Tonący wobler łamany - opinie.

/ 5 odpowiedzi
Witam.Chciałbym poznać Wasze opinie na temat tego woblerka: http://allegro.pl/wobler-lamany-na-szczupaka-nowe-kolory-okazja-i4776495400.htmlInteresuje mnie praca przynęty oraz jej wytrzymałość na zęby szczupłego, a także to jakie rybki na niego złapaliście.Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam.
Draq


Wolałbym za te pieniądze kupić z dwie trzy dobre gumy i uzbroić je w solidne haki - na pewno złowisz więcej. Na pierwszy rzut oka widać kotwice słabej jakości, pewnie są tępe i podatne na odkształcanie. Szkoda pieniędzy. (2015/01/02 22:49)

Jasin8


Pewnie tak jest, ale może ktoś próbował tej przynęty. Sporo osób je kupiło, może wyłącznie przez ładny wygląd, ale nie zawadzi spytać.  (2015/01/02 22:59)

aldente


Mam takiego łamańca od 2 lat , w tej samej kolorystyce, 8 elementów łamanych. Nie miałem nim wyników na jeziorach obfitujących w szczupaki. Poza tym zniechęcalo mnie zbyt częste plątanie kotwic i przyponu. Tak jak Kolega Draq pisze, za te pieniądze kup lepiej sprawdzonego tonącego Salmiaka sliderka albo dobre gumy. Bądzie z nich większy pożytek. (2015/01/02 23:21)

Artur z Ketrzyna


Nie wiem jak ten, ale mam łamańce Izumi, i na nie złowiłem szczupaczki. I nie tylko ja, bo czasami kogoś zabiorę ze sobą, to też mu użyczam swoich przynęt.

Co fatk, technikę rzutów trzeba mieć bardzo dobrze opanowaną. W innym przypadku, doprowadzą do furii, gdyż łatwo czepiają kotwiczką o przypon. Jedyny sposób na to, to kontrolowanie lotu i wyhamowanie w ostatniej fazie lotu. (2015/01/03 11:40)

Jasin8


Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Izumi to inna półka, sprawdzona przynęta, jednak cena też spora. Aldente, a pamiętasz może jak ten wobler pracował? (2015/01/03 17:10)