Testerzy woderów PROS.

/ 84 odpowiedzi
WoderyPros


Panie Arturze wina leży wyłącznie po Pańskiej stronie, jak Pan wskazał długość wkładki 29,5cm to otrzymał by Pan rozmiar 45. Po konsultacjach otrzymał Pan rozmiar 44 i nadal są za duże. Moje pytanie zatem jak dobiera pan obuwie??? Bo nic kompletnie nie rozumiem. (2013/12/19 12:26)

owczarki


szkoda że nie mogłem przetestowac tych woderów miałbym rozeznanie bo jak do tej pory to wszystkie starczaja max na 1rok i do wyrzucenia do tej pory 2pary leża dziurawe a klejenie i tak nie pomaga na mrozie (2014/01/10 22:25)

owczarki


gdyby co to ja z Radkiem z chęcia przetestujemy i nagramy film .i wrzucili go tutaj http://youtu.be/sy1013fLpBY
pozdrawiamy wszystkich lubiacych wypuszczać ryby do wody. (2014/01/10 22:31)

Artur z Ketrzyna


Panie Arturze wina leży wyłącznie po Pańskiej stronie, jak Pan wskazał długość wkładki 29,5cm to otrzymał by Pan rozmiar 45. Po konsultacjach otrzymał Pan rozmiar 44 i nadal są za duże. Moje pytanie zatem jak dobiera pan obuwie??? Bo nic kompletnie nie rozumiem.

Przepraszam. Czy chce mnie pan obrazić?
Jak na razie jeszcze te wodery są u mnie i nie odesłałem ich.
Po drugie to wy zagubiliście moje zgłoszenie wymiarów, mimo że podałem je oficjalnie i przez GG jak i pocztę priw, i wyrobiłem się w terminie podanym przez Was.
I wysłaliście takie jak chcieliście. Dostałem od was ponaglenie że nie macie mego zgłoszenia około miesiąca po tym jak dałem. Z tym ze jak wskazałem wam iż te dane macie i przesłałem ponownie. Okazało się że wodery już poszły...
Podałem dokładne wymiary, i nie było mowy o 29,5 cm!
Podałem że; "Noszę rozmiar butów 42/43, dł stopy 28 cm" Jak też że;  "Myślę że jak wejdzie tam na wpas patyczek o dł 29 cm."
A nie z wielkim luzem te pana 29,5 cm.
Czy ma publicznie wkleić pana, czy pana kolegi przeprosiny, że wasz magazynier zgubił moje zgłoszenie? I wysłał to co wysłał....
Ja mam w archiwum rozmowę z waszym pracownikiem (bodajże z panem). i mogę pokazać czytelnikom forum kto tu namieszał!

Nie spieszyło mi się z odesłaniem tych woderów, bo w zimę ich nie mam zamiaru testować...
(2014/01/11 16:10)

WoderyPros


Proszę je odesłać wymienię na rozmiar jaki sobie Pan życzy! (2014/01/16 11:41)

Artur z Ketrzyna


Wyślę. Nie ma sprawy.Po prostu nie spieszyło mi się, bo zima i testować nie można. No i mam teraz ważniejsze sprawy do załatwienia. Bo testy dopiero na wiosnę, a klub wędkarski dla młodych, nie może czekać, sporo formalności przy jego zakładaniu... Malałem że było to wcześniej uzgodnione. No i mógł pan na GG pisać...Postaram się je jutro wysłać. (2014/01/16 12:01)

u?ytkownik169113


Mam spodniobuty firmy PROS ,śmiało mogę wszystkim polecić.KUPIONE nie dostane. (2014/01/18 09:06)

krakersik


moja króciutka recenzja już wrzucona !!! dzięki jeszcze raz  (2014/03/18 18:13)

Zielan


Czy Pan Adrian zagląda na forum? Mam kilka pytań odnoście spdoniobutów. Kontakt meilowy jest bezskuteczny... (2014/07/22 19:25)