spro red arc 10300 czy ryobi zauber 3000

Kt鏎y ko這wrotek jest lepszy do polowu przede wszystkim szczupak闚  sandaczy i okoni

u篡tkownik58079
u篡tkownik58079 (2010/12/24 16:34)

Kt鏎y lepszy ci篹ko powiedzie. SPRO ma drug szpul w komplecie i korbk skr璚an, a nie sk豉dan na przycisk i to s plusy na jego korzy嗆, bo kultura pracy raczej podobna, je郵i nie taka sama. Jak pisa貫m w innym Twoim temacie, s to klony, by mo瞠 sk豉dane w tej samej fabryce, kto tam mo瞠 zauwa瘸 jak捷 r騜nic, ale s te zdania w sieci, 瞠 ko這wrotki te poza nazw i w/w elementami takimi jak korbka niczym si od siebie nie r騜ni. U篡tkuj SPRO Blue Arc i ko這wrotek jest pierwsza klasa, Red ma tam jedno 這篡sko wi璚ej i nie s造sza貫m o nim jeszcze z貫go s這wa, poza tym, 瞠 sporadycznie trafiaj si 幢e nasmarowane egzemplarze, ale wtedy zamieni Ci na inny. Zdecyduj sam.

piotr stuczkowksi
piotrun (2010/12/27 12:53)

Wiem ,瞠 to s kolony.Ale nie wiem kt鏎y wybra niech mo瞠 inni wypowiedz si o tych kolowrtokach. 

piotr stuczkowksi
piotrun (2010/12/29 11:39)

Chcia豚ym sobie kupic nowy kolowrotek juz w styczniu ale nie wiem ktory wybra.Prosz nie piszcie mi zdecyduj sam bo jak ja bym wiedzia to bym do was nie pisa.Chodzi mi oto zebyccie napisali dlaczego lubiecie ten ko這wrotek a na ko鎍u podali kt鏎y to jest .Jak kto nie mia z tymi ko這wrotkami doi czynienia niech napisze kt鏎y mu si bardziej podoba poza tym ka盥y s造sza o tych dw鏂h modelach i mo瞠 co powiedzie.  Z g鏎y DZI艼I za POMOC

Henryk Szymanek
hesza (2010/12/29 12:19)

Ja posiadam Libre SA 3000 pi瘯na sprawa,atak og鏊nie to sam musisz wybra .Zwr鵵 uwag na par podstawowych rzeczy ,czy to jest szpula pod逝積a jak jest nawijana 篡趾a ile ma 這篡sk,no i jaka cena

ㄆkasz Kaniuk
kanikadze (2010/12/29 12:22)

Mia貫m ten sam dylemat co ty SPRO czy ryobi i po zastanowieniu i po tym jak poszpera貫m na wielu forach opinii wybra貫m Spro red Arc 10300. Mam go od tygodnia ale jeszcze nad woda nie sprawdzony ale je郵i chodzi o to co w tej chwili mog powiedzie to jestem bardzo zadowolony i polecam bardzo. Na allegro z przesy趾a da貫m za niego 294z
Pozdrawiam kanikadze

u篡tkownik32263
u篡tkownik32263 (2010/12/29 13:05)

kanikaze szkoda 瞠 ju zd徘zy貫 kupi kr璚io豉 bo na sanda造 czy szczup貫 poleci豚ym Tobie wi瘯szy model Spro Redarc 10400. Mam dwa takie do ci篹szej i troch l瞠jszej opad闚ki i nie mog z貫go s這wa o nich napisa. Wr璚z przeciwnie. Zajebi軼ie r闚no nawijaj ple熥, chodz bez jakichkolwiek luz闚, r帷zka fajnie i przyczepnie si trzyma palc闚, a Spro ma te przewag na Ryobi w postaci r帷zki, kt鏎a nie jest 豉mana jak w Ryobi( tu si tworz z czasem luzy na 陰czeniu- zawsze!-taki typ 陰czenia) Wi璚 piotrun jak jeszcze nie kupi貫 to my郵, 瞠 lepsze b璠zie dla Ciebie Spro mimo 瞠 technicznie to s prawie klony. Prawie , bo Spro ma 1 這篡sko wiecej a mniej wa篡, ale kup z oznaczeniem 10400. Jest wi瘯szy i mocniejszy od 10300 i wi璚ej zmie軼isz linki.

Micha Miko豉jczyk
modesty wand (2010/12/29 13:14)

Red arc czy Zauber?
To tak jak by wybiera mi璠zy Wyborow a 砰tni albo Coca-col a Pepsi -jedno i drugie dobre.

ㄆkasz Kaniuk
kanikadze (2010/12/29 14:40)

Ok Tomas81, tylko musimy okre郵i do jakiego kija ma to by i co rozumiesz przez s這wa "ci篹szej i troch l瞠jszej opad闚ki" ja u篡wam mikado hi-kevlar 300cm o gramaturze 12-25gr i akcji parabolicznej. I do niego wybra貫m ten 10300 a u篡wam wy陰cznie 篡趾i 0,24mm bo nie znosz tego szumu co jest podczas 這wienia plecionk. A jak natrafi w Narwi na zwalone drzewo d瑿owe, to nie ma zmi逝j nawet plecionka tego nie wytrzyma. 

piotr stuczkowksi
piotrun (2010/12/29 18:11)

Siema ja mam w璠k dragon mileniu hd super fast 5-25 2.85m

piotr stuczkowksi
piotrun (2010/12/29 18:18)

a zapomnia貫m o czym.Mo瞠 to g逝pio zabrzmie ale nie mia貫m tych ko這wrotk闚  w reku
mam zamiar je zobaczy w styczniu.Czy te ko這wrotki s odpowiednio wywa穎ne czy przy szybkim obracaniu korbka zaczynaj si rzuca na wszystkie strony?

Micha Miko豉jczyk
modesty wand (2011/01/12 16:24)

A m鎩 Zauber ju idzie poczt,majowe klenie niech si maj na baczno軼i.

Micha Miko豉jczyk
modesty wand (2011/01/14 22:56)

I dzi doszed.Pierwsze wra瞠nia pozytywne,豉dny design,dobrze spasowany i bez luz闚 tylko nie pasuje mi ta sk豉dana korbka-trzeba b璠zie jak捷 inn dobra.

Pesmerga Pes
Pesmerga (2013/02/12 20:44)

Tu mo積a obejrze jak wygl康a Spro Red Arc 10400.
https://www.youtube.com/watch?v=yNFYA5cK0sg
Pozdro.

Robert k瘼i雟ki
uvex (2013/02/15 17:45)

Znajomy poprosi mnie abym kupi mu kr璚io貫k na spinning w cenie oko這 300 z Uda貫m si do b. dobrze zaopatrzonego sklepu i ogl康a貫m mi璠zy innymi reda i zaubera. 畝dnych r騜nic w pracy nie widzia貫m wi璚 kupi貫m mu blue arcta. Bo mia normalny kolor, uchwyt korbki nie walcowy tylko motylek i korbk skr璚an a nie jak w zauberze sk豉dan. Jedno czy dwa 這篡ska mniej w zasadzie nie robi r騜nicy. Na co dzie 這wi kr璚i趾ami z 7mioma i 6cioma 這篡skami (Daiwa, Penn) i kr璚 si m造nki, 瞠 hej.
Tak wi璚 dla czego nie blue lub team dragon 935i ? (dragona mo積a 造kn望 jeszcze taniej)
Pozdrawiam.

Miko豉j Nowacki
mikolaj37 (2013/02/15 18:27)

Spro arc,ryobi zuber,dragon team to s praktycznie takia same krecio趾i na jednej licencji i r騜ni sie detalami.

Grzegorz
grzeweg (2013/02/15 18:45)

Spro arc,ryobi zuber,dragon team to s praktycznie takia same krecio趾i na jednej licencji i r騜ni sie detalami.

A do kogo nale篡 ta licencja?

Marcin B彗
MARCIN CK (2013/02/15 19:27)

Do Chi鎍zyk闚

Dodaj w徠ek na forum