Sponsor wędkarski -jak go zdobyć?

/ 8 odpowiedzi

  • konto usunięte

Shimano
Witam mam dylemat nie chodzi mi tu głównie o to abym ja miał sponsora ale również o to w jaki sposób go zdobyć?Wiem że to co teraz napisze będzie zalatywało amatorstwem ale, muszę to zrobić.Czy byłaby taka możliwość iż jakaś "x" firma przyzna mi sprzęt w zamian iż będę go używał na moich filmikach i zauważą wzrost sprzedaży sprzętu?Chodzi mi tu o kanał na YT którego filmy mają bardzo dużo wyświetleń.Jestem ciekaw co wy na to.Pozdrawiam CF
Jakub Woś


Musisz zrozumieć że nie ma nic za darmo na tym świecie. Powinieneś mieć kartę o ile nie masz kasy na wędkowanie na komercyjnych łowiskach. Musisz mieć czas na wędkowanie i prowadzenie bloga / kanału na YT. Musisz sie wykazywać przez dłuższy czas na blogu, portalach i yt. Zdobyć odbiorców. Wtedy możesz zacząć myśleć o sponsorach. (2014/07/12 14:30)

artimman


Zwykle tak już jest, że za wszystko trzeba zapłacić jak nie pieniędzmi to czasem. I nadal zastanawiam się jak to jest, mimo, że wędkuję od lat (zawsze odkąd sięgam pamięcią), prowadzę bloga, ba to więcej niż blog, nie jeden czyta w moich myślach (na stronie internetowej), ale chyba nikt mnie nie rozumie? Marzy mi się Elitarny Klub Wędkarski: http://artimman.one.pl/wedkarstwo.html pisałem o tym od dawna i niestety stanąłem w miejscu. Czy trudno dołączyć do Elitarnego Klubu Wędkarzy? Stworzyć coś wyjątkowego, ponadprzeciętnego, aby wznieść się ponad w chmury i spędzać czas nad wodą nie zapatrując się w tylko czubek kija, a zorganizować dobre wędkowanie oraz wyprawy wędkarskie o jakich wielu z nas marzy. (2020/02/14 21:02)