Sumiki karłowate w Warszawie i okolicach

/ 11 odpowiedzi
Poszukuję łowisk o lokalizacji jak w temacie.
Chodzi mi o wszelkie dostępne wody gdzie sumiki się rozprzestrzeniły i jest szansa wytargać w dużych ilościach.
Założyłem kiedyś podobny temat, ale nadgorliwi administratorzy tak pozmieniali tytuł, że stracił on jakikolwiek sens i mam nadzieję, że ten pozostanie tak jak jest :)
JKarp


Podobno Wilanowskie. Podobno, bo nie byłem a powtarzam to co słyszałem.JK (2015/05/12 13:00)

u?ytkownik16322


Zobacz google maps. Warszawa tarchomin między  ul .Kępa tarchomińska a droga do piaskownicy wjazd od Szkolnej w Jabłonnie. W zeszłym roku jeszcze było ich od przysłowiowej pyty w tym roku przejeżdżałem obok ale nie łapałem. Może nie wymordowali .Julian (2015/05/12 18:05)

tstaros


Nie wiem jak teraz, ale jeszcze 2-3 lata temu było tego dziadostwa od groma na łowisku specjalnym w Całowaniu. (2015/05/12 21:05)

Artur z Ketrzyna


Na bank komercyjne łowisko na Powsinie. z 3 lata temu 10 zł dniówka. A sumików do bólu, żadna pogoda nie była zła. trochę zanęty i kuku z puszki z wanilią (na białą rybę), i zaraz się zjawiały. (2015/05/12 21:41)

tapi75


jeziotko Wilanowskie i Powsinkowskie tam połapiesz napewno (2015/05/12 22:14)

PanSawik


Julian
Dzięki za przypomnienie tego bajorka, kiedyś dawałeś mi na nie namiary. Jak byłem tam dwa lata temu, bóbr z jakimś patykiem w paszczy przepływając mało mi sprzętu nie wciągnął ;) Postaram się jeszcze w tym tygodniu tam zajrzeć.

Tomek
Na "Całowaniu", jeszcze nie byłem i może w tym roku się jakąś małą wyprawę zorganizuje.

Artur
Dwa lata temu Na Powsinie jeździłem na "Morgi". Początkowo było gratis i sporo ich wyciągałem, takich do 25 cm. W zeszłym dziadki jakieś tam szalały, że właścicielami są (odremontowali tą budę co tam stała) i chcieli 20 złociszy i raz się skusiłem i nic, ani sztuki. Teraz podobno gonią i nikogo nie wpuszczają. Na "Lisach" nie byłem, muszę tym roku podjechać i zobaczyć.

Piotr
Na Wilanowskim jeszcze o dziwo mi się żaden nie trafił, choć na Powsinkowskim całkiem sporo, ale takich do max 15 cm. Jakoś się zraziłem.

Dzięki wszystkim i proszę o więcej jak ktoś wie jeszcze o innych miejscach. (2015/05/12 22:55)

u?ytkownik16322


Ładzyń.Patrz google maps polewej stronie drogi krajowej 50 między Mińskiem a Stanisławowem.Ps. Byłem tam 2 lata temu u kolegi na działce .Miały być karasie a te france się wieszały doslownie na wszystko : białe,czerwone,kukurydza, ciasto ba nawet żółty ser.Swojego czasu do łowiesko było w WW opisane.Julian (2015/05/13 16:12)

batman87


Łacha Nowowiejska w Józefowie, zatrzęsienie sumika, praktycznie nie bierze nic innego, gospodarze starają się wytępić ta rybę, ale na większe okazy nie ma co liczyć (2015/05/13 23:06)

przemo1980


Ładzyń.Patrz google maps polewej stronie drogi krajowej 50 między Mińskiem a Stanisławowem.Ps. Byłem tam 2 lata temu u kolegi na działce .Miały być karasie a te france się wieszały doslownie na wszystko : białe,czerwone,kukurydza, ciasto ba nawet żółty ser.Swojego czasu do łowiesko było w WW opisane.Julian

W tamtym roku byłem tam dwa razy i żadnego sumika nie trafiłem .
W tym roku jeszcze nie byłem . (2015/05/13 23:12)

u?ytkownik16322


To dzienkować Bogu kolego !Ps. Szkoda że nie wpadło mi do głowy zrobić kilku zdjęć jako corpus delicti.Julian. (2015/05/15 19:48)

katarzyna-marcinkiewicz


Odświeże temat gdzie można w Warszawie i okolicach pobawic się z sumikiem karlowatym (2018/04/26 10:24)