Składki PZW poczatkujący

/ 6 odpowiedzi
Witam. Chciałbym opłacić składki na Oporów i mam pytanie jaki jest koszt (posiadam kartę wędkarska).Czy jakieś inne wody oprócz Oporowa obejmuje ta składka?
Artur z Ketrzyna


Tu masz na stronie koła opłaty:
http://www.kutno.wedkuje.pl/media/kolo,kolo-pzw-111-miejskie-kutno,0,5564,645.html

Reszta zależy od tego ile masz lat itd. Tak więc sam sobie musisz wyliczyć, lub w kole ci wyliczą.

Ps. Nie zauważyłem składki na jedno jezioro, tak więc będziesz miał dostęp do wszystkich ód nizinnych, no chyba że i górskie chcesz.
... (2015/02/19 18:32)

xeonek21


Czyli z tego co rozumiem opłaty jakie muszę zrobić:
-Składka członkowska- 75 zł
-Wpisowe: 25 zł
-Legitymacja członkowska: 5 zł
-Wody nizinne -bez trollingu i wód górskich (ULGOWA): 118 zł Czyli łączna kwota to 223 zł i można łowić na wszystkich wodach nizinnych, a rzeki też to wchodzą interesuje mnie Bzura i Wisła w ok Płocka?
(2015/02/19 20:08)

Artur z Ketrzyna


Czyli jesteś pełnoletni i nie uczysz się?
Tak wszystkie wody nizinne użytkowanie przez dany okręg. Wchodzą w to rzeki które nie są zakwalifikowanie jako wody górskie. (2015/02/19 22:28)

xeonek21


Tak jestem pełnoletni i pracuje. Dziękuje za informacje i pomoc. (2015/02/19 22:45)

xeonek21


Mam jeszcze jedna prośbę bylem w weekend w sklepach gdzie mozna wykupic skladki i mam pytanko gdzie lepiej bylo by mi wykupic czy okreg skierniewicki czy mazowiecki. Nie znam nikogo kto moglby mi doradzic. Chcialbym moc posiedziec kilka nocki nad jeziorem, zona tez jest zainteresowana lowieniem tylko zeby nie za daleko jechac. pomoze ktos w wyborze? (2015/02/22 19:49)

Artur z Ketrzyna


Tu ja Ci nie pomogę, sam musisz dokonać wyboru gdzie chcesz wędkować (na których łowiskach).
Owszem jest tez coś takiego jak wykupienie jednego łowiska, czy dniówki w innym okręgu. (2015/02/22 23:05)