim Kijku ( Dragon Millenium HD super Fast ) wykruszył się kawałek korka . Nie wiem kiedy to sie stało ... od czego to się stało ... ale nie sprawiało mi to do tej pory żadnej różnicy podczas wędkowania . Pytanie brzmi - Czy korek może się wykruszać dalej i lepiej zareklamować wędke ? Czy jeżeli nie sprawiało mi to do tej pory żadnego dyskomfortu to mogę spokojnie łowić ? 
u?ytkownik60174


Ja osobiście jeżeli masz gwarancję to bym zwrócił i prosił o naprawę. Zobaczysz jak to rozważą. A jak nie to dobrze by było to zabezpieczyć lakierem. Nawet takim do paznokci bezbarwnym żeby korek nie namiękał ani woda się pod niego nie dostała. Wg. mnie to to najlepszy sposób. :) (2014/04/05 22:41)

DelTor0


Watpie zeby uznali Tobie taka reklamacje.

I nie sluchaj porad typu polakieruj korek, bo sa klaka warte!!! Korek musi oddychac, zabezpieczyc korek mozesz na dwa sposoby. Preparatem do zabezpieczania - cork seal, lub natrzec korek swieczka (woskiem) i wypolerowac jakas szmatka.

A i korek wczesniej czy pozniej bedzie ci sie kruszyl.

(2014/04/06 00:05)

piotrcarp


Pawel dobrze radzi z lakierem to jak najdalej od korka. Jak cos sie dzieje z korkiem to pod ciepla wode i wyszoruj dokladnie siczoteczka a nastepnie wysusz. Wszystkie ubytki w korku zaszpachluj szpachla do korka i pozostaw do wyschniecia. Jak wyschnie przeszlifuj caly korek papierem i zakonserwuj swieczka lub preparatem cork seal. Po takim zabiegu korek bedzie wygladal jak nowy i bedzie zabezpieczony:) (2014/04/06 09:10)

u?ytkownik60174


Watpie zeby uznali Tobie taka reklamacje.

I nie sluchaj porad typu polakieruj korek, bo sa klaka warte!!! Korek musi oddychac, zabezpieczyc korek mozesz na dwa sposoby. Preparatem do zabezpieczania - cork seal, lub natrzec korek swieczka (woskiem) i wypolerowac jakas szmatka.

A i korek wczesniej czy pozniej bedzie ci sie kruszyl.


Chodziło mi o zaklejenie tej dziury żeby woda się pod spód nie dostawała po prostu :) (2014/04/06 18:17)

DelTor0


Watpie zeby uznali Tobie taka reklamacje.

I nie sluchaj porad typu polakieruj korek, bo sa klaka warte!!! Korek musi oddychac, zabezpieczyc korek mozesz na dwa sposoby. Preparatem do zabezpieczania - cork seal, lub natrzec korek swieczka (woskiem) i wypolerowac jakas szmatka.

A i korek wczesniej czy pozniej bedzie ci sie kruszyl.


Chodziło mi o zaklejenie tej dziury żeby woda się pod spód nie dostawała po prostu :)


Najlepiej szpachla :) Przy korku nie ma potrzeby stosowania lakieru.

(2014/04/07 10:49)