Sprzęt dla Vip -ów

/ 19 odpowiedzi
witam wie może ktoś kie jest losowanie sprzetu testowego dla vip-ów?
Fix


witam wie może ktoś kie jest losowanie sprzetu testowego dla vip-ów?
obstawiam że na początku września, a tak w ogóle to sądzę że za bycie samym VIPEM nic nie dostaniesz, trzeba byc troszkę aktywnym ;)
(2012/08/29 17:44)

Artur z Ketrzyna


Odświeżam wątek bo dawno już nie było rozdania sprzęciku dla posiadaczy konta VIP.

Na mamy już praktycznie sezon letni i ni widu ni słychu o czymś nowym do testowania... (2014/06/20 23:47)

89krzysztof


Ciesz się, że już w ogóle coś dostałeś. Tylko brać i brać, a i tak relacja z testów w większości przypadków jest pisała byle jak, byle tylko spełnić 'obowiązek' (2014/06/21 09:50)

Artur z Ketrzyna


Ciesz się, że już w ogóle coś dostałeś. Tylko brać i brać, a i tak relacja z testów w większości przypadków jest pisała byle jak, byle tylko spełnić 'obowiązek'

Nie zaprzeczę cieszę się. I nie ukrywam że nie jest to dla mnie powód bym częściej tu zaglądał.
Powiem szczerze że zależy mi na tym, ponieważ sam nie mogę sobie pozwolić na kupno niektórych rzeczy.
Mam nadzieje, że moje testy i relacje są wystarczająco dobre. Jedynie muszę kupić sobie nowy aparat, bo ten się zużył i kiepskie foty wychodzą.

Marzy mi się być testerem jednej firmy. Np.; Dragona czy Robinsona, może Mikado.

Dzięki pisaniu i opisywaniu opinii udało mi się przetestować przynęty kilku firm (uzyskane poza portalem wedkuje.pl, mowa choćby o izumi), na które bym sobie nie mógł pozwolić.
Ja sprzęcik testuję nie tylko sam, tak więc wyniki są bardziej obiektywne. Prowadzę prywatnie szkółkę wędkarską i to społecznie. Dzieciaki zwyczaj jeszcze nie mają skompletowanych zestawów, a dzięki temu, mam co im użyczyć, i wtedy sami wiedzą czy to im odpowiada i mają porównanie co do innego sprzęciku.
Mam kilka rzeczy do przetestowania, ale brakuje mi np wędziska kleniowo okoniowego. Nie stać mnie kupić, tak więc liczę że uśmiechnie się tu do mnie szczęście.
Jak wiadomo, by testy wyszły naprawdę obiektywnie i prawidłowo, trzeba użyć jego przy odpowiednim zestawie, inaczej to nie będzie dość wymierne.
Bo jak przetestować kołowrotek okoniowy przy wędzisku szczupakowym cw 10-45g?
Owszem sprawdzę czy działa i jak nawija żyłkę, jak pracuje ale on nie będzie współgrał z takim wędziskiem...
Ostanio JK, wytkną mi kila potknięć przy pisaniu opini. Wziąłem sobie to do serca, wprowadziłem poprawki w tekście.
Ale są tu też tacy userzy którzy zazdroszczą że ktoś coś dostał. Co fakt rozumiem ich, bo sam czesto innym zazdroszczę że dostali to czy tamto.
Ale czy to powód by zaraz drwić z takiej osoby? Stawiać mu pałę pisać debilne komentarze z zawiści? Przykładem jest nawet Marek Debicki tak to go lansowali na blogera, a jak został to zaraz śmieszne komentarze...
Na szczęście posiadacz konta Vip ma możliwość zarządzania komentarzami... I może usunąć takie idiotyzmy. (2014/06/21 11:20)

89krzysztof


Mam pytanie do Redakcji.
W jakim czasie po otrzymaniu sprzętu należy napisać opinię? Bo napisanie takowej nie jest problemem, ale jak wiadomo do rzetelnych testów trzeba trochę czasu... (2014/06/21 11:33)