Sklep na-ryby.com opinie

/ 34 odpowiedzi
Kupował ktoś kiedyś coś w tym sklepie  http://www.na-ryby.com/  ? Chce tam kupić wędkę tylko nie wiem czy to dobry sklep :P już nie raz trafiłem na naciągaczy wiec wole być ostrożny :)
ryukon1975


Dlaczego akurat tam?
Jest dużo sprawdzonych pewnych sklepów.
Nie znam tego o który pytasz ale mogę Ci polecić kilka pewnych, tylko kwestia jaka to wędka bo nie w każdym kupisz szczególnie jak to jakaś mało popularna firma. (2012/06/13 19:34)

bencur


robinson diplomat power jig 295cm 10-30g :) jak ją znajdziesz w innym sklepie to będę bardzo wdzięczny :)

(2012/06/13 19:38)

rusikus


wpisz w google nazwe i zobaczysz ile sklepow ma ^^ (2012/06/13 19:50)

ryukon1975


Rzeczywiście produkt trudno dostępny i nie ma go w sklepach jakie znam.:)
Tego o który pytasz jak już pisałem nie znam więc pozostaje Ci czekać aż wypowie się ktoś kto tam coś kupował. (2012/06/13 19:51)

bencur


albo poczekam aż pojawi się w bardziej zaufanym sklepie :) a swoja droga to jakie sklepy internetowe polecacie ? (2012/06/13 19:55)

rusikus


ja osobiscie wedki kupuje w sklepie wedkarskim, ceny zblizone do tych z neta, a i przetestowac mozna na miejscu ^^ (2012/06/13 20:07)

ryukon1975


Nie twierdzę że ten sklep nie jest zaufany po prostu go nie znam.

Sprawdziłem nawet na stronie Robinsona czy taki kij istnieje skoro nigdzie go nie ma.

http://www.robinson.pl/index.php

Kij jest w katalogu.

Kupowałem w takich sklepach jak;
wędkarski.com
fishing-mart
jeżozwierz
e-sox
i w kilku na allegro dodam że nigdzie nie miałem najmniejszych problemów. (2012/06/13 20:08)

szekspir


Ja korzystałem z tego sklepu w zeszłym roku dwa razy, kupiłem torbę, plecak, pokrowiec na wędki, jakieś blaszki i kilka innych rzeczy. Wszystko dostałem zgodne z opisem a nawet bonus w postaci żyłki Mikado. Jedyne co mogę zarzucić to trochę zbyt długi czas oczekiwania na przesyłkę, w moim przypadku było to chyba 7 dni. Poza tym bez problemów. (2012/06/13 20:30)

u?ytkownik75617


Ja polecam iść do sprzedawcy który zamawia kijki i zamówić  (2012/06/13 20:45)

u?ytkownik75617


Ja polecam iść do sprzedawcy który zamawia kijki i zamówić  (2012/06/13 20:45)

bencur


pisałem już do kilku sklepów internetowych gdzie były w ofercie te wędki ale zostały wyprzedane i żaden sklep mi tej wędki nie zamówi ponieważ jest niedostępna u producenta robinsona :/ wiec i w normalnym sklepie może być problem :/ pozostaje mi chyba tylko zamówić z tego sklepu puki jeszcze jest :) (2012/06/13 21:03)

ryukon1975


pisałem już do kilku sklepów internetowych gdzie były w ofercie te wędki ale zostały wyprzedane i żaden sklep mi tej wędki nie zamówi ponieważ jest niedostępna u producenta robinsona :/ wiec i w normalnym sklepie może być problem :/ pozostaje mi chyba tylko zamówić z tego sklepu puki jeszcze jest :)



Nie ma innego wyjścia.
Jak masz jakieś wątpliwości to wybierz opcję zapłaty za pobraniem i wtedy nic nie ryzykujesz. (2012/06/13 21:18)

mopsik


a ja Ci odradzam..kupowałem już w tym sklepie...i tak jak komentarze na koncie allegro sa malo pochlebne tak i praca sklepu jest taka sobie.Bardzo często dostajesz to czego nie zamówiłeś...bo sklep uważa że to jest lepsze...np przynenty,...ty chcesz czerwonego rippera a dostajesz zielonego bo zielone są lepsze...kupiłem w sklepie a nie na allegro i nie mogłem wystawić chociażby neutrala.nie polecam Ci.Pozatym długo czekałem...bo podobno źle im działa program ,wiec jest jak jest (2012/06/13 22:20)

mopsik


tej wedki pewnie nie mają ...ale nie bój...wyślą Ci inną wg nich lepszą :) (2012/06/13 22:23)

bencur


hehe dzięki za ostrzeżenie :P dobrze że jeszcze nic nie zamówiłem :) chyba poszukam czegoś innego na allegro skoro tej wędki nigdzie nie ma albo pojadę do jakiegoś sklepu :) (2012/06/14 08:28)

henryk58


Jeśli jest niedostępna ,to zamień na inny model o tych samych parametrach i w razie reklamacji nie będziesz miał problemów (2012/06/14 08:42)

