Spinningowe Mistrzostwa Polski.

/ 11 odpowiedzi
Witam! Czy ktoś z was jedzie na te mistrzostwa? Gdzie najlepiej wynająć nocleg? 
Roxola


Wszystko zależy od tego gdzie będziesz łowił....   polecam rybaczówkę Koła Bytom na Przeczycach.Z tego miejsca będą wypływały łodzie.     http://www.stanica-bytom.pzw.org.pl/Kontakt telefoniczny wskazany, żeby wcześniej zarezerwować domek.Zajazd Leśny, gdzie będzie biuro zawodów też ma w ofercie ładne domki typu "Brda" sześcioosobowe. Na miejscu jest też restauracja. (2012/09/19 12:21)

budki


Trzymamy kciuki,za naszego członka Koła nr 61 w Rosnowie Andrzeja Wołujewicza,uczestnika
Spinningowych Mistrzostw Polski.Połamania kija Andrzeju!!!!!!!!! (2012/10/04 15:20)

arcybiskup


A ja mam pytanie z innej beczki ;D Jak to jest to są otwarte mistrzostwa Polski? Czy to jest ten cykl grand prix w danym okręgu i zwycięzca rankingu grand prix? Czy pierwsze 3 miejsca są zakwalifikowane do mistrzostw Polski ? Nigdy nie myślałem o mistrzostwach Polski bo dość cienkie wyniki miałem ale tak teraz trochę ogarnąłem  z wędkowaniem  tak się zastanawiać zacząłem co tu zrobić żeby dostać się do takich mistrzostw Polski chociaż zobaczyć jak to jest i spróbować zawodów na takim szczeblu :).
Pozdrawiam  (2012/10/04 17:04)

89krzysztof


Wygraj zawody w kole, pojedziesz na okręgowe, jeśli tam dasz radę powalczyć o najwyższe miejsca to możesz mówić, że trochę ogarnąłęś z wędkowaniem.  (2012/10/04 17:38)

Roxola


W Mistrzostwach Polski w dyscyplinie spinningowej prawo startu mają:

w kategorii seniorów:

       - ubiegłoroczny Mistrz Polski,

- aktualni mistrzowie okręgów ,

- wszyscy zawodnicy , którzy uzyskali prawo startu w Grand Prix Polski na dany rok


w kategorii juniorów:

                  - ubiegłoroczny Mistrz Polski o ile nie przekroczył limitu wieku;

                  - aktualni mistrzowie okręgów;

        - zawodnicy zgłoszeni przez okręgi pod warunkiem uczestnictwa w zawodach  eliminacyjnych do MP 

          (w zależności od pojemności łowiska)


(2012/10/04 17:50)

arcybiskup


Wygraj zawody w kole, pojedziesz na okręgowe, jeśli tam dasz radę powalczyć o najwyższe miejsca to możesz mówić, że trochę ogarnąłęś z wędkowaniem. 



zawody w kole nie raz wygrałem na okręgowych byłem raz tylko bo to były moje początki ze spiningiem i zbytnio nie traktowałem ich poważnie ale teraz skoro już wiem co potrzebuję zrobić by dostać się do mistrzostw to będę robił co w mojej mocy by się do nich dostać :)  Dziękuje Roxola za tak czytelną rozpiskę :)) Pozdrawiam (2012/10/04 17:59)

jarekk


Dodam Ci jeszcze jedną wskazówkę. Zapytaj w okręgu ZG o działające kluby sportowe. Postaraj się wywiedzieć gdzie spinning jest dobrze prowadzony (mają zawodników w Grand Prix Polski lub eliminacjach do GPx). Zapisz się do klubu i zacznij startować w różnych imprezach. Jeżeli chcesz się sprawdzić na gruncie ogólnoolskim, to możesz dogadać się, aby wystawili Cię np. w Klubowych Mistrzostwach Polski. To zawody drużynowe i nie podlegają żadnym eliminacjom. W zasadzie ktoś, kto bardzo chce i jest gotów np. pokryć koszty takiego startu, powinien zostać zgłoszony. To może być dobry początek.

(2012/10/05 12:29)

JOPEK1971


Witam! Czy ktoś z was jedzie na te mistrzostwa? Gdzie najlepiej wynająć nocleg? 

Takie zawody są opłacane przez ZG PZW,jeśli bierzesz udział w takich zawodach to będziesz miał gdzie spac.Jeśli jako obserwator to pytaj ludzi,za dwie dychy z pewnością się przekimasz,a jak nie jesteś garbaty,to i jakaś panna do wyrka się wciśnie ;-)))  (2012/10/05 13:16)

jarekk


No i po Mistrzostwach :)

 

Kilka zdjęć i wyniki TUTAJ

(2012/10/16 22:17)

Roxola


No i po Mistrzostwach :)

 

Kilka zdjęć i wyniki TUTAJ


Gratulacje Jarku :)
Oglądając wyniki, to nawet ósme miejsce w pierwszym dniu .........i  pudło byś zaliczył.
Mam nadzieję, że kolejne kawki i trzymanie kciuków jeszcze przed nami........   ;)   i pudło też będzie.
Pozdrawiam (2012/10/16 22:58)

jarekk


No i po Mistrzostwach :)

 

Kilka zdjęć i wyniki TUTAJ


Gratulacje Jarku :)
Oglądając wyniki, to nawet ósme miejsce w pierwszym dniu .........i  pudło byś zaliczył.
Mam nadzieję, że kolejne kawki i trzymanie kciuków jeszcze przed nami........   ;)   i pudło też będzie.
Pozdrawiam






Dzięki Roxolu. W relacji oczywiście pominąłem, ale poznanie w realu Roxoli, to chyba najfajniejsza rzecz jaka spotkała mnie podczas mistrzostw :) ...te ploteczki o portalu wedkuje.pl i te wszystkie wspominki śmiesznych wojenek z zabawnymi userami, których nawet nam chyba trochę brakuje. Do dzisiaj mi się gęba cieszy jak przypomnę sobie te wspominki. Trzymaj się i do następnego ;) (2012/10/16 23:10)