» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Sklep z gadżetami wedkuje

Panowie, może jestem jakiś dziwny ale przypomniało mi się że był tu na portalu sklepik z gadżetami... nie wiecie co się z nim stało?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/04/28 20:42

Zbankrutowal z powodu braku towaru.Bo co tam było? Czapeczki i koszulki??

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/04/28 21:05

http://www.wedkuje.pl/sklep

Niby jeszcze hula ale czy coś zamówisz nie wiem. Redakcja jak na razie się nie wypowiedziała na ten temat.

Pozdrawiam.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/04/28 22:37

Panowie , jak nie ma towaru jak jest . Ta pani jest najlepszym tego dowodem .

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/04/30 12:54

I jak sprawdził KTOŚ ! 

Działa , czy nie ? 

Swego czasu pytałem Redakcę , ale bez odzewu . 

Przykra sprawa ten brak reakcji Redakcji na pytania . 

Ciekawe czy zrobią wyprzedaż , bo bym zaskoczył jeszcze .

Może są w letargu ZIMOWYM ?

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto lub zaloguj się

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/05/02 15:35

Witam!

NIe ma co kombinować z tym sklepem... Ja do redakcji wysłałem też zapytanie co się dzieje i myślicie że dostałem odpowiedź!!! Zobaczcie tylko ile jest banerów sklepów wędkarskich na stronie głównej myślę że redakcji poprostu nie opłaca się bawić już w gadżety... Pozdrawiam.

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2010/05/03 11:46
Adler , jak cosik się dowiesz, to daj znać. Też może na jakiś towar bym się załapał. Może się otworzył. Pozdrawiam...

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/10/15 22:23

Przypomniał mi się cytat z niezapomnianej komedii "Miś "  : TU TU KIOSK JEST ! JA JA JA TU MIĘSO NAWET MAM !

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/10/15 22:30

Biorąc pod uwagę  nadchodzącą zimę oraz fakt  że część z asortymentu sklepu na pewno jeszcze została ( nawet na posezonową obniżkę nikt by nie poleciał ) należy poważnie rozważyć kwestię darowizny na tzw PCK . Tyle jest przecież kontenerów oznaczonych "logiem " Czerwonego Krzyża że szczytem skąpstwa byłoby zmarnować portalowe gadżety , nie przekazując ich ,  potrzebującym szmat technicznych - zakładom pracy , warsztatom itp .

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/10/16 07:02

Jaki sklep??? Gdzie???

zgłoś naruszenie

Reklama

95-07446 WATHOSE GR46

95-07446 WATHOSE GR46 - cena opinie sklep.wedkuje.pl align

Solidne, elastyczne i lekkie. Doskonała jakość wykończenia i niewielka waga. W komplecie praktyczna saszetka. Materiał spodniobuty: 100% Nylon pokryty PVC Materiał saszetka: 100% Nylon pokry

cena: 159,00 PLN

wysłano: 2010/10/16 10:17
Biorąc pod uwagę  nadchodzącą zimę oraz fakt  że część z asortymentu sklepu na pewno jeszcze została ( nawet na posezonową obniżkę nikt by nie poleciał ) należy poważnie rozważyć kwestię darowizny na tzw PCK . Tyle jest przecież kontenerów oznaczonych "logiem " Czerwonego Krzyża że szczytem skąpstwa byłoby zmarnować portalowe gadżety , nie przekazując ich ,  potrzebującym szmat technicznych - zakładom pracy , warsztatom itp .

Tylko  że te kontenery nie należą do PCK i PCK już nie ma z nich żadnej korzyści, ciuchy zabiera prywatna firma i trafiają one do ciucholandów ;)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/10/16 10:22

Nie tylko do "ciucholandów " . Trafiają również ( a może nawet przede wszystkim ) do zakładów , magazynów , warsztatów , gdzie doskonale spełniają rolę tzw "szmat technicznych " . Wbrew pozorom "gałgan to rzecz wartościowa - nie raz i nie dwa - dałoby się z takiej zbieraniny stworzyć ciekawą konfekcję . Nawet Zień takich fatałaszków by się nie powstydził .

zgłoś naruszenie

strona główna forum

Google