Dawid1599


Jeśli nie możesz znaleźć tej wędki poszukaj czegoś innego. Diplomat jest to jak by to powiedzieć starszy model tej firmy. Polecam z tej półki Corteza.... napewno świeższe i ogólno dostępne. Posiadam Corteza Light Spina i mogę śmiało polecić. Jeśli chcesz coś więcej o niej wiedzieć to pisz. (2012/06/17 18:57)

z@mela


kilka razy robilem zakupy w tym sklepie i   ...  zamowionego towaru nie mieli na stanie i czekalem za gumami 2 tygodnie   plus do tego slaby kontakt  koles nie idpisywal  dopiero po wyslaniu kilkuwiadomosci  raczyl  ruszyc  4 litery i napsiac  dlaczego nie wyslali towaru  a dodame ze kase zawse wysylam  zaraz po zrobieniu zakupów .
Po tych akcjach  wkoncu towar mieli na stanie i go wyslali   wszystko   z  towarem ok  tylko gumy byly chyba  2 jakosci bo    50% mansów poszlo do kosza  z racji  krzywych ogonów  co w twisterze dyskwalifikuje  taka przynęte . (2012/06/17 20:38)

AirRobson


Robiłem parę razy zakupy w tym sklepie i wszystko przebiegało bez większych problemów, kontakt ok, wysyłka też szybka, no i przede wszystkim bardzo dobrze zabezpieczona wędka do transportu. Jak dla mnie sklep godny polecenia.

Pozdrawiam
Robert (2012/09/30 11:30)

barrakuda81


Kolego uważaj na Robinsona bo choć sprzęt,zwłaszcza ten z wyższej półki niezły to w razie jakiegoś problemu nie licz na dobry kontakt z kimkolwiek z tej firmy.Lepiej nie myśleć jak w tym przypadku wygląda serwis(oby lepiej).Nie odpowiadają na pytania,ignorują maile-żenujące.Kiedyś pisałem w róznych kwestiach do Kongera i odpowiedzi BYŁY na poziomie i wyczerpujące a tu niestety głucha cisza... (2012/09/30 12:27)

z@mela


Wiecie co się dzieje z tym sklepem bo ich strona nie dziala  a mieli w ofercie sporo tanich przynęt . (2012/10/28 18:47)

AirRobson


Sklep na-ryby.com ma się dobrze i ich strona działa bez zarzutów:), natomiast sklep na-ryby.com.pl rzeczywiście zawiesił chyba działalność. Z tego co zauważyłem to ludzie często mylą te 2 sklepy, a są to dwa różne i odrębne sklepy wędkarskie. Ale w obydwu robiłem zakupy i polecam:).

Ktoś wyżej napisał, że sklep www.na-ryby.com ma niepochlebne opinie na allegro, a z tego co widzę są same pozytywy, więc chyba jest OK:). Pozdrawiam (2012/11/09 14:13)

AirRobson


Sklep na-ryby.com ma się dobrze i ich strona działa bez zarzutów:), natomiast sklep na-ryby.com.pl rzeczywiście zawiesił chyba działalność. Z tego co zauważyłem to ludzie często mylą te 2 sklepy, a są to dwa różne i odrębne sklepy wędkarskie. Ale w obydwu robiłem zakupy i polecam:).

Ktoś wyżej napisał, że sklep www.na-ryby.com ma niepochlebne opinie na allegro, a z tego co widzę są same pozytywy, więc chyba jest OK:). Pozdrawiam (2012/11/09 14:19)

pokemon0225


Wiem że odkopuje, ale jak w końcu z tym sklepem na-ryby.com ?robi ktoś zakupy,potrzebuje opinie... (2013/04/06 00:38)

AirRobson


Jak najbardziej polecam. Wszystko OK. Sam zaopatruję się w tym sklepie od dłuższego czasu. Jeżeli z czymś był problem to sami ze sklepu do mnie dzwonili. Obsługa super. Pozdrawiam (2013/04/13 15:40)