Sumy 2015 porada co do przynęty

/ 4 odpowiedzi
Witam, z racji tego, iż zbliża się sezon na suma mam zamiar zlapać jakiegoś :) dlatego tez zwracam sie do was o to czy ten sposób będzie poprawny i skuteczny do łowienia suma : Mam zamiar jako przynęty użyć wątroby drobiowej tzw. "cukierka" , poniewaz chce ją zawinąć w drobną siatkę, dlatego ze ciagle spada mi z kotwiczki. Nie wiem czy zawiniecie jej w ta siatke nie spowoduje tego, ze sum nie bedzie chcial jej zjesc.. rozmyślałem też nad opcjąna "trupka" jak myślicie ktora opcja bedzie lepsza "cukierek" czy trupek" Łapał będę z gruntu na rzece Warta :) Prosze o pomoc z góry dziękuję. Ps. głownie chodzi mi o to czy w łowieniu z tą "siateczką" na wątrobie nie przeszkodzi ona ani nie zmniejszy szans na złowienie suma.
Jakub Woś


Sum to nie lin. Nie bawi się w mlaskanie i smakowanie przynęty. Walnie niespodziewanie i ciągnie wędke do wody. (2015/06/21 11:48)

kogutw68


jak kiedyś łowiłem na wątrobę to zakładałem na kotwicę w domu zamrażałem razem z przyponem i rzucałem zamrożoną nigdy mi nie spadła (2015/07/12 17:06)

19pakol22


Slyszalem ze mozna watrobe wsadzic w ponczoche, jeszcze tego nie próbowałem ale w weekend wybieram sie na suma i chce tego dokonać. Czy ktos moze powiedziec cos o tym sposobie z doswiadczenia ? (2015/07/12 23:48)

78darekb


Nie przeszkadza watroba jest delikatna i spadnie bez ponczochy lowilem sprawdzone Warta ok Obornik wlkp
(2015/07/13 11:00)