Świnoujście-gdzie łowić i wykupić pozwolenie?

/ 5 odpowiedzi
Witam, 
Wybieram na wakacje z rodzicami do Świnoujścia, i chciałbym tam wykupić pozwolenia na wędkowanie.Mam pytanie do osób które już wędkowały w Świnoujściu- gdzie mogę wykupić pozwolenie na wędkowanie, czy mam wykupić pozwolenie PZW, bo gdzieś wyczytałem że tam jest też jakieś SUM ( czy jakoś tak). I interesowały by mnie miejsca do wędkowanie z gruntu, oraz na spinning. Jak ktoś mógłby podać przy jakiej ulicy znajdują się takie miejsca byłbym wdzięczny. 
Pzdr. juchasfish
ZanderHunter


Udanych połowów...Drop Shot i na wyjściu z portu Kanału Piastowskiego do Morza będziesz łowił okonie jak "bogaty"...:)

P:)


OIRM w Szczecinie wydaje zezwolenia określone ww. ustawą:

  • w siedzibie OIRM w Szczecinie, ul. Starzyńskiego 8 (Dom Studencki "Korab"), w każdy roboczy wtorek w godz. 9.00- 15.30 i piątek w godz. 8.00- 13.30,
  • w biurze Inspektorów Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu, ul. Duńska 17 - poniedziałek, środa, piątek 8.00-13.00
  • w biurze Inspektorów Rybołówstwa Morskiego w Dziwnowie , ul. Mickiewicza 31 - poniedziałek, środa, piątek 9.00-13.00
  • w biurze Inspektorów Rybołówstwa Morskiego w Trzebieży, ul. Portowa 5b - wtorek 8.00-14.00
  • w biurze Inspektora Rybołówstwa Morskiego w Wolinie , ul. Niedamira 22 - wtorek 8.00-14.00.

 

UWAGA !!!

Z dniem 1 stycznia 2007 uległa zmianie wysokość oraz sposób pobierania opłat za wydanie sportowego zezwolenia połowowego. Obecnie stawki wynoszą:

1. NA OKRES 1 MIESIĄCA - 16 zł
2. NA OKRES 12 MIESIĘCY:
- opłata pełna - 49 zł
- opłata ulgowa - 31 zł

 
Jednocześnie uległ zmianie sposób zapłaty - zlikwidowane zostały znaczki opłaty skarbowej.
 
Należy dokonać wpłaty na rachunek bankowy jak niżej (lub w kasie Urzędu Miasta Szczecin Pl. Armii Krajowej 1 - gotówką, bez dodatkowych opłat bankowych):
 
Nazwa odbiorcy: Gmina Miasto Szczecin
Nr rachunku: 20 1020 4795 0000 9302 0277 9429
Uwaga: jest to nr rachunku aktualny od dnia 1 czerwca 2013 r.
 
Wpłacając należy koniecznie podać kasjerowi lub wpisać na druku bankowym tytuł wpłaty: imię, nazwisko i adres osoby, dla której ma być wydane zezwolenie oraz dopisać: "opłata za wydanie sportowego zezwolenia połowowego".
Podstawę prawną dla powyższych zmian stanowi Ustawa opłacie skarbowej z dnia 16 listopada 2006 r. (Dz. U. z 2006 r. nr 225, poz. 1635).
 
Wnioski o wydanie sportowych zezwoleń połowowych składa się osobiście lub przez urzędowo upoważnionego pełnomocnika, należy posiadać przy sobie dokument stwierdzający tożsamość oraz ewentualnie uprawnienia do opłaty ulgowej.
Życzymy udanych połowów!
(2014/05/13 08:34)

juchasfish


dzięki, a jakieś inne jeszcze łowiska na grunt .?
pzdr.juchasfish (2014/05/13 17:31)

piotrek0402681


Na Starej świnie padł szczupak 16 kg i tylko łódką na spining ewentualnie Przez most na karsiburz na kanał piastowski i stara torpedownia , kanał mulnik itp.  mam mapę  miejscówek koszt z przesyłką 10 zł i ew noclegiem na wyspie skarbów .Przesyłam przez  internet w formacie pdf . plany banometryczne i opisy świnoujścia kanału piastowskiego  wiatrak falochron  stara świna  jezioro wicko małe i duze  piotrek0402681@wp.pl  (2014/05/13 22:44)

zbynio5o


Biore w ciemno, 7 noclegów bez wyżywienia za 70 zeta na wyspie, mogą być kempingi :))) (2014/05/13 23:14)

PatrykKaw


Tam gdzie  to pływa  (2014/06/02 21:05)