» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Sprawdzona farba do 堯dki blaszanej

Witam,

mam pytanie jakiej u篡  farby do nowo zrobionej 堯dki blaszanej 瞠by za szybko rdza jej nie 瘸r豉, z g鏎y dzi瘯i za podpowiedzi.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/03/23 00:04
Jak masz blaszan,to pewnie farba antykorozyjna kt鏎 s逝py wysokiego napi璚ia maluj?

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/03/23 07:55
Jest specjalny podk豉d do chlorokauczuku, mo瞠 te by minnia. Wierzchnia warstwa, to w豉郾ie ten chlorokauczuk, za dno mo瞠sz, powiniene dodatkowo zabezpieczy smo陰; bitu miks lub inny preparat na bazie smo造. Ja u篡貫m specjalnego do konserwacji element闚 metalowych most闚 w wodzie. Jest przyjazny dla 鈔odowiska po wyschni璚iu i powiem 瞠 wytrzyma造 (nie odpryska), a nak豉dasz na zimno p璠zlem.

Podgl康 zdj耩 na forum dost瘼ny jest tylko dla zalogowanych u篡tkownik闚.

za堯 konto lub zaloguj si

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/03/23 09:47

Ja zawsze maluje farb chlurokauczukow.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/03/23 10:26
S造sza貫m 瞠 farba  Hammerite te si dobrze sprawdza, u篡wa kto mo瞠 ?

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/03/23 12:11
A mo瞠 farba do malowania okr皻闚 si spisze

http://tablica.pl/oferta/farba-okretowa-antykorozyjna-na-rdze-1l-5l-12l-kolor-szary-czarny-i-czerwony-tlenkowy-IDMpcP.html

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2012/03/23 22:33
Jest specjalny podk豉d do chlorokauczuku, mo瞠 te by minnia. Wierzchnia warstwa, to w豉郾ie ten chlorokauczuk, za dno mo瞠sz, powiniene dodatkowo zabezpieczy smo陰; bitu miks lub inny preparat na bazie smo造. Ja u篡貫m specjalnego do konserwacji element闚 metalowych most闚 w wodzie. Jest przyjazny dla 鈔odowiska po wyschni璚iu i powiem 瞠 wytrzyma造 (nie odpryska), a nak豉dasz na zimno p璠zlem.

Artur pami皻asz jak si nazywa ten preparat do konserwacji element闚 metalowych (most闚)

zg這 naruszenie

strona g堯wna forum

Google