Topfish.pl opinie

/ 16 odpowiedzi
Cześć.Czy któryś z was miał styczność z tym sklepem wędkarskim?Jeżeli tak to prosił bym o opinie  i opis jak przebiegła dostawa ( czs realizacji itp)
PanSawik


Kilka razy korzystałem z ich usług i osobiście polecam.
BARDZO DOBRY kontakt z właścicielami.
Choć towary to przede wszystkim popularne firmy, mają atrakcyjne ceny i można się czasem potargować.
Co do czasu realizacji się nie wypowiem, bo z racji tego, że mieszkam 10 minut od nich, to odbierałem zakupy osobiście. Przy odbiorze można czasem liczyć na jakiś drobny gratis :) (ja dostałem blaszkę, przypon tytanowy, a innym razem pudełko na spławiki) (2013/12/13 20:28)

u?ytkownik58874


Wg.mnie dobry sklep,ceny dosyć atrakcyjne,lecz wysyłka czasem się wydłuża/nie przykładają wagi do szybkiego nadawania paczek.Jak ja kilka razy zamawialem paczki nadene byłY dopiero po około 3-4 dnaich.W bass.pl np.ślą tego samego dnia co wpłynie kaska.Wiec pod tym względem mogli by się bardziej starać.Pozdrawiam (2013/12/13 20:46)

irek23


Przy małym zamówieniu za 50zł otrzymałem fajny prezencik. Musisz tylko zwracać uwagę na dostępność towaru. Wybieraj te z oznaczeniem 24h, chyba że nie zależy Ci na czasie.

Oni też wystawiają na allegro

(2013/12/13 20:48)

KrokodylGiena


Zamawiałem u nich kilka razy - pierwszy raz przypadkiem przez Allegro i nie było żadnych problemów, jedynie, jak już pisali, czas dostawy był trochę długi choć zawsze w tych 3 - 4 dniach się mieścili ;) teraz też właśnie kompletuję u nich zamówienie ;) prezenty dokładają do każdego zamówienia - jakieś duperele ale w sumie sympatyczne to jest ;) no i super kontakt z obsługą. Generalnie polecam!

Nie polecam natomiast firmy Ksawa, która wystawia się na Allegro - wszystko było ok dopóki nie musiałem z reklamacji skorzystać - pal licho, że połąmaną wędkę wysłałem na swój koszt, pal licho, że reklamacja trwała ponad miesiąc - na koniec dowiedziałem się, że wyślą mi naprawioną wędkę jak przeleję im kasę na transport bo na swój koszt wysyłąć nie będą. W końcu wysłali jak postraszyłem RPK ale niesmak pozostał :/

Pozdrawiam!!! :)

(2013/12/14 22:49)

Qbik80


Ogólnie OK, jeden z lepszych sklepów. (2013/12/14 23:25)

rosolek1


dziękuje za odp :D (2013/12/15 10:22)

rybak56


Witam -sklep godny polecenia ,przy częstych zakupach możliwy stały rabat-pracują prawdopodobnie 24h bo na mejle odpowiadają nawet w nocy. Pozdrawiam aby do wiosny (2014/01/23 01:51)

baraqs


Ja złożyłem zamówienie 18 września, dzisiaj mamy już 24 i nadal nie widać przesyłki, a zima coraz bliżej :( (2014/09/24 17:41)

u?ytkownik37642


Kupiłem tam kilka rzeczy i moja ocena to b.dobry(szybko,tanio i b.dobry kontakt) (2014/09/24 19:09)

puchna


sklep bardzo ok poleca ,ale jak wszedzie przy takiej masowce moze cos sie wydarzyc zadzwon i wszystko sie wyjasni to pewnie nie było zamierzone (2014/09/24 19:30)

baraqs


Dzisiaj czyli 7 dni od zamówienia i opłacenia, paczka została nadana.
Jak dla mnie za długo, zwłaszcza, że opłaciłem kuriera licząc na szybką dostawę. (2014/09/25 15:53)

Peczel


rowniez zamawialem u nich i nie polecam... Wysylaja drogi wadliwy towar, kiedy do nich napisalem z pretensjami odp mi ze oni tego nie produkuja. ok Lecz jak zamawiam towar mogliby go spradzic czy wszystko z nim ok. Parasol z 184 zl 2 czesci do siebie tak jakby nie pasowaly bylo trzeba wyrobic... pokrowiec za 80zl rozproty... splawik 4 g obciazenie daje 6 a antenkt dalej widac... + dlugo sie czeka nie polecam dlatego ze nie szanuja klienta i sa chamscy. Pozdrawiam :) (2014/09/26 11:44)

89krzysztof


Kolega kupuje tylko u nich gumy i nigdy problemu również nie miał. Bardzo bogata oferta Fishunterów. (2014/09/26 12:06)

soniq3443


dla mnie najlepszy sklep.... (2014/09/27 20:31)

Lukasz1988


Ja korzystałem z ich sklepu kilka razy. I jestem zadowolony. Czas realizacji tak jak piszą do 4 dni roboczych. Kontakt znakomity. Co prawda kupowałem u nich drobnice np. woblery, błystki, gumy, główki, spławiki itp... i jestem z jakości zadowolony. Fajne mają oferty na droższy sprzęt typu wędki, kołowrotki. Korciło mnie wielokrotnie aby kupić, ale jednak wolę dopłacić parę złotych, obejrzeć ten przedmiot i kupić w sklepie wędkarskim stacjonarnym.  (2014/10/01 19:21)

Sith


Nie radzę pisania jakichkolwiek krytycznych uwag o tym https://topfish.pl/?gclid=CJzqntimwMICFarKtAodkjsAcw sklepie. Po dwukrotnej krytyce związanej z nieudanymi zakupami w tym pseudo sklepie, moje konto zostało zablokowane. Co prawda, przy ogromnym wyborze sklepów internetowych, "wisi mi to" ale dobitnie świadczy o "profesjonalizmie" ich działalności. (2016/08/27 08:47)