Spiningowe mistrzostwa koła na Pławkach

/ 6 odpowiedzi
Witam serdecznie!
22 czerwca na Pławniowicach odbędą się spiningowe mistrzostwa koła Gliwice ze środków pływających.Nie ukrywam że chciałbym zobaczyć jak ta zabawa wygląda i wziąć udział w tych zawodach ale nigdy nie uczestniczyłem na takiej imprezie. Czy ktoś z kolegów wybiera się może na te zawody lub kiedyś brał w takowych udział a chciałby się podzielić informacjami na ten temat to będę bardzo wdzięczny.( Nawet nie wiem w którym miejscu ma być zbiórka i czy bez silnika elektrycznego i echa będę mile widziany, a oprócz tego co powinienem bezwzględnie mieć ze sobą).
Daishi


Ktoś coś słyszał?
Ktoś coś wie?
Ktoś pomoże?! (2014/06/10 12:14)

Daishi


A może ktoś z kolegów innych kół startował w zawodach spinningowych i podpowie co muszę ze sobą zabrać oraz podpowie inne cenne wskazówki.
Nie wierzę że wszyscy łowią tylko do gara lub dla własnej przyjemności a nikt sportowo! (2014/06/10 22:33)

darodarek11


Witam kolegę. Byłem dwa razy na zawodach swojego koła. Oczywiście zawody spinningowe. Niestety każda ryba kwalifikowana do wagi musiała być martwa (ja wyznaję zasadę no kill). Osobiście zabieram dwa kije do 10g i do 25g wyrzutu. Ktoś może się kłócić, że jeden starczy. Ja wole dwa. To różne kije o różnej wadze i różnej pracy. do tego spodniobuty oraz podbierak pstrągowy. Pasuje idealnie do brodzenia :P Jeśli chodzi o przynęty, to ja zabieram wszystko co mam, gdyż nie mam pojęcia na co się rybka skusi. Wobki, blachy, gumy. Czas ograniczony ok 5-6 godzin. Ilość wynikająca z limitu dobowego, chyba że koło zmieni tę zasadę dla danych zawodów. (2014/06/10 22:45)

darodarek11


Ps. nigdy nie byłem na zawodach z łodzi, więc w tej kwestii nie pomogę (2014/06/10 22:53)

Ghost123pl


Ja sam zastanawiam się czy wystartować. Jeszcze nigdy nie brałem udziału w zawodach spiningowych. :D (2014/06/13 19:32)

dendrobena


Skoro jesteśmy przy temacie zawodów spinningowych mam najświeższą wiadomość. Otóż w dniu dzisiejszym rozegraliśmy zawody spinningowe na rz. Warcie.W zawodach uczestniczyło 17 zawodników. Po 4 godz. łowienia 1 OKOŃ -20 cm. No cóż tak bywa. Pozdrawiam. (2014/06/15 16:20)