Tragedia na jeziorze Wierzchucinek

/ 29 odpowiedzi
pakul1206


Nie nam oceniać jacy byli. Ale mamy prawo nazwać ich postępowanie i decyzję o wejściu na lód jako niemądrą, niedojrzałą, głupią.





Ile zrobiłeś głupot w życiu?
 Jedną ,dwie ,dziesięć ,dwadzieścia ,więcej niż sto ?

 Jak żadnej ,to  rzucaj kamieniem  .


 Fajny ten twój tekst : mamy prawo nazwać ich postępowanie .....tak macie prawo - wy macie prawo i wielkie chęci pokazywać i chejtować postępowanie innych -lubicie to -byle by tylko ktoś nie pokazał waszego lustrzanego odbicia -bo wtedy w wiekszości była by porażka .
 
 Weszli chłopcy na lód ,załamał sie i zapłacili największą cenę i co ...i dalej następny będzie pisał że głupota ,idiotyzm ,debilizm ...i następny i następny i co ...lepiej sie poczujecie -wy tak ,ale oni już nie...może pomożecie ich rodzinom tym? --może po 100 poście ich wskrzesicie tymi wspaniałymi komentarzami .Mam nadzieje że zajebiście sie bawicie...

 
Przypomnijcie sobie swoje idiotyczne zachowania z młodości a potem oceniajcie,według mnie różnimy się od tych chłopaków tylko tym że my mieliśmy więcej szczęścia niż oni i ciągle żyjemy. Drugą sprawą jest to że jak to się mówi " człowiek uczy się na błedach" tylko jaka szkoda że nie na cudzych tylko swoich, musi odczuć na własnej skurze inaczej nie zrozumie.

(2015/02/26 21:36)

JARASACKI


Niech spoczywają w spokoju, wedkowałem tam, bedzie troszke smutno to zawsze ludzie (2015/02/26 21:55)

Bernard51


Współczuć to trzeba rodzicom tych chłopaków, chowali to od pieluch, tyle troski tyle i nieraz wyrzeczeń, a tu prawie na pograniczu dorosłości, zamiast się cieszyć z swoich pociech, taka tragedia.  (2015/02/27 05:00